Öğrencilikte yararlandığınız indirimli sinema bileti fırsatı, mezuniyet nedeniyle bitince sinema salonlarından ayağınızı çekmiş olabilirsiniz. Ancak yeniden öğrencilikteki alışkanlığınızı devam ettirmek için cinemaximum sinema bilet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yüzde 40 indirim fırsatı sayesinde en çok sevdiğiniz arkadaşınız veya sevgilinizle daha ucuza sinema filmi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

3D sinema biletini indirimli al

Günümüz sinema alışkanlıklarını değiştiren en önemli film gösterisi, 3D sinemadır.  Normal sinemadan çok daha eğlenceli ve kişiyi filmin içerisine sokan 3D sinema için satışa sunulan biletler diğer sinema biletlerine göre çok daha pahalıdır. Ancak cinemaximum 3D sinema bilet fırsatı sayesinde yeni bir sinema deneyimini ifade eden 3D sinema keyfini bütçenize daha uygun fiyatla yaşayabilirsiniz. Bu nedenle Cinemaximum fırsatı tam size göre!

Neden indirimli sinema bileti fırsatını değerlendirmelisin?

Sosyalleşmek için en pratik yollardan birisi, kuşkusuz sinemadır. Kız arkadaşınla buluşmaları daha eğlenceli kılmak ve konuşacak konular bulabilmek için sinema filmini tercih etmek iyi bir çıkış yoludur. Bu taktikle en az üç gün sinemadan ve izlediğiniz sinema filminde gördüğünüz sahneler üzerine konuşabilirsiniz. Sinema filmine gitmek için daha iyi nedenleriniz de olabilir tabi ancak sebep her ne olursa olsun herkesi endişelendiren ortak nokta sinema bilet fiyatlarıdır. 

İndirimli sinema bileti yardımcı olur

Her ne sebeple sinema salonların yolunu tutacak olursanız olun, sinema biletini daha ucuza getirecek fırsatları atlamayın. Bu sayede ayda bir veya iki kez gittiğiniz sinemaya üç veya dört kez gidebilirsiniz. Eğer çok seyrek sinemaya giden biriyseniz, ucuz sinema bilet fırsatları sayesinde vizyonda hoşunuza giden filmleri internete düşmesini beklemeden izleyebilirsiniz. 

İndirimli sinema bileti alabilmek için fırsatbufırsat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 3D sinema keyfini daha ucuza getirebilir veya normal sinema biletini yüzde 40’a varan indirimlerle satın alabilirsiniz. Cep telefonunuza gelecek PNR kodunu kullanarak, indirimin geçerli olduğu cinemaximum salonlarında tercih ettiğiniz filmlerden birine gidebilirsiniz. 

Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları