Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Halı
Evlerin şıklığını tamamlayan parçalar arasında tekstil ürünleri her dönem yoğun ilgi görür. Oldukça geniş bir kategoriye sahip olan tekstil ürünleri arasında halılar şüphesiz her zaman tercih edilir ve dekorasyon için kullanılır. Evlerin tüm odalarına uygun ölçülerde ve rengarenk desen seçeneklerinde dizayn edilen halı çeşitleri, eşyalarla istenilen uyumu yakaladığı ev içinde şık bir görüntü oluşur. Halı çeşitleri için ufak çaplı bir araştırma yaptığınız takdirde karşınıza birbirinden farklı özelliklere sahip olan yüzlerce model çıktığını görebilirsiniz. Açık renk tonlarından koyu renk tonlarına kadar uzanan geniş yelpazede zevkinize hitap eden ve eşyalarınıza uygun olan modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Banyolardan odalara kadar evin tüm alanlarında kullanıma uygun olan post halı modelleri yumuşak kumaş dokularıyla beğeni toplar. Yuvarlak, dikdörtgen, kare ya da oval gibi farklı tipte tasarlanan modeller evde tarzınızı yansıtmaya yardımcı olur. Yürürken ayağınıza masaj hissi yaratan bu ürünlerle modernliği ve konforu bir arada bulmanız mümkündür. Post model seçenekleri arasında pudra gibi açık renk tonlarının yanı sıra kahve ya da gri gibi koyu renk tonlarının hakim olduğu çeşitler de vardır. Üstelik silinebilir ve leke tutmaz yapıları sayesinde çocuklu evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. El dokuması olarak bilinen jüt halı çeşitleri, hasırlı iplerle dizayn edilir. Evlerde otantik bir hava estirmek isteyen kişiler için bu modeller oldukça uygundur. Üretimde tercih edilen iplik çeşitlerine bağlı olarak çuval görünümünü de andıran bu modeller restoran gibi kalabalık alanlarda kullanım için uygun olan seçenekler arasında yer alır. Jüt modellere marjinal tasarımları sebebiyle oldukça geniş bir kitle tarafından yoğun ilgi vardır. Ürünleri ölçü, görünüm, fiyat skalası ve üretim materyalleri gibi bütün detaylarıyla beraber inceleyerek seçenekler arasında bir karar verebilirsiniz. 

Şık ve Zarif Halı Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın 
Evde kullanılan tekstil ürünlerinin kalitesi oldukça önemli bir detaydır. Özellikle söz konusu halılar olduğu zaman bu önem detayı üst seviyelere çıkar. Daha konforlu bir deneyim yaşamak adına kaydırmaz halı modellerini inceleyebilirsiniz. Kaydırmaz modellerin taban kısmında ekstra detaylara yer verilir. Bu sayede parke ya da fayans fark etmeksizin hiçbir zeminde kayma yapmaz. Böylelikle bu tarz ürünleri huzur içinde kullanma şansınız bulunur. Kaydırmaz seçenekler arasında saçaklı ya da püsküllü modellere de denk gelebilirsiniz. Ürünlerin üzerinde yer alan desenler ise hem klasik hem de spor tarzda olabilir. Genel olarak büyük salonlarda ya da banyo gibi alanlarda tercih edilen yuvarlak halı çeşitleri farklı ölçü detaylarıyla geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tam yuvarlak olan modeller şık ve zarif duruşlarıyla kişilerin beğenisini kazanır. Son yıllarda oymalı detaylarıyla dikkat çeken modeller evlerde bambaşka esintiler yaratmanızı sağlar. Seçenekler çocuk odası, mutfak, salon ya da yatak odası gibi evin tüm bölümleri için farklı olarak dizayn edilir. Çocuk odası için tasarlanmış olan modellerde çocuklarınızın hayal dünyasına ışık tutan özel desenlere yer verilir. Hatta bazı modellerde çizgi film kahramanların yer aldığını görmeniz mümkündür. Genel olarak salonlarda ve ebat bakımından ekstra geniş olan odalarda tercih edilen 6 m2 halı çeşitleri asimetrik desenlerden klasik dokunuşlara kadar pek çok çeşidi bünyesinde barındırır. 6 m2 olarak dizayn edilmiş olan halıların ölçüleri genel olarak 200 cm × 300 cm şeklindedir. Bu ölçüler dünya genelinde standart olarak kabul edilir. Modeller arasında bir seçim yapmadan önce kullanacağınız alanın ölçülerinden emin olmanız tavsiye edilir. Seçenekleri sayfamızdan görselleriyle birlikte inceleyip bir tercih yapabilirsiniz. 

Halı Seçiminin ve Temizliğinin Detayları Hakkında Bilinmesi Gereken Detaylar
Ortamlara şıklık kazandıran ve ev dekorasyonunu tamamlayan halı modelleri arasında seçim yaparken bazı detayları göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Özellikle ölçü detayı seçim sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli detayların başında yer alır. Koridor gibi uzun ve dar alanlarda kullanmak için yolluk olarak tabir edilen küçük boyutlu modelleri tercih edebilirsiniz. Mutfak için ise çaydanlık ve fincan gibi alanı temsil eden ürünlerin resminin yer aldığı modeller dilediğiniz şık görünümü elde etmeniz noktasında size yardımcı olur. İpek olarak da tabir edilen parlak görünümü ve yumuşak iplik dokusuyla son dönemlerin favori ürünleri arasında yer alan bambu halı çeşitleri doğal malzemeler kullanılarak üretilir. Bu özellikleri sayesinde fazlasıyla dikkat çeker. Doğal yapıları kullanıldıkları alanda ferah ve serin bir his yaratır. Antibakteriyel yapılarından dolayı bebek ve çocuk odalarında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ürünlerin üzerine çıplak ayağınızla bastığınız zaman terapi hissi uyandırır. Bu ürünlerin seçiminde olduğu gibi temizliğinde de hassas davranmanız gerekir. Ürünleri süpürürken ipliklerin dokunduğu yönde süpürmeniz tavsiye edilir. Bu şekilde doğal dokusunu uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz. Halı desenleri arasında mat ipliklerin yanı sıra parlak ve simli iplik çeşitleri de oldukça dikkat çekicidir. Seçim aşamasında ürünlerin kaliteli iplikler kullanılarak üretilmiş olmalarına dikkat etmenizde fayda vardır. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ürünler daha uzun süre ilk günkü görünümlerini koruyarak kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Ürünleri çırpma yöntemiyle temizlemek yanlış bir temizleme yöntemidir. Bu yöntem ürünlerin daha kısa sürede yıpranmasına neden olabilir. Yoğun güneş ışığı alan alanlarda ürünleri kullanırken üzerine örtü örtmenizde fayda vardır. Aksi takdirde renk solması gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kalite oranı yüksek olan ürünleri yıkamak yerine özel olarak üretilen şampuanları kullanarak temizlemeniz daha doğru olur. Şampuanla temizlemenin ardından temiz suyla silip ardından da hemen kurutmanız gerekir. Kullanım detaylarını uyguladığınız ve seçim sürecinde belirtilen faktörleri dikkate aldığınız takdirde halılarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Evinize ve kullanım alışkanlığınıza göre seçimler yaparak tarzınıza uygun halıyı sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Evinizin Dekorasyonuyla Uyumlu Bütçenize Uygun Halı Fiyatları 
Halı fiyatları model araştırması yapan kişilerin merak ettikleri detaylar arasında yer alır. Ürünlerin fiyat aralıkları özellikle üretimde kullanılan iplik detaylarına göre farklılık gösterir. Ancak skala için araştırma yaptığınız zaman her bütçeye hitap eden yüzlerce seçenek olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Günümüzde aktif olarak üretim yapan halı markaları, model tasarımlarında kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına önem verir. Fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol sahibi olan bir diğer detay ise ölçüdür. Ürünlerin ölçüleri fiyatların tam anlamıyla şekil almasında büyük oranda etkilidir. Ürünlerin ölçüleri büyüdükçe fiyat aralıklarında da artışlar meydana gelir. Ayrıca doğal iplikler kullanılarak tasarlanmış modeller ile yapay modeller arasında bazı fiyat farklılıkları vardır. Halı desenleri fiyat skalası üzerinde ciddi anlamda etkili olmasa dahi kişilerin seçim yapma sürecinde fazlasıyla etkilidir. Kişiler ürünleri kullanmayı düşündükleri alanın genel durumunu göz önünde bulundurarak desenler arasında seçim yaparlar. Duvar renkleri, mevcut mobilyaların tarzları ve ortamın ışık alma durumu gibi detaylar kişilerin desenleri incelerken göz önünde bulundurdukları unsurlar arasında yer alır. Her bütçeye uygun modellerin mevcut olduğu ürün yelpazesinde aradığınız ürünü bulmanız oldukça kolay. Üstelik halı indirim ve özel kampanya gibi dönemlere denk geldiğiniz zaman istediğiniz ürüne daha cazip fiyatlarla sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Evinizle uyumlu halı modellerine sahip olarak evinizde hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Fırsat bu fırsat üzerinde size sunulan fırsatları incelemek için hızlı davranın! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları