İstanbul Etkinlik Takvimi - Tüm Konserler, Tiyatrolar, Festivaller

Etkinlik Mekan Tarih
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
31 Mayıs, Cuma
00:00
Retro Kulüp 90 & 2000'ler Retro Kulüp 90 & 2000'ler
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
31 Mayıs, Cuma
01:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
31 Mayıs, Cuma
18:00
Bildiğiniz Şeyler Bildiğiniz Şeyler
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
31 Mayıs, Cuma
18:00
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
31 Mayıs, Cuma
19:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
31 Mayıs, Cuma
19:15
Taksim Stand Up Gecesi Taksim Stand Up Gecesi
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
31 Mayıs, Cuma
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi Kadıköy Stand-Up Gecesi
Stand Up
Motto Sahne
Kadıköy
31 Mayıs, Cuma
20:00
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
31 Mayıs, Cuma
20:00
Erdal Güney Erdal Güney
Konser
Kadıköy Sahne
Kadıköy
31 Mayıs, Cuma
20:00
Ben Godot Geliyorum Ben Godot Geliyorum
Yetişkin Tiyatrosu
Bahçelievler Yayla Kültür Merkezi
Bahçelievler
31 Mayıs, Cuma
20:00
Beşiktaş Stand-Up Gecesi Beşiktaş Stand-Up Gecesi
Stand Up
Çarşı Pub Sahne
Beşiktaş
31 Mayıs, Cuma
20:30
Etik Alkol Etik Alkol
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi, A Salon
Kadıköy
31 Mayıs, Cuma
20:30
Gorki Gorki
Yetişkin Tiyatrosu
Oda Tiyatrosu
Şişli
31 Mayıs, Cuma
20:30
Açık Mikrofon Açık Mikrofon
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
31 Mayıs, Cuma
20:30
Haftanın Elemanı Haftanın Elemanı
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
31 Mayıs, Cuma
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi Cadde Stand-Up Gecesi
Stand Up
Verdura Restaurant
Kadıköy
31 Mayıs, Cuma
20:30
Stand Up Gecesi Falan Stand Up Gecesi Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
31 Mayıs, Cuma
20:30
Çehov Tiyatro Gecesi: Ayı & Bir Evlenme Teklifi Çehov Tiyatro Gecesi: Ayı & Bir Evlenme Teklifi
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
31 Mayıs, Cuma
20:30
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
31 Mayıs, Cuma
20:30
Bir Halk Düşmanı Bir Halk Düşmanı
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
31 Mayıs, Cuma
20:30
Tüy Tiyatro Oyunu Tüy Tiyatro Oyunu
Yetişkin Tiyatrosu
Eylül Sahnesi
Kadıköy
31 Mayıs, Cuma
20:30
Cyrano Rock Cyrano Rock
Yetişkin Tiyatrosu
Şişli Tiyatrosu
Şişli
31 Mayıs, Cuma
20:30
Retro Kulüp 90 & 2000'ler Retro Kulüp 90 & 2000'ler
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
31 Mayıs, Cuma
21:00
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
31 Mayıs, Cuma
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi Kadıköy Stand-Up Gecesi
Stand Up
Motto Sahne
Kadıköy
31 Mayıs, Cuma
21:45
Taksim Stand Up Gecesi Taksim Stand Up Gecesi
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
31 Mayıs, Cuma
22:00
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
1 Haziran, Cumartesi
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
01:15
Moana Moana
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
1 Haziran, Cumartesi
13:00
Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
13:00
Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
14:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
14:30
Moana Moana
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
1 Haziran, Cumartesi
15:00
Sonic Süper Kahraman Sonic Süper Kahraman
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
15:00
MINECRAFT - Nether Macerası MINECRAFT - Nether Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Şişli Tiyatrosu
Şişli
1 Haziran, Cumartesi
15:00
Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
16:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
1 Haziran, Cumartesi
16:00
Anna Karenina Anna Karenina
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
1 Haziran, Cumartesi
16:00
English Stand Up Taksim Comedy Open Mic English Stand Up Taksim Comedy Open Mic
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
1 Haziran, Cumartesi
17:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
1 Haziran, Cumartesi
17:00
Sana Bir Şey Diyeceğim Sana Bir Şey Diyeceğim
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
17:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
17:30
Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
18:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
18:00
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
1 Haziran, Cumartesi
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
1 Haziran, Cumartesi
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
1 Haziran, Cumartesi
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
1 Haziran, Cumartesi
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
19:30
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
1 Haziran, Cumartesi
20:00
Pi Cemiyeti, After Değil, Affet Parti Pi Cemiyeti, After Değil, Affet Parti
Konser
Kadıköy Sahne
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
20:00
Altın Payı Altın Payı
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Beşiktaş Stand-Up Gecesi Beşiktaş Stand-Up Gecesi
Stand Up
Çarşı Pub Sahne
Beşiktaş
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Küçük Amerika Küçük Amerika
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi Cadde Stand-Up Gecesi
Stand Up
Verdura Restaurant
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Cyrano Rock Cyrano Rock
Yetişkin Tiyatrosu
Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi, Müşfik Kenter Sahnesi
Bakırköy
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Hijyenik Aşklar Hijyenik Aşklar
Yetişkin Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Mahşer-i Cümbüş Mahşer-i Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
20:30
Boeing Boeing Boeing Boeing
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
20:45
Taksim Stand Up Gecesi Taksim Stand Up Gecesi
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
1 Haziran, Cumartesi
21:00
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
1 Haziran, Cumartesi
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
21:15
Canberk Erbaş Stand Up Canberk Erbaş Stand Up
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
21:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
1 Haziran, Cumartesi
21:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi Kadıköy Stand-Up Gecesi
Stand Up
Motto Sahne
Kadıköy
1 Haziran, Cumartesi
21:45
Ayna Ayna
Konser
Sahne 74
Bakırköy
1 Haziran, Cumartesi
22:00
Stand Up Taksim Z Raporu Stand Up Taksim Z Raporu
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
1 Haziran, Cumartesi
23:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
2 Haziran, Pazar
11:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
2 Haziran, Pazar
13:00
Sihirli Patiler Orkestrası Sihirli Patiler Orkestrası
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
2 Haziran, Pazar
14:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
2 Haziran, Pazar
15:00
Korkusuz Salyangoz Korkusuz Salyangoz
Çocuk Tiyatrosu
Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi, Müşfik Kenter Sahnesi
Bakırköy
2 Haziran, Pazar
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
2 Haziran, Pazar
16:00
Anna Karenina Anna Karenina
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
2 Haziran, Pazar
16:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
2 Haziran, Pazar
17:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
2 Haziran, Pazar
17:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Feyman Kültür Merkezi, Feyk Sahne
Kadıköy
2 Haziran, Pazar
18:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
2 Haziran, Pazar
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
2 Haziran, Pazar
18:15
Bir Bu Eksikti Bir Bu Eksikti
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
2 Haziran, Pazar
19:00
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
2 Haziran, Pazar
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
2 Haziran, Pazar
19:30
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
2 Haziran, Pazar
19:30
Ermişler Ya Da Günahkarlar Ermişler Ya Da Günahkarlar
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
2 Haziran, Pazar
20:00
Taksim Stand Up Pazarı Taksim Stand Up Pazarı
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
2 Haziran, Pazar
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
2 Haziran, Pazar
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Feyman Kültür Merkezi, Feyk Sahne
Kadıköy
2 Haziran, Pazar
20:30
Anketör Anketör
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
2 Haziran, Pazar
20:30
Hayrola Karyola Hayrola Karyola
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
2 Haziran, Pazar
21:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
01:15
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
3 Haziran, Pazartesi
17:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
3 Haziran, Pazartesi
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
3 Haziran, Pazartesi
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
19:30
Dracula Müzikali Dracula Müzikali
Yetişkin Tiyatrosu
İBB Şile Kültür Merkezi
Şile
3 Haziran, Pazartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
3 Haziran, Pazartesi
20:30
Komşumuzu Kim Öldürdü Komşumuzu Kim Öldürdü
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
3 Haziran, Pazartesi
20:30
Cibali Karakolu Cibali Karakolu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
20:45
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Haziran, Pazartesi
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
01:15
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
4 Haziran, Salı
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
4 Haziran, Salı
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
19:30
Trivia Night Trivia Night
Diğer
Sanat Performance
Beyoğlu
4 Haziran, Salı
20:00
Taksim Açık Mikrofon Taksim Açık Mikrofon
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
4 Haziran, Salı
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
4 Haziran, Salı
20:30
Stand-Up Gecesi Extra Stand-Up Gecesi Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
4 Haziran, Salı
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
20:45
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Metrohan
Beyoğlu
4 Haziran, Salı
21:00
Tinder Çarpsın Tinder Çarpsın
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
4 Haziran, Salı
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
4 Haziran, Salı
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
5 Haziran, Çarşamba
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
5 Haziran, Çarşamba
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
19:30
'Aldatma Sanatına Giriş' 'Aldatma Sanatına Giriş'
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
5 Haziran, Çarşamba
20:00
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
5 Haziran, Çarşamba
20:30
Çıraklar Doğaçlama Gösteri Çıraklar Doğaçlama Gösteri
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
5 Haziran, Çarşamba
20:30
Taksim Stand Up Gecesi Taksim Stand Up Gecesi
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
5 Haziran, Çarşamba
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi Cadde Stand-Up Gecesi
Stand Up
Verdura Restaurant
Kadıköy
5 Haziran, Çarşamba
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
5 Haziran, Çarşamba
20:30
Açık Mikrofon Extra Açık Mikrofon Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
5 Haziran, Çarşamba
20:30
Bir Adamla İlişkiler Bir Adamla İlişkiler
Yetişkin Tiyatrosu, Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
5 Haziran, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
5 Haziran, Çarşamba
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
20:45
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
5 Haziran, Çarşamba
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
01:15
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
19:30
'Çifte Nikah' 'Çifte Nikah'
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
6 Haziran, Perşembe
20:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
20:30
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
6 Haziran, Perşembe
20:30
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
6 Haziran, Perşembe
20:30
Etekler ve Pantolonlar Etekler ve Pantolonlar
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
6 Haziran, Perşembe
20:30
Açık Mikrofon Falan Açık Mikrofon Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
6 Haziran, Perşembe
20:30
Sefiller Padişahı Sefiller Padişahı
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
6 Haziran, Perşembe
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
20:45
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
6 Haziran, Perşembe
21:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
7 Haziran, Cuma
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
01:15
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
7 Haziran, Cuma
16:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
7 Haziran, Cuma
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
7 Haziran, Cuma
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
7 Haziran, Cuma
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
7 Haziran, Cuma
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
19:30
Taksim Stand Up Gecesi Taksim Stand Up Gecesi
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
7 Haziran, Cuma
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi Kadıköy Stand-Up Gecesi
Stand Up
Motto Sahne
Kadıköy
7 Haziran, Cuma
20:00
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
7 Haziran, Cuma
20:00
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
7 Haziran, Cuma
20:00
Android Android
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
7 Haziran, Cuma
20:30
Doğaçlama Sporu Doğaçlama Sporu
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
7 Haziran, Cuma
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi Cadde Stand-Up Gecesi
Stand Up
Verdura Restaurant
Kadıköy
7 Haziran, Cuma
20:30
Ufuk Çizgisi Ufuk Çizgisi
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
7 Haziran, Cuma
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
7 Haziran, Cuma
20:30
Açık Mikrofon Açık Mikrofon
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
7 Haziran, Cuma
20:30
Boeing Boeing Boeing Boeing
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
20:30
İtibar Hastası İtibar Hastası
Yetişkin Tiyatrosu
Kağıthane Sadabad Sahnesi
Kağıthane
7 Haziran, Cuma
20:30
Stand Up Gecesi Falan Stand Up Gecesi Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
7 Haziran, Cuma
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
20:45
Araf Araf
Yetişkin Tiyatrosu
Tiyatro Kılçık
Kadıköy
7 Haziran, Cuma
21:00
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
7 Haziran, Cuma
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
21:15
Jehan Barbur Jehan Barbur
Konser
Kadıköy Sahne
Kadıköy
7 Haziran, Cuma
21:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
7 Haziran, Cuma
21:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi Kadıköy Stand-Up Gecesi
Stand Up
Motto Sahne
Kadıköy
7 Haziran, Cuma
21:45
Taksim Stand Up Gecesi Taksim Stand Up Gecesi
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
7 Haziran, Cuma
22:00
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
8 Haziran, Cumartesi
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
01:15
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
8 Haziran, Cumartesi
11:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
8 Haziran, Cumartesi
13:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
8 Haziran, Cumartesi
15:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
8 Haziran, Cumartesi
15:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
8 Haziran, Cumartesi
16:00
Galata'da Cümbüş Galata'da Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
16:00
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
8 Haziran, Cumartesi
17:00
English Stand Up Taksim Comedy Open Mic English Stand Up Taksim Comedy Open Mic
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
8 Haziran, Cumartesi
17:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
8 Haziran, Cumartesi
17:00
Sana Bir Şey Diyeceğim Sana Bir Şey Diyeceğim
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
8 Haziran, Cumartesi
17:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
17:30
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
8 Haziran, Cumartesi
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
8 Haziran, Cumartesi
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
18:30
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
8 Haziran, Cumartesi
19:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi Kadıköy Stand-Up Gecesi
Stand Up
Motto Sahne
Kadıköy
8 Haziran, Cumartesi
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
8 Haziran, Cumartesi
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
8 Haziran, Cumartesi
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
19:30
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
8 Haziran, Cumartesi
20:00
Keşmekeş Doğaçlama Keşmekeş Doğaçlama
Yetişkin Tiyatrosu
Tiyatro Kılçık
Kadıköy
8 Haziran, Cumartesi
20:30
Ne Ala Temaşa Ne Ala Temaşa
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
8 Haziran, Cumartesi
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi Cadde Stand-Up Gecesi
Stand Up
Verdura Restaurant
Kadıköy
8 Haziran, Cumartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
8 Haziran, Cumartesi
20:30
Mahşer-i Cümbüş Mahşer-i Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
8 Haziran, Cumartesi
20:30
Celile Celile
Yetişkin Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
8 Haziran, Cumartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Endless Art Taksim
Beyoğlu
8 Haziran, Cumartesi
20:30
Ayrıldık Ayrıldık
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
20:45
Taksim Stand Up Gecesi Taksim Stand Up Gecesi
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
8 Haziran, Cumartesi
21:00
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
8 Haziran, Cumartesi
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
8 Haziran, Cumartesi
21:30
Stand Up Taksim Z Raporu Stand Up Taksim Z Raporu
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
8 Haziran, Cumartesi
23:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
01:15
Martı Beyazı Martı Beyazı
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
9 Haziran, Pazar
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
13:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
9 Haziran, Pazar
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
14:30
Martı Beyazı Martı Beyazı
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
9 Haziran, Pazar
15:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
9 Haziran, Pazar
15:00
MINECRAFT - Nether Macerası MINECRAFT - Nether Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Şişli Tiyatrosu
Şişli
9 Haziran, Pazar
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
9 Haziran, Pazar
16:00
Kurtarıcı Köpekler Kurtarıcı Köpekler
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
9 Haziran, Pazar
17:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
9 Haziran, Pazar
17:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
17:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
9 Haziran, Pazar
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
9 Haziran, Pazar
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
18:30
Kurtarıcı Köpekler Kurtarıcı Köpekler
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
9 Haziran, Pazar
19:00
Celile Celile
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Kadıköy
9 Haziran, Pazar
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
9 Haziran, Pazar
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
19:30
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
9 Haziran, Pazar
19:30
Münasebetsiz Münasebetsiz
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
9 Haziran, Pazar
20:30
Taksim Stand Up Pazarı Taksim Stand Up Pazarı
Stand Up
İnfiniti Sahne
Beyoğlu
9 Haziran, Pazar
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
9 Haziran, Pazar
20:30
Anketör Anketör
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
9 Haziran, Pazar
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
20:45
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
9 Haziran, Pazar
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
9 Haziran, Pazar
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
10 Haziran, Pazartesi
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
10 Haziran, Pazartesi
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
19:30
Notre Dame'in Kamburu Müzikali Notre Dame'in Kamburu Müzikali
Yetişkin Tiyatrosu
Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi, Müşfik Kenter Sahnesi
Bakırköy
10 Haziran, Pazartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
10 Haziran, Pazartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
20:45
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Haziran, Pazartesi
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
19:30
Trivia Night Trivia Night
Diğer
Sanat Performance
Beyoğlu
11 Haziran, Salı
20:00
Celile Celile
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
11 Haziran, Salı
20:30
Stand-Up Gecesi Extra Stand-Up Gecesi Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
11 Haziran, Salı
20:30
Galata'da Cümbüş Galata'da Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
11 Haziran, Salı
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
20:45
Tinder Çarpsın Tinder Çarpsın
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
11 Haziran, Salı
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
11 Haziran, Salı
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
12 Haziran, Çarşamba
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
12 Haziran, Çarşamba
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
19:30
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Ahududu Ahududu
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Komşumuzu Kim Öldürdü Komşumuzu Kim Öldürdü
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Açık Mikrofon Extra Açık Mikrofon Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Bir Adamla İlişkiler Bir Adamla İlişkiler
Yetişkin Tiyatrosu, Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Cibali Karakolu Cibali Karakolu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
12 Haziran, Çarşamba
20:30
Şöhret Kapısı Şöhret Kapısı
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
12 Haziran, Çarşamba
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
20:45
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Metrohan
Beyoğlu
12 Haziran, Çarşamba
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
12 Haziran, Çarşamba
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
19:30
Şen Makas Şen Makas
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
13 Haziran, Perşembe
20:30
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
13 Haziran, Perşembe
20:30
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
13 Haziran, Perşembe
20:30
Açık Mikrofon Falan Açık Mikrofon Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
13 Haziran, Perşembe
20:30
Şöhret Kapısı Şöhret Kapısı
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
13 Haziran, Perşembe
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
20:45
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
13 Haziran, Perşembe
21:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
14 Haziran, Cuma
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
01:15
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
14 Haziran, Cuma
16:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
18:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Nazım Hikmet Kültür Merkezi, İzmir
Konak
14 Haziran, Cuma
18:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
14 Haziran, Cuma
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
18:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
14 Haziran, Cuma
18:15
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
14 Haziran, Cuma
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
14 Haziran, Cuma
19:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
19:30
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
14 Haziran, Cuma
20:00
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
14 Haziran, Cuma
20:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
ADT Sahne
Şişli
14 Haziran, Cuma
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Nazım Hikmet Kültür Merkezi, İzmir
Konak
14 Haziran, Cuma
20:30
Açık Mikrofon Açık Mikrofon
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
14 Haziran, Cuma
20:30
Stand Up Gecesi Falan Stand Up Gecesi Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
14 Haziran, Cuma
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
14 Haziran, Cuma
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
14 Haziran, Cuma
21:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
15 Haziran, Cumartesi
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
01:15
Palyaço Dede Palyaço Dede
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
15 Haziran, Cumartesi
14:00
Palyaço Dede Palyaço Dede
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
15 Haziran, Cumartesi
16:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
15 Haziran, Cumartesi
16:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
17:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
18:00
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
15 Haziran, Cumartesi
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
15 Haziran, Cumartesi
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
19:30
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
15 Haziran, Cumartesi
20:00
Mahşer-i Cümbüş Mahşer-i Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
15 Haziran, Cumartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
20:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
15 Haziran, Cumartesi
20:30
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
15 Haziran, Cumartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
15 Haziran, Cumartesi
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
15 Haziran, Cumartesi
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
01:15
Palyaço Dede Palyaço Dede
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
16 Haziran, Pazar
14:00
Palyaço Dede Palyaço Dede
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
16 Haziran, Pazar
16:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
16 Haziran, Pazar
16:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
17:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
16 Haziran, Pazar
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
19:30
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
16 Haziran, Pazar
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
16 Haziran, Pazar
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
16 Haziran, Pazar
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
01:15
Palyaço Dede Palyaço Dede
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
17 Haziran, Pazartesi
12:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
17 Haziran, Pazartesi
14:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
17 Haziran, Pazartesi
16:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
17 Haziran, Pazartesi
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
18:30
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
17 Haziran, Pazartesi
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
19:30
Stand-Up Gecesi Extra Stand-Up Gecesi Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
17 Haziran, Pazartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
20:45
Out of Control - Mazaai Out of Control - Mazaai
Konser
Kadıköy Sahne
Kadıköy
17 Haziran, Pazartesi
21:00
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
17 Haziran, Pazartesi
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Haziran, Pazartesi
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
01:15
Palyaço Dede Palyaço Dede
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
18 Haziran, Salı
12:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
18 Haziran, Salı
14:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
18 Haziran, Salı
16:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
18 Haziran, Salı
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
18 Haziran, Salı
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
19:30
Trivia Night Trivia Night
Diğer
Sanat Performance
Beyoğlu
18 Haziran, Salı
20:00
Stand-Up Gecesi Extra Stand-Up Gecesi Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
18 Haziran, Salı
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
18 Haziran, Salı
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Haziran, Salı
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
01:15
Palyaço Dede Palyaço Dede
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
19 Haziran, Çarşamba
12:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
19 Haziran, Çarşamba
14:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
19 Haziran, Çarşamba
16:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
19 Haziran, Çarşamba
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
19 Haziran, Çarşamba
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
19:30
Seviyorsan Git Ayrıl Bence Seviyorsan Git Ayrıl Bence
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
19 Haziran, Çarşamba
20:30
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
19 Haziran, Çarşamba
20:30
Açık Mikrofon Extra Açık Mikrofon Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
19 Haziran, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
19 Haziran, Çarşamba
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
19 Haziran, Çarşamba
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Haziran, Çarşamba
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
01:15
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
19:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
20:30
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
20 Haziran, Perşembe
20:30
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
20 Haziran, Perşembe
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Metrohan
Beyoğlu
20 Haziran, Perşembe
20:30
Açık Mikrofon Falan Açık Mikrofon Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
20 Haziran, Perşembe
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
20:45
Seviyorsan Git Ayrıl Bence Seviyorsan Git Ayrıl Bence
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
20 Haziran, Perşembe
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Haziran, Perşembe
21:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
21 Haziran, Cuma
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
01:15
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
21 Haziran, Cuma
16:00
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
18:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
21 Haziran, Cuma
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
21 Haziran, Cuma
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
19:30
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
21 Haziran, Cuma
20:00
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
21 Haziran, Cuma
20:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
20:30
Açık Mikrofon Açık Mikrofon
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
21 Haziran, Cuma
20:30
Stand Up Gecesi Falan Stand Up Gecesi Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
21 Haziran, Cuma
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
21 Haziran, Cuma
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
21 Haziran, Cuma
21:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
22 Haziran, Cumartesi
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
01:15
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
22 Haziran, Cumartesi
11:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
22 Haziran, Cumartesi
13:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
22 Haziran, Cumartesi
14:00
Ankara Çocuk Sirki Ankara Çocuk Sirki
Çocuk Tiyatrosu
Max Sahne, Ataşehir Palladium Avm
Ataşehir
22 Haziran, Cumartesi
14:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
22 Haziran, Cumartesi
15:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
22 Haziran, Cumartesi
16:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
22 Haziran, Cumartesi
16:00
Ankara Çocuk Sirki Ankara Çocuk Sirki
Çocuk Tiyatrosu
Max Sahne, Ataşehir Palladium Avm
Ataşehir
22 Haziran, Cumartesi
16:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
22 Haziran, Cumartesi
17:00
Sana Bir Şey Diyeceğim Sana Bir Şey Diyeceğim
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
22 Haziran, Cumartesi
17:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
17:30
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
18:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
22 Haziran, Cumartesi
18:00
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
22 Haziran, Cumartesi
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
18:30
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
22 Haziran, Cumartesi
19:00
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
22 Haziran, Cumartesi
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
22 Haziran, Cumartesi
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
19:30
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
22 Haziran, Cumartesi
20:00
Kuşları Bile Vurdular Kuşları Bile Vurdular
Yetişkin Tiyatrosu
Eylül Sahnesi
Kadıköy
22 Haziran, Cumartesi
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
20:30
Mahşer-i Cümbüş Mahşer-i Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
22 Haziran, Cumartesi
20:30
Haybeden Gerçeküstü Aşk Haybeden Gerçeküstü Aşk
Yetişkin Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
22 Haziran, Cumartesi
20:30
Stand Up Gecesi Stand Up Gecesi
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
22 Haziran, Cumartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
22 Haziran, Cumartesi
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
22 Haziran, Cumartesi
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
01:15
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
23 Haziran, Pazar
11:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
23 Haziran, Pazar
13:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
23 Haziran, Pazar
14:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
23 Haziran, Pazar
15:00
MINECRAFT - Nether Macerası MINECRAFT - Nether Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Şişli Tiyatrosu
Şişli
23 Haziran, Pazar
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
23 Haziran, Pazar
16:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
23 Haziran, Pazar
16:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
17:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
23 Haziran, Pazar
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
18:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
23 Haziran, Pazar
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
19:30
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
23 Haziran, Pazar
19:30
Haybeden Gerçeküstü Aşk Haybeden Gerçeküstü Aşk
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
23 Haziran, Pazar
20:00
Stand Up Açık Mikrofon Stand Up Açık Mikrofon
Stand Up
ADT Sahne
Şişli
23 Haziran, Pazar
20:00
Anketör Anketör
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
23 Haziran, Pazar
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
20:45
Hayrola Karyola Hayrola Karyola
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
23 Haziran, Pazar
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Haziran, Pazar
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
18:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
19:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
20:45
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
24 Haziran, Pazartesi
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
19:30
Trivia Night Trivia Night
Diğer
Sanat Performance
Beyoğlu
25 Haziran, Salı
20:00
Stand-Up Gecesi Extra Stand-Up Gecesi Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
25 Haziran, Salı
20:30
Galata'da Cümbüş Galata'da Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
25 Haziran, Salı
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
20:45
Tinder Çarpsın Tinder Çarpsın
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
25 Haziran, Salı
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
21:15
Deep - Anathema Nights Deep - Anathema Nights
Konser
Blind
Beyoğlu
25 Haziran, Salı
21:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Haziran, Salı
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
18:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
19:30
Etik Alkol Etik Alkol
Yetişkin Tiyatrosu
Maltepe Yaşar Kemal Kültür Merkezi
Maltepe
26 Haziran, Çarşamba
20:30
Notre Dame Notre Dame
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
26 Haziran, Çarşamba
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
20:30
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
26 Haziran, Çarşamba
20:30
Açık Mikrofon Extra Açık Mikrofon Extra
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
26 Haziran, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
26 Haziran, Çarşamba
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
20:45
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Metrohan
Beyoğlu
26 Haziran, Çarşamba
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Haziran, Çarşamba
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
01:15
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
19:30
Komşumuzu Kim Öldürdü Komşumuzu Kim Öldürdü
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
27 Haziran, Perşembe
20:30
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
27 Haziran, Perşembe
20:30
Cibali Karakolu Cibali Karakolu
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
20:30
Yaz Gecesi Müzikali Yaz Gecesi Müzikali
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
27 Haziran, Perşembe
20:30
Açık Mikrofon Falan Açık Mikrofon Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
27 Haziran, Perşembe
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
20:45
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
27 Haziran, Perşembe
21:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
28 Haziran, Cuma
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
01:15
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
28 Haziran, Cuma
16:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
28 Haziran, Cuma
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
28 Haziran, Cuma
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
19:30
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
28 Haziran, Cuma
20:00
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
28 Haziran, Cuma
20:00
Gırgır Stand Up Gecesi Gırgır Stand Up Gecesi
Stand Up
Maltepe Yaşar Kemal Kültür Merkezi
Maltepe
28 Haziran, Cuma
20:30
Açık Mikrofon Açık Mikrofon
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
28 Haziran, Cuma
20:30
Stand Up Gecesi Falan Stand Up Gecesi Falan
Stand Up
Mentalist
Beşiktaş
28 Haziran, Cuma
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
28 Haziran, Cuma
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Haziran, Cuma
21:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
29 Haziran, Cumartesi
00:00
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
01:15
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
29 Haziran, Cumartesi
11:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
29 Haziran, Cumartesi
13:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
29 Haziran, Cumartesi
14:00
Ankara Çocuk Sirki Ankara Çocuk Sirki
Çocuk Tiyatrosu
Max Sahne, Ataşehir Palladium Avm
Ataşehir
29 Haziran, Cumartesi
14:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
29 Haziran, Cumartesi
15:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
29 Haziran, Cumartesi
16:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
29 Haziran, Cumartesi
16:00
Ankara Çocuk Sirki Ankara Çocuk Sirki
Çocuk Tiyatrosu
Max Sahne, Ataşehir Palladium Avm
Ataşehir
29 Haziran, Cumartesi
16:00
Sana Bir Şey Diyeceğim Sana Bir Şey Diyeceğim
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
29 Haziran, Cumartesi
17:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
17:30
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
18:00
Komedyenler Kulübü Komedyenler Kulübü
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
29 Haziran, Cumartesi
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
18:30
Haydaaa Mehmet Mayda Haydaaa Mehmet Mayda
Yetişkin Tiyatrosu
Efsahne
Beyoğlu
29 Haziran, Cumartesi
19:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
29 Haziran, Cumartesi
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
19:30
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
19:30
Haybeden Gerçeküstü Aşk Haybeden Gerçeküstü Aşk
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
29 Haziran, Cumartesi
20:00
90lar Dans Gecesi 90lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
29 Haziran, Cumartesi
20:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat, Akasya Avm
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
20:30
Mahşer-i Cümbüş Mahşer-i Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
29 Haziran, Cumartesi
20:30
Etik Alkol Etik Alkol
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
29 Haziran, Cumartesi
20:30
Galata'da Cümbüş Galata'da Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Üsküdar Sahne Hane
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
20:30
Yalnız Başaklara Azgın Boğa Yalnız Başaklara Azgın Boğa
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
29 Haziran, Cumartesi
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
20:45
Komik Gazino Komik Gazino
Stand Up
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
29 Haziran, Cumartesi
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
29 Haziran, Cumartesi
21:30
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
01:15
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
30 Haziran, Pazar
13:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
30 Haziran, Pazar
14:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
30 Haziran, Pazar
14:30
MINECRAFT - Nether Macerası MINECRAFT - Nether Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Şişli Tiyatrosu
Şişli
30 Haziran, Pazar
15:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
30 Haziran, Pazar
16:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
30 Haziran, Pazar
16:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
17:30
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
30 Haziran, Pazar
18:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
30 Haziran, Pazar
18:00
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
18:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
18:30
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
19:00
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
19:30
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
30 Haziran, Pazar
19:30
Haybeden Gerçeküstü Aşk Haybeden Gerçeküstü Aşk
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
30 Haziran, Pazar
20:00
Anketör Anketör
Stand Up
Efsahne
Beyoğlu
30 Haziran, Pazar
20:30
DJ Ser DJ Ser
Diğer
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
20:45
Hayrola Karyola Hayrola Karyola
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theatre, Kartal İstmarin Avm
Kartal
30 Haziran, Pazar
21:00
DJ X DJ X
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
21:00
Dj Salute Dj Salute
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
21:00
Mr DJ-E Mr DJ-E
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
21:15
DJ Sound DJ Sound
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
21:15
Dj Rhythm Dj Rhythm
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
30 Haziran, Pazar
21:30
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Yetişkin Tiyatrosu
Bakırköy Aydem Sahne
Bakırköy
1 Temmuz, Pazartesi
18:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Bakırköy Aydem Sahne
Bakırköy
1 Temmuz, Pazartesi
19:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Bakırköy Aydem Sahne
Bakırköy
1 Temmuz, Pazartesi
20:30
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
3 Temmuz, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
3 Temmuz, Çarşamba
20:30
Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı
Çocuk Tiyatrosu
Duru Tiyatro Watergarden
Ataşehir
4 Temmuz, Perşembe
14:00
Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı
Çocuk Tiyatrosu
Kartal Sanat Tiyatrosu
Kartal
4 Temmuz, Perşembe
19:00
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
5 Temmuz, Cuma
20:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
6 Temmuz, Cumartesi
11:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
6 Temmuz, Cumartesi
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
6 Temmuz, Cumartesi
14:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
6 Temmuz, Cumartesi
15:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
6 Temmuz, Cumartesi
19:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
7 Temmuz, Pazar
11:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
7 Temmuz, Pazar
13:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
7 Temmuz, Pazar
15:00
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
7 Temmuz, Pazar
19:30
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
10 Temmuz, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
10 Temmuz, Çarşamba
20:30
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
12 Temmuz, Cuma
20:00
Martı Beyazı Martı Beyazı
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
13 Temmuz, Cumartesi
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
13 Temmuz, Cumartesi
13:00
Karlar Ülkesi Kayıp Eldiven Karlar Ülkesi Kayıp Eldiven
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
13 Temmuz, Cumartesi
14:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
13 Temmuz, Cumartesi
14:30
Martı Beyazı Martı Beyazı
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
13 Temmuz, Cumartesi
15:00
Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
13 Temmuz, Cumartesi
16:00
Sevimli Palyaçolar Çocuk Sirki Sevimli Palyaçolar Çocuk Sirki
Çocuk Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
13 Temmuz, Cumartesi
18:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
13 Temmuz, Cumartesi
19:00
Hijyenik Aşklar Hijyenik Aşklar
Yetişkin Tiyatrosu
Suadiye Sahne
Kadıköy
13 Temmuz, Cumartesi
20:00
Kurtarıcı Köpekler Kurtarıcı Köpekler
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
14 Temmuz, Pazar
13:00
Karlar Ülkesi Kayıp Eldiven Karlar Ülkesi Kayıp Eldiven
Çocuk Tiyatrosu
Mall Of İstanbul
Başakşehir
14 Temmuz, Pazar
14:00
Kurtarıcı Köpekler Kurtarıcı Köpekler
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
14 Temmuz, Pazar
15:00
Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Mall Of İstanbul
Başakşehir
14 Temmuz, Pazar
16:00
Sevimli Palyaçolar Çocuk Sirki Sevimli Palyaçolar Çocuk Sirki
Çocuk Tiyatrosu
Mall Of İstanbul
Başakşehir
14 Temmuz, Pazar
18:00
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
14 Temmuz, Pazar
19:30
Hijyenik Aşklar Hijyenik Aşklar
Yetişkin Tiyatrosu
Mall Of İstanbul
Başakşehir
14 Temmuz, Pazar
20:00
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
17 Temmuz, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
17 Temmuz, Çarşamba
20:30
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
19 Temmuz, Cuma
13:00
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
19 Temmuz, Cuma
15:00
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
19 Temmuz, Cuma
17:00
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
19 Temmuz, Cuma
20:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
20 Temmuz, Cumartesi
11:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
20 Temmuz, Cumartesi
13:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
20 Temmuz, Cumartesi
15:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
20 Temmuz, Cumartesi
19:00
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
21 Temmuz, Pazar
19:30
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
24 Temmuz, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
24 Temmuz, Çarşamba
20:30
Kadıköy Dark Night & Rota Kadıköy Dark Night & Rota
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
26 Temmuz, Cuma
20:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
27 Temmuz, Cumartesi
11:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
27 Temmuz, Cumartesi
13:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
27 Temmuz, Cumartesi
13:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
27 Temmuz, Cumartesi
15:00
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
27 Temmuz, Cumartesi
19:00
Yalnız Başaklara Azgın Boğa Yalnız Başaklara Azgın Boğa
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
27 Temmuz, Cumartesi
20:30
Seviyorsan Git Ayrıl Bence Seviyorsan Git Ayrıl Bence
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
27 Temmuz, Cumartesi
21:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Temmuz, Pazar
11:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Temmuz, Pazar
13:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Temmuz, Pazar
15:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Temmuz, Pazar
17:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Temmuz, Pazar
19:00
Kadıköy Quiz Night Kadıköy Quiz Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
28 Temmuz, Pazar
19:30
Yeraltından Notlar Yeraltından Notlar
Yetişkin Tiyatrosu
İkinciKat Tiyatro
Kadıköy
31 Temmuz, Çarşamba
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night Kadıköy Stand Up Dark Night
Stand Up
Punch Kadıköy
Kadıköy
31 Temmuz, Çarşamba
20:30
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Mall Of İstanbul
Başakşehir
3 Ağustos, Cumartesi
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Mall Of İstanbul
Başakşehir
3 Ağustos, Cumartesi
14:30
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
4 Ağustos, Pazar
11:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
4 Ağustos, Pazar
13:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
4 Ağustos, Pazar
15:00
Martı Beyazı Martı Beyazı
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
10 Ağustos, Cumartesi
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
10 Ağustos, Cumartesi
14:00
Martı Beyazı Martı Beyazı
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
10 Ağustos, Cumartesi
15:00
Kurtarıcı Köpekler Kurtarıcı Köpekler
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
11 Ağustos, Pazar
13:00
Kurtarıcı Köpekler Kurtarıcı Köpekler
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
11 Ağustos, Pazar
15:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
17 Ağustos, Cumartesi
11:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
17 Ağustos, Cumartesi
13:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
17 Ağustos, Cumartesi
15:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
18 Ağustos, Pazar
11:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
18 Ağustos, Pazar
13:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
18 Ağustos, Pazar
13:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
18 Ağustos, Pazar
15:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
24 Ağustos, Cumartesi
11:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
24 Ağustos, Cumartesi
13:00
Rapunzel Rapunzel
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
24 Ağustos, Cumartesi
15:00
Yalnız Başaklara Azgın Boğa Yalnız Başaklara Azgın Boğa
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
24 Ağustos, Cumartesi
20:30
Karlar Ülkesi Kayıp Eldiven Karlar Ülkesi Kayıp Eldiven
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
25 Ağustos, Pazar
14:00
Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası Maşa İle Koca Ayı Kamp Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
25 Ağustos, Pazar
16:00
Sevimli Palyaçolar Çocuk Sirki Sevimli Palyaçolar Çocuk Sirki
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
25 Ağustos, Pazar
18:00
Hijyenik Aşklar Hijyenik Aşklar
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
25 Ağustos, Pazar
20:00
Seviyorsan Git Ayrıl Bence Seviyorsan Git Ayrıl Bence
Yetişkin Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
26 Ağustos, Pazartesi
21:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Ağustos, Çarşamba
11:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Ağustos, Çarşamba
13:00
Rüya Takımı Müzikali Rüya Takımı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
28 Ağustos, Çarşamba
15:00
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
30 Ağustos, Cuma
13:00
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
30 Ağustos, Cuma
15:00
Sermet Erkin Sermet Erkin
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
30 Ağustos, Cuma
17:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
31 Ağustos, Cumartesi
11:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
31 Ağustos, Cumartesi
13:00
Ceviz Adam Müzikali Ceviz Adam Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
31 Ağustos, Cumartesi
13:00
Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Hilltown Seyirlik Sahne
Maltepe
31 Ağustos, Cumartesi
15:00
Tatil Fırsatları