Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Su sporları insanın kendini yenilemesinde büyük rol oynayan ve bu konuda en başarılı sporlar arasında gösterilir. Ancak spor dendiğinde içinde adrenalin ve heyecanın olmaması olmaz. Hayatın monoton yapısından kurtulmak, sağlıklı ve deşarj olmak için spor çok önemlidir. Su sporlarında da en fazla adrenalin ve heyecan duyulan, insanı o anın eğlencesine ve hedefe odaklayan, yolculuk sonrası tarifi zor bir mutluluk ve enerji veren spor hiç şüphesiz ki Rafting... Sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı Rafting fırsatları sayesinde eğlenceye, adrenalin ve heyecana doyacaksınız!

Heyecan ve adrenalin arayanlar, aradığını bulacak! Eğlence arayanlar? Onlar da...

Rafting uzun yıllar boyunca süregelen ve zorluk seviyesine göre sizi daha da büyük maceralara sürükleyecek bir aktivitedir. Tarihi çok eskilere giden, ilk olarak 1842 yılında ABD ordusu tarafından tatbikatlarda kullanılan ve adına Raft denilen özel botlarla yapılan rafting sporu, 1900'lü yıllarda zorlu güzergahlarda taşımacılıkta kullanılması ve 2. Dünya Savaşı'nda sahillere bu botlarla çıkarmalar yapılması ile Dünya'nın dikkatini çekmiş ve 1970 yılında Olimpiyatlarda eğlence sporu olarak boy göstermiştir. 1997'de Rafting Federasyonu (IRF) kurulmuş ve 1999 yılında ilk resmi Uluslararası Şampiyonası düzenlenmiştir. O tarihten bu güne insanların en yüksek adrenalini ve heyecanı duyduğu sporlar arasındadır.

Eğlencenin ve heyacanın bir arada olduğu Rafting,  6 ile 8 kişilik takımlar halinde yapılır ve tam bir koordinasyon ister. Bir kişinin bile hata yapması raftın devrilmesine neden olabilir. Zorluk derecesine göre 6 seviye parkur vardır. Sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı rafting seçenekleri ile bu eğlence dolu sürece başlangıç yapabilir ve daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Ülkemizde rafting gün geçtikçe büyüyor! Sen de katıl!

Ülkemiz rafting sporu için önemli duraklardan biridir. Ülkemizde raftinge uygun bir çok akarsu bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise dünyada geçilmesi en zor 2. nehir olarak seçilen Çoruh Nehri'dir. Onun yanı sıra, Fırtına Vadisi, Dalaman Çayı, Melen Çayı, İkizdere Nehri, Munzur Çayı, Köprüçay, Dim Çayı, Bekili Deresi, Zamantı Irmağı, Barhal Çayı ve dahası gibi akarsularımız da bu spor için uygun ve seni bekliyor.

Hayatın monoton yapısından kurtulmak, sağlıklı ve deşarj olacağınız, aynı zamanda eğlenceyi ve adrenalini bir arada bulacağınız rafting macerasına başlamak için sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı kampanyaları hemen inceleyin ve hayatınıza renk katın! 
Kapat
devamı...