Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul Boğazı'nda güneşin doğuşunu izlemek, deniz esintileri arasında huzur dolu havayı solumak, İstanbul tarihini keşfetmek, akşam olunca gün batımını izlemek, İstanbul Boğazı'nın martıları ile birlikte yolculuk etmek ve daha bir sürü tarifi zor, yaşanması şart duygu sizi bekliyor. Dünya tarihinden bu yana her milletin hayran kaldığı İstanbul'un bu güzelliklerini size sunacak teknede kahvaltı fırsatları ile karşınızdayız. Cebinizi düşünen teknede kahvaltı kampanyalarımız ile İstanbul'un tüm güzelliklerini denizin içinden, bambaşka bir manzara ile keşfedecek, enfes lezzetlerle güne harika bir başlangıç yapacaksınız.

Denizin ortasında çayınızı yudumlarken İstanbul'un eşsiz manzaralarına hayran kalacaksınız!

Tenkede kahvaltı keyfinizi ister serpme, ister açık büfe olarak alabileceğiniz uygun fiyatlı teknede kahvaltı kampanyalarımızda güneşin doğuşunu İstanbul Boğazı'nın şiirsel manzarası arasında görecek, kahvaltı boyunca kaliteli hizmeti ve müzikli eğlenceleri bulacaksınız. Enfes lezzetlerle hazırlanan kahvaltınızı yaparken sabah teknede yerinizi alır almaz İstanbul'un tarihini karşınızda bulacaksınız. Tekne turu boyunca dillere destan İstanbul Boğazı Yalıları, Kız Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Topkapı Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Ortaköy Camii, Rumeli Hisarı ve Anadolu Hisarı gibi tarihin izlerini taşıyan, dünyaca ünlü İstanbul manzaralarına tanık olacak, İstanbul'da yapılması ve görülmesi gereken en güzel deneyimi kazanacaksınız.

İsterseniz Anadolu Yakası'ndan, isterseniz Avrupa Yakası'ndan katılabileceğiniz uygun fiyatlı teknede kahvaltı fırsatlarımızda eğlenceyi de bulacak, canlı müzikli, Hababam Sınıfı oyuncuları eşliğinde neşe ve nostalji dolu anlar yaşayacaksınız. Sabah güneşinin ve esintilerinin huzurunu bulduktan sonra enfes lezzetlerle dolu kahvaltınızı yaparken bir yandan da İstanbul'un güzelliklerini keşfedeceksiniz. Ortalama 3 - 3,5 saat süren tekne turları boyunca eşsiz manzaralar, enfes lezzetler, eğlence dolu şarkılar, nostaljik anlar geçirecek, unutulmaz bir kahvaltı ve İstanbul yolculuğu geçireceksiniz.

Kahvaltı keyfinin en güzelini yaşayacağınız uygun fiyatlı teknede kahvaltı kampanyalarımızda aradığınız lezzet, huzur, eğlence bir arada olacak, İstanbul'un herkesi hayran bırakan şehir manzaralarını, tarihi mekanlarını ve doğal güzelliklerini keşfedecek, sevdiklerinizle birlikte hayatınız boyunca unutamayacağınız bir kahvaltı ve İstanbul gezisi yapacaksınız. 

Siz de cebinizi düşünen, uygun fiyatlı teknede kahvaltı kampanyalarından yararlanmak için hemen rezervasyonunuzu yapın ve bu keyfi daha geç olmadan yaşayın!

İyi yolculuklar, afiyet olsun...
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları