Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Kendinizi dans ile ifade etmeye ne dersiniz? Tüm zerafeti, asaleti, yaratıcılığı ve sanatı içinde barındıran bir dans hayal edin... Tabi ki bu dansın adı Tango! Tutkunun, aşkın ve sevincin dansı tangonun eşsiz müziğinde ortaya çıkaracağınız figürler ile hem ruhunuzu hem de bedeninizi yenileyecek, monoton hayatın sıkıcı dünyasından çıkıp yepyeni bir boyuta geçeceksiniz. 

Romantizmin derinliklerinde oldukça estetik bir harekettir tango. Enstürmantel Latin müzikleri, eşiniz ve siz! Sahnedesiniz!

Tango öğrenerek hayatınıza yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

Hem sosyalleşmek hem de deşarj olmak için ideal bir alan sunan dans kurslarında özgüveninizi yeniden kazanmaya, yeni insanlarla tanışmaya ve eğlenmeye davetlisiniz!

Üstelik bu kurslara dilerseniz eşli olarak katılabilir, dilerseniz de sizin gibi bu dansı öğrenmeye gönül vermiş yeni biri ile dans partneri olabilirsiniz. Sizin gibi tango öğrenmek isteyen kişilerle dostluklar kurup, dans gecelerinde bol bol eğlenebilirsiniz!

Profesyonel dans eğitmenlerinden alacağınız dersler ile kısa zamanda içinizdeki yeteneği ortaya çıkarabilir, siz de zamanla profesyonel bir dansçı olabilirsiniz.

Dilerseniz hobi olarak dilerseniz de kariyer odaklı olarak ilerleyebileceğiniz dansçılık alanında tango tam benlik diyenlerdenseniz sizler için anlaştığımız dans okullarının sunduğu tango kursu programlarından bütçenize uygun olanı seçin, daha fazla zaman kaybetmeyin!

Tango eğitimini aldıktan, bu dansın tadına doyamayacaksınız!

Sürekli olarak düzenlenen tango dans gecelerine katılıp hayatınıza yeni bir amaç ve yeni bir eğlence katmış olmanın keyfini süreceksiniz.

İspanyol dans figürlerinin zarifliğinde kendinizi nasıl da harika hissedeceksiniz kim bilir!

Bu dramatik ve melankolik dans ile dünyanın her yerinde kendinizi yeni bir dille ifade ediyor olacaksınız!

Tango, şüphesiz ki dans türleri içerisinde en büyüleyicisidir.

Bir dans düşünün ki müziğini kendi oluşturmuş!

Tango sizi çağırıyor! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları