Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Okulların kapanması ve yaz tatilinin başlamasıyla birlikte özellikle çocuklar için doya doya değerlendirebilecekleri koca bir yaz tatili kendini göstermeye başlıyor. Çocuğunuzun hem dinlenmesini aynı zamanda kendine yeni hobiler edinip sosyalleşmesini istiyorsanız yaz okulu seçeneği tam da size göre. Seçeceğiniz kapsamlı bir yaz okulu fırsatıyla çocuğunuza kendine saygı, başkalarına saygı, hoşgörü, paylaşım duygusu gibi davranışları kazandırabilir, kişiliklerini bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Yaz okulu nedir?

Yaz okulu nedir diye merak ediyorsanız, yaz mevsiminde okula ya da işe verilen arayla birlikte spordan sanata birçok eğitim seçeneğiyle kendinizi ya da çocuğunuzu geliştirme fırsatıdır diyebiliriz. Özellikle çocuklar için yaz okulu, çocuğunuzun yeni sosyal alanlarda kendini göstermesini, yeni insanlarla tanışıp kendilerine farklı bakış açıları kazandırmasını sağlıyor. Tenis, futbol, yüzme gibi birçok spor dalında eğitim veren yaz okullarını tercih ederseniz, çocuğunuzun ilgilendiği spor dalında kendini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak yabancı dil alanında eğitim veren yaz okullarını seçtiğinizde de çocuğunuzun yabancı dilde okuma, yazma, konuşma yeteneklerinin gelişmesi ve yeni bir dil öğrenmeleri açısından önemli bir olanak sağlamış olursunuz. Çocuklar için yaz okulunun yanı sıra yetişkinler için de hazırlanan yaz okulları var. Kadıköy’de bulunan Anadolu Kariyer'deki Bilinçaltı kurgulama sistemi ile İngilizce öğretimi, yaz okulu seçenekleri arasından yalnızca biri. Bu ve bunun gibi fırsatlarla yaz tatilinde kendinizi geliştirebilir, boş zamanınızı eğitici ve yararlı bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Yaz okullarından ailecek de yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzu yaşıtlarıyla beraber vakit geçirip sosyal becerilerini artırabileceği sanat atölyesinde bir yaz okuluna yollarken, siz de yeni bir dil öğrenip iş hayatınızda size artılar kazandırabilecek bir yaz okulunu tercih edebilirsiniz. Bunun sonucunda hem çocuğunuzun kendine olan güvenini artırmış olursunuz hem de kendi iş hayatınıza olumlu bir yön vermiş olursunuz.

Yaz okulu fiyatları ne kadar?

Yaz okulu fiyatları size ve çocuğunuza katacağı olumlu yanları düşündüğünüzde oldukça uygun sayılabilir. Üsküdar’daki Mucitler Atölyesi'nde Yaz Bilim Okulu, Bahçelievler’deki 1001 Sanat'tan Çocuklar İçin Yaz Sanat Atölyeleri, Beşiktaş’taki Amerikan Kültür’den Amerikan Stili Çocuklar İçin İngilizce Yaz Kampı sizin için hazırladığımız fırsat seçeneğinden sadece bir kaçı… Eğer yaz tatilinizi verimli bir şekilde geçirmek istiyorsanız sizin için oluşturduğumuz fırsat listesine bakıp en ucuz yaz okulu fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 
Kapat
devamı...