Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Bebek Bezi
Yeni doğan bebeklerin en az iki yaşına kadar olan tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla kullanılan bebek bezi, işlevsel ve pratik olduğu için tercih edilir. Ebeveynler tarafından bakıma muhtaç olan bebeklerin tüm ihtiyaçları arasında beslenme ve tuvalet öncelikli olur. Bu amaca yönelik olarak üretilen bezler sayesinde hem bebekler hem de ebeveynler rahatlık yaşar. Sıvıyı emebilmesi için farklı bileşenlerle yapılan bezlerin koruyucu katmanları bebeğinizin hassas tenine zarar vermez. Sıvıyla temas ettiğinde 30 kata kadar emicilik özelliği olan bezlerin yumuşak ve emici dokusu kullanımda kolaylık sağlar. Tek kullanımlık olan ürünler bebeğinizin teninde oluşan ıslaklık hissini en aza indirir. Nemi emmede etken madde olarak kullanılan selüloz, çevreye zarar vermeyen yapısıyla dost seçimler arasında yer alır. Selüloz ve emici katman, aralarında doğru orantılı olarak birleşerek hem yumuşak hem de ince yapılı bezi oluşturur. Böylece bebeğinizin altı kuru kalırken hareket kabiliyeti de kısıtlanmamış olur. Mükemmel rahatlık ve kuruluk sunan bezler, ebeveynlerin ve bebeğin günlük yaşamını kolaylaştırır. Bezin kuru kalmasında kullanılan hazır polimerler, hem çevre hem de insan sağlığına tamamen zararsız maddelerden üretilir. Sizler de bebeğinizin sağlıklı bir gelişim göstermesi için tenine uygun olan bebek bezi markaları arasından bütçenize göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Satın alacağınız bezin bebeğinizin narin cildinde alerjik reaksiyonlar oluşturmaması önemli bir detaydır. Farklı gelişim evrelerinde bebeğinizin kilosuna özel olarak alacağınız bezlerle onun daha mutlu büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Ebeveynlere sağladığı kolaylığın yanı sıra bebeklerin altının kuru kalmasında etkili olan ürünler, bebeğin kilosuna, alerji durumuna ve yaşına göre farklı özellikte üretilir. Bebeklerin gelişimlerine uygun olarak tasarlanan bez çeşitlerini inceleyerek bütçenize ve kullanımınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Bebek Gelişimini Destekleyen Bebek Bezi Numaraları
Bebeğinizin hayata gözlerini açtığı andan itibaren tüm ihtiyaçlarının ebeveynleri tarafından karşılanması gerekir. Özellikle dünyaya gelmek için acele eden miniklere uygun olan prematüre bebek bezi, temiz havayı içeri alabilecek tarzda üretilir. Bu sayede dünyaya adapte olmak için gayret gösteren bebeğinizin cildi temiz ve kuru kalır. Bu bebeklere özel olarak geliştirilen paketler doğum kilosu 1.5 ile 2.5 arasında olan miniklere uygundur. Süper emici kanalları ve yumuşak dokusu sayesinde hassas ciltleri için gereken özellikleri sağlar. Tamamen doğal içerikler kullanılarak sunulan 3 numara bebek bezi, 4 ile 9 kilo arasında olan bebekler için uygundur. Gelişimini yavaş yavaş tamamlayan bebeklerin farklı evrelerden geçme aşamasında ihtiyaçlarını karşılayacak bez seçimleri yapmak önemlidir. Büyümesine uygun olarak alacağınız bezlerle onların daha huzurlu olarak gelişmesine destek olabilirsiniz. Bu aşamada markalar değişik ürün çeşitleriyle kullanıcılara farklı özelliklere sahip alternatifler sunar. Maxi bez olarak geçen 7 ile 14 kilo aralığında olan bebeklere uygun olan 4 numara bebek bezi tercihlerinizi isterseniz çoklu olarak satın alabilirsiniz. Paket içeriğinde yer alan adet arttıkça size daha uygun fiyat seçenekleri oluşur. Doğal bambu özleriyle emiciliği artırılan bebek bezi çeşitleri pamuk lifleriyle daha da kullanışlı hale gelir. Bebeğinizin hassas cildinin ıslak kalmaması için uygun şartlarda üretilen bezler arasından kilosunu ve gelişimini destekleyen ürünü satın alabilirsiniz. Paketlerin içerisindeki bez sayısı değişken olurken 5 numara bebek bezi, kilosu 11 ve 18 aralığında olan bebeklere hitap eder. Bebeğin cildinin uzun süre kuru kalabilmesi için emicilik özelliğiyle desteklenen bezlerle, bebeğinizin altı gün boyunca kuru kalır. Uzun süre kullanıma bağlı olarak gelişen pişik ve kızarıklık gibi durumları önlemek için bebek bezi seçimini doğru yapmak önemlidir. Siz de bebeğinize rahatsızlık verecek durumların oluşmaması için bez çeşitlerini inceleyerek uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. 

Bebek Bezi Seçiminde Ebeveynlere Öneriler
Son dönemlerde artan bebek bezi maliyetlerini düşürmek için üretilen yıkanabilir bebek bezi, hem sağlıklı hem de doğal bir seçim olarak öne çıkar. Ebeveynler için kullanımı kolay olan bu ürünler sayesinde bebeklerin poposunda pişik ve alerjik oluşumlar engellenir. Bebeklerde astım gibi hastalıkları tetikleyen parfüm içermeyen bezlerle daha sağlıklı nesiller yetiştirilir. Yıkanabilir malzemelerden üretilmesi kullanımının uzun soluklu ve rahat olmasına imkan sağlar. Diğer alternatiflerine oranla %60'a kadar bütçe tasarrufu sağlayan bezler sayesinde hem siz hem de bebeğiniz rahat eder. Bağlarken bebeğinizin karnına baskı yapmayan bez seçimleri, bebeklerde oluşan reflünün önüne geçmekte oldukça etkilidir. Ebeveynler olarak canınızdan çok değer verdiğiniz minikleriniz için en iyi bebek bezi markasını bulmak amacıyla farklı seçimler yapma şansınız olur. Bu aşamada ünlü markaların sunduğu bezler arasından deneyimleme yaparak bebeğinize uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Bebek bezlerinin içerisindeki kimyasalların bebeğinizin cildinde reaksiyon oluşturması çok önemlidir. Bunun için bez markalarını inceleyerek ve deneyerek sağlıklı seçimler yapabilirsiniz. Hem bütçenize hem de bebeğinizin cildine uyan bezleri toplu alarak daha hesaplı alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Bazı dönemlerde yapılan kampanyaları takip ederek ihtiyacınız olan ürün çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sizler de hem bebeklerinizin sağlığı ve konforu hem de kendi bütçeniz için gereken en ucuz bebek bezi seçimlerinizde sayfamızı tercih edebilirsiniz. Her markanın ürünlerine kolayca ulaşabileceğiniz sayfamızda ihtiyacınıza yönelik seçimler yapma şansı bulabilirsiniz. Siz de bebeğinizin kilosuna ve teninin uyumuna göre bez seçimlerinizde en ideal olanı deneyerek satın alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı bezler arasından cildinde reaksiyon oluşturmayan ve altını nemli tutmayan seçimler yaparak mutlu bebekler yetiştirebilirsiniz. Satın alacağınız ürünlerin çevre dostu ve doğal liflerden üretilmesi de seçiminizde rol oynayabilir. 

Ekonomik Bebek Bezi Seçimleri
Bebeğinizin sağlığı için tercih edeceğiniz bez fiyatlarının bütçenize uygun olması önemli ayrıntılardan birisidir. Hassas ve pişiğe meyilli olan teninin kuru kalması için kaliteli ve fazla kimyasal barındırmayan seçimler yapmak gerekir. Bebek bezi fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine ve paket içeriğine göre değişir. Bez satın alırken bebeğin hızlı büyüme sürecini göz önünde bulundurmadan fazla sayıda alım yapmak sonrasında kullanamayacağınız ürünleri depo etmenize sebep olur. Bebeğinizin gelişimini takip ederek ona uygun seçimler yapabilir aldığınız bezlerin cildini tahriş etmediğinden emin olabilirsiniz. Bazı markalar ürünlerinin daha hızlı satılabilmesi amacıyla belli aralıklarla bebek bezi kampanya ve indirimleri yapar. Bu zaman diliminde satın alacağınız bezler bütçenize uygun fiyatlarla satışa sunulur. Alacağınız bezin fiyatının yanında kaliteli ve sızdırmaz olması bebeğinizin konforu açısından önem taşır. Gün boyu bez içerisinde kalan cildinin, kullanılan ürünün hava alabilen tarzda olmasına dikkat edilerek rahat nefes alması sağlanır. Sık değiştirilen bir ürün olan bezlerin yan bantlarının ve dış dokusunun dayanıklı olması önem taşır. Günlük kullanımda sık sık açılan yan bantların tekrar kullanılabilmesi için sağlam olması gerekir. Sizlerde güvendiğiniz ve bebeğinize uygun olan ürünleri bebek bezi indirim dönemlerini takip ederek bütçenizi aşmayan fiyat ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. Yeni doğandan 3 yaşa kadar kilo ve boy oranlarına göre çeşitlenen bebek bezlerini, çok çeşitli marka seçenekleriyle sitemizde inceleyebilirsiniz. İster bebeğiniz ister yeni doğum yapmış sevdiklerinize destek olmak için bebek bezi çeşitlerini güvenle satın alabilirsiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları