Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Geleneksel koku seçenekleri arasında her zaman ilk sıralarda yer alan kolonyalar farklı aromalarıyla dikkat çeker. Önceki dönemlerden beri bayram günleri başta olmak üzere eve ya da iş yerlerine gelen misafirlere ikram edilen bu ürünler hafif yapılarıyla olduğu kadar hoş kokularıyla da beğeni kazanır. Özellikle şeker ve çikolata gibi ikramlarla bir bütün haline gelen kolonya seçenekleri limon, tütün ve yeşil çay gibi değişik aroma çeşitleriyle ön plana çıkar. Cam ve plastik şişe tasarımlarına sahip olan ürünler evlerde en özel köşelerde saklanır. Hatta çoğu zaman vitrinlerin baş köşelerinde kendine yer bulur. Kolonya çeşitleri arasında her zevke hitap eden seçenekler vardır. Farklı boyutlarda üretilen ürünleri dilerseniz çantanıza dahi taşıyabilirsiniz. Ayrıca hasta ziyaretlerine ya da özel ziyaretlere giderken yanınızda götürebileceğiniz en ideal seçenekler arasında yer alır. İçerisinde yer alan zengin yağ aromaları cildinize ferahlık verir. Bu sayede kendinizi daha doğal ve zinde hissedebilirsiniz. Ayrıca farklı bitki özlerinin bulunduğu çeşitleri tercih ederek parfüm kullanma alışkanlığınıza farklı bir deneyim ilave edebilirsiniz. Ürünler 80 dereceli olması sayesinde bakteri ve virüslere mücadelede de büyük oranda etkili olur. Kolonya markaları ürünlerin üretimini yaparken yeni nesil teknolojilerden faydalanmaya özen gösterir. Ayrıca kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarının da ön planda tutulması kişilerin markalara olan güveninin artmasına büyük ölçüde etkisi bulunan faktörlerden biridir. Özellikle sıcak yaz günlerinde cildinizin ferah hissetmesi için az miktarda kullanabilirsiniz. Bu sayede her zaman kendinizi mikroplardan koruma şansını elde edebilirsiniz. Hem pratik hem de kaliteli yapılarıyla oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan bu ürünlere duyulan ilgi oranı da fazlasıyla büyüktür. Seçenekleri tüm detaylarıyla birlikte inceleyerek zevkinize yönelik bir seçimde bulunabilirsiniz. 

Hoş ve Ferah Kokularıyla Beğeni Kazanan Kolonya Çeşitleri
Limonlu kolonya çeşitleri her zaman en favori seçenekler arasında yer alır. Büyük küçük herkesin severek kullandığı bu ürünler uzun süre kalıcı olma özelliğine sahiptir. İçindeki alkol oranının idea seviyesi cildinize temas ettiği an gözeneklerinizin açılmasına olanak sunar. Bu sayede cildiniz daha rahat hava alır. İçeriğinde kullanılan limonların hoş ve naif kokusu cildinizde bıraktığı etkiyle etrafta da fark edilmenizi sağlar. Günümüzde limon kolonyalar değişik şişe tasarımlarıyla kişilerin göz zevkine de hitap eder. Fısfıslı kolonya seçenekleri genel olarak daha düşük gramaj oranına sahiptir. Bu açıdan da çantanızda dahi rahatça taşımanıza imkan sunar. Şişelerin ergonomik tasarımları kolay döküş ve sıkış olanağı sağlar. Çantanızda taşımayı tercih ettiğiniz ürünlerin plastik şişe olması kırılma gibi durumlar açısından daha avantajlıdır. Böylelikle çantanızı düşürdüğünüz ya da bir yere çarptığınız zaman ürünün zarar görüp kırılma olasılığı ortadan kalkar. Küçük ebatlı seçenekler arasında cam şişeler de mevcuttur. Dilerseniz bu modelleri de tercih edebilirsiniz. Bazı cam şişelerin üzerinde yer alan buğu ve desen detayları ürünlerin daha otantik bir havada olmasına katkıda bulunur. Bidon kolonya çeşitleri genel olarak iş yerlerinde ya da restoran gibi kalabalık alanlarda tercih edilir. Ürünü tek tek almak yerine büyük ebatlı şişelerde satın alıp kendiniz şişelere koyabilirsiniz. Bu sayede ürünü uzun süre kullanma imkanınız oluşur. Bidonla satışa sunulan seçeneklerin gramaj oranları farklılık gösterir. Seçenekleri incelerken kullanım oranınızı göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Çok sayıda marka tarafından satışa sunulan ürünler arasında detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz. Yaptığınız incelemeler sonucunda ihtiyacınıza yanıt veren ürünü kısa süre içerisinde kolayca bulabilirsiniz. 

Kolonya Çeşitleri Arasında Seçim Yapmanın Detayları
Ürünleri birbirinden ayıran en temel özellikleri şüphesiz ana malzemeleridir. Limon, tütün ya da farklı aromalara sahip olan ürünler arasında seçim yaparken bazı detayları göz önünde bulundurmanız daha doğru olur. Hediyelik kolonya alırken önceliği aromaya ve şişe tasarımına vermeniz karşı tarafın zevkine hitap edecek ürünü daha rahat bulmanızı sağlar. Limon ve tütün seçenekleri günümüzde en sık tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Hem hafif hem de rahatlatıcı özelliği bulunan bu ürünler pek çok kişi tarafından severek kullanılır. Şişe tasarımı ise göz zevki noktasında büyük önem taşır. Özellikle hediye olarak vermeyi düşündüğünüz ürünlerin şişelerinin şık bir görünüme sahip olması karşı tarafın beğenisini kazanması için önem arz eden bir detaydır. 80 derecelik özel formülüyle beğeni kazanan kolonya 1 lt bidonlar kullanım oranının sık olduğu ortamlarda tercih edilir. Özellikle restoran gibi sık sık kolonya ikramının yapıldığı mekanlarda ürünleri bidonla satın almak daha mantıklı bir hareket olur. Bidonla satın aldığınız ürünleri elinizde bulunan mevcut şişelere ya da daha önceden muhafaza ettiğiniz ürün şişelerine koyabilirsiniz. Ürünleri muhafaza ederken serin yerler seçmelisiniz. Bu sayede tazeliğini uzun süre korur. Ayrıca şişelerin ağzı sıkıca kapalı olmalıdır. Kolonya 5 lt bidon çeşitleri de yine kullanım oranlarının sık olduğu alanlarda tercih edilir. Ürünlerin tazeliğini uzun süre koruması sayesinde büyük gramaj değerlerine sahip olan seçenekleri de güven içerisinde tercih edebilirsiniz. Bidonların ergonomik yapıları kolayca şişelere dökme imkanı sunar. Küçük gramajlarsa satışa sunulan ürünleri tekli halde satın alabileceğiniz gibi çoklu adetler halinde de satın alabilirsiniz. Belirtilen detayları göz önünde bulundurduğunuz zaman ihtiyacınız olan seçeneği kolayca bulup satın alabilirsiniz. 

Her Bütçeye Hitap Eden Kolonya Fiyatları
Herkes bir ürün satın alırken pek çok detaya dikkat eder. Kalite, üretim materyali ve gramaj oranı gibi unsurlar seçim sürecinde doğrudan etkili olan faktörler arasında yer alır. Tüm bu detayların yanı sıra fiyat unsuru da seçim aşamasında rol sahibi olan unsurlardan biridir. Kolonya fiyatları belirlenirken ön planda tutulan bazı detaylar vardır. Gramaj oranı ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde en büyük önem taşıyan detayların başında yer alır. 50 ml, 100 ml, 1 lt ya da 5 lt gibi farklı gramajlarda satışa sunulan ürünler arasında fiyat farklılıkları bulunur. Her bütçeye hitap eden yüzlerce farklı seçenek arasından bütçeniz için uygun olan ürünü kısa bir zaman dilimi içerisinde bulabilirsiniz. Kolonya satın alırken fiyat skalasını incelediğiniz zaman karşınıza farklı rakamlar çıkabilir. Bu durum ürünlerin özelliklerinden kaynaklıdır. Limon, tütün ve diğer aromalara sahip olan ürünler arasında fiyat açısından bazı farklılıklar vardır. İçerik, marka ve ambalaj farklılıkları direkt olarak fiyat skalası üzerinde etkili olur. Kişisel bakım ürünleri arasında her zaman popülerliğini koruyan kolonyalar, sinek ya da böcek ısırığı gibi durumlarda da acının dinmedi noktasında oldukça etkilidir. En ucuz kolonya çeşidini ararken bir yandan da ürünlerin özellikleriyle ilgilendiğiniz takdirde daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Ürünleri güneş ışığından uzak ve serin yerlerde muhafaza ettiğiniz zaman ortalama 5 yıla kadar kullanım ömrü bulunur. Üstelik kapağını açıp kapatsanız dahi bu durum değişmez. Sıcaktan bunalan ya da fenalık geçiren kişiler için de kolonyalar en etkili çözümlerden biridir. Fırsatbufırsat sayfası üzerinden aradığınız ürüne kolayca ulaşmanız mümkündür. Sayfayı ziyaret ederek sizlere sunulan seçenekleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra bir seçimde bulunabilirsiniz. 
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları