Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Sıcak havadan bunalanlar ve şehirden uzaklaşmadan tatil yapmak isteyenler için hazırladığımız yüzme fırsatları sizleri bekliyor. Bulunduğunuz şehirde faaliyet gösteren otel veya aqua parklarda yer alan yüzme fırsatlarından size en uygun olanını seçerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte hoş paylaşımlar yapacağınız yüzme aktivitelerinden tekrar tekrar faydalanmak isteyecek, günübirlik veya konaklamalı havuz ve plaj kullanımlarından çok memnun kalacaksınız.

Yüzmenin faydaları nelerdir?

Suyun gücüne karşı koyarak yapılan bir aktivite olduğu için diğer tüm sporlardan daha çok kalori harcatan yüzme, kas çalıştırma açısından da daha üstün bir spor olarak karşımıza çıkıyor. Kas ve eklem sorunu olanların fiziksel ve fizyolojik aktivite olarak yararlanabileceği bu spor, omurga üzerindeki baskıyı azaltarak kişiyi rahatlatıyor. Diğer sporlarda belirli bir kas grubu hedef alınıp çalıştırılırken, yüzmede bütün kas grupları eşit olarak gelişiyor, bu sayede eklem ve kemikler korumaya alınıyor. Küçük yaştan itibaren yüzmeye yönlendirilen çocuklarda esneklik artıyor. Bu da uzuvların daha geniş açılarla hareket ettirilmesine olanak sağlıyor. Diğer egzersizlere oranla çok daha eğlenceli bir spor olan yüzme, kilo kontrolü konusunda kişiye destek veriyor. Fiziksel görüntünün yanı sıra kalp sağlığı açısından da büyük önem taşıyan yüzme, kalp hastalarına önerilen sporların başında yer alıyor.

Yüzme fiyatları ne kadar?

Yüzme aktivitesi ve yüzme kurslarından en uygun fiyata yararlanmak için site içerisinde yer alan fırsatlara göz atabilir, ihtiyacınız olan pakete rahatlıkla ulaşabilirsiniz. En uygun yüzme fiyatlarını bulabileceğiniz listemizde kendinize en uygun adresi seçerek yüzme keyfinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Yüzme kurslarında yüzme tekniklerinin tamamını öğrendikten sonra ise denize girerken tereddüt etmeyecek, kendinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları