Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Vize, yurt dışını ziyaret edecek kişinin pasaportuna ziyaret izni niteliğinde geçen, kalacağı süre zarfı boyunca sınır makamlarına giriş çıkış yapabilmesini sağlayan bir kayıttır. Nitekim bu işlemlerin gerçekleştirilmesi biraz zaman alıcı ve can sıkıcıdır.

Vizenin çıkması halinde gitmek istediğiniz şehirde turistik geziler yapabilir, yeni yerler keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz. Vize alımlarınızı kolaylaştırmak ve güzel bir tatil geçirmenizi kolaylaştırmak için bu devrede araya bizler giriyoruz.

Sevdiklerinizle birlikte yeni yerler keşfetmenin zor kısımlarından biri olan vize alma işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Birçok insanın korkulu rüyası olan gerek ülkenin ekonomik durumu, gerekse bireyin belgelerinden dolayı alınamayan vize problemi ile karşılaşmadan gerçekleşetireceğiniz eğlence dolu tatil sizleri bekliyor!

Biliyrsunuz ki vize almak, yurt dışı seyahatlerimize engel olan ve sıklıkla karşılaştığımız en büyük engellerden biridir. Güzel ve eğlence dolu bir tatil geçirmek için önceliğimiz her zaman vize almakla başlıyor. En zor kısmı atlattıktan sonra dilediğimiz şehirlere giderek, anılarımıza bir yenisini ekleme şansı bulabiliyoruz.

İşte tam bu kısımda devreye biz giriyoruz. Vize alma sürecinde evraklarınız tamamlandıktan sonra size düşen görev sadece tatil planınızın ayrıntılarını düşünmek oluyor.

Vize başvurusunda bulunurken, çalışma vizesi, öğrenci vizesi, turistik vizesi vb. çeşitlerinden herhangi birini belirlemeniz gerekmektedir. Uygun olan formu doldurduktan ve gerekli evrakların tamamlanması halinde bizler gitmek istediğiniz ülke için vize işlemlerini başlatmaktayız.

Vize başvurusu yaparken istenilen çalışma vizesi, öğrenci vizesi, turistik vizesi vb. gibi belgeler ülkeden ülkeye değişmektedir. Seyehat amacına göre değişkenlik gösteren belgelerin tamamlanması halinde vize alırken ekstra bir durum söz konusu olmadığı müddetçe değişkenlik göstermektedir.

Sizlerin rahatlığı ve konforu için her ayrıntıyı düşünen acentalarımızın birliği ile vize almak artık çok daha kolay!

Vize başvurusu, vize randevusu, vize için hangi evrakların gerekli olduğu gibi önemli bilgilendirmeleri sizler için yapan acentalarımız imdadınıza yetişmek için sizleri bekliyor...

Yapmanız gereken tek şey hangi ülkeyi gezmek, hangi ülkenin doğal güzellikleri görmek ve hangi ülkenin leziz yemeklerini deneyimlemek istediğinize karar vermek. Ondan sonrasını bırakın sizler için biz düşünelim!

Bol eğlenceli ve anılarınıza bir yenisini ekleyebileceğiniz unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor!

Yazın ayrı, kışın ayrı keyifli olan gezilecek yurt dışı ülkelerinin rotasını çıkarmak ve kampanyalarımızdan yararlanmak için acele edin...

İyi tatiller...
  Kapat
devamı...