İstanbul Etkinlik Takvimi - Tüm Konserler, Tiyatrolar, Festivaller

Etkinlik Mekan Tarih
İyilik Takımı İyilik Takımı
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
13 Kasım, Çarşamba
11:00
O Ses Türkiye O Ses Türkiye
Konser
Maltepe Üniversitesi
Maltepe
13 Kasım, Çarşamba
13:00
Dali’nin Kadınları Dali’nin Kadınları
Yetişkin Tiyatrosu
Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezi
Beylikdüzü
13 Kasım, Çarşamba
20:30
O Ses Türkiye O Ses Türkiye
Konser
Maltepe Üniversitesi
Maltepe
13 Kasım, Çarşamba
17:00
Cem Adrian Cem Adrian
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
13 Kasım, Çarşamba
21:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Eylül Eylül
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Bebeklerin Ulusu Yok Bebeklerin Ulusu Yok
Yetişkin Tiyatrosu
Tatavla Sahnesi
Beyoğlu
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Labranza Flamenko Dans Gösterisi Labranza Flamenko Dans Gösterisi
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Yılın Düğünü Yılın Düğünü
Yetişkin Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Romantizma Romantizma
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Kadınlar Erkekler İlişkiler ve Çelişkiler Kadınlar Erkekler İlişkiler ve Çelişkiler
Yetişkin Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Memleket Saat Ayarı Memleket Saat Ayarı
Yetişkin Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
13 Kasım, Çarşamba
20:30
Halil Sezai & Tad Jazz Band Halil Sezai & Tad Jazz Band
Konser
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
13 Kasım, Çarşamba
20:30
İyilik Takımı İyilik Takımı
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
14 Kasım, Perşembe
11:00
O Ses Türkiye O Ses Türkiye
Konser
Maltepe Üniversitesi
Maltepe
14 Kasım, Perşembe
13:00
O Ses Türkiye O Ses Türkiye
Konser
Maltepe Üniversitesi
Maltepe
14 Kasım, Perşembe
17:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
14 Kasım, Perşembe
18:00
Arınma Arınma
Yetişkin Tiyatrosu
Karma Drama
Kadıköy
14 Kasım, Perşembe
20:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
14 Kasım, Perşembe
20:30
A-NORMAL A-NORMAL
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
14 Kasım, Perşembe
20:30
Seninle Evlenir Miyim Seninle Evlenir Miyim
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
14 Kasım, Perşembe
20:30
I Kız I Kız
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
14 Kasım, Perşembe
20:30
Paraya Hayır Paraya Hayır
Yetişkin Tiyatrosu
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Kadıköy
14 Kasım, Perşembe
20:30
Kelebekler Özgürdür Kelebekler Özgürdür
Yetişkin Tiyatrosu
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
14 Kasım, Perşembe
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
14 Kasım, Perşembe
20:30
1984 Büyük Gözaltı 1984 Büyük Gözaltı
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
14 Kasım, Perşembe
20:30
Korkuyu Beklerken Korkuyu Beklerken
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
14 Kasım, Perşembe
20:30
Onlar Ki - Kuvayi Milliye Destanı Onlar Ki - Kuvayi Milliye Destanı
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
14 Kasım, Perşembe
20:30
Sura İskenderli Sura İskenderli
Konser
IF Performance Hall, Ataşehir
Ataşehir
14 Kasım, Perşembe
22:00
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
14 Kasım, Perşembe
23:00
İyilik Takımı İyilik Takımı
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
15 Kasım, Cuma
11:00
İyilik Takımı İyilik Takımı
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
15 Kasım, Cuma
13:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
15 Kasım, Cuma
18:00
Hakan Altun Hakan Altun
Konser
Jolly Joker, Vadistanbul
Sarıyer
15 Kasım, Cuma
22:00
Koray Avcı Koray Avcı
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
15 Kasım, Cuma
22:00
Kelebekler Artık Özgür Kelebekler Artık Özgür
Yetişkin Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
15 Kasım, Cuma
20:00
Vefaya Mektuplar Vefaya Mektuplar
Yetişkin Tiyatrosu
Oda Tiyatrosu
Şişli
15 Kasım, Cuma
20:30
Ölümün Uykudaki Duruşu Ölümün Uykudaki Duruşu
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
15 Kasım, Cuma
20:30
Ölümü Ardında Gezdirenler Ölümü Ardında Gezdirenler
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
15 Kasım, Cuma
20:30
Bana Amy De, Amy Winehouse Müzikali Bana Amy De, Amy Winehouse Müzikali
Yetişkin Tiyatrosu
Grand Pera Alternatif Sahne
Beyoğlu
15 Kasım, Cuma
20:30
Ahmet Aslan Ahmet Aslan
Konser
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
15 Kasım, Cuma
20:30
Ödenmeyecek, Ödemiyoruz! Ödenmeyecek, Ödemiyoruz!
Yetişkin Tiyatrosu
Cihangir Atölye Sahnesi
Beyoğlu
15 Kasım, Cuma
20:30
Kare As Kare As
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
15 Kasım, Cuma
20:30
Mehmet Erdem Mehmet Erdem
Konser
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
15 Kasım, Cuma
20:30
Üçüncü Türden Yakın İlişkiler Üçüncü Türden Yakın İlişkiler
Diğer
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
15 Kasım, Cuma
20:30
Komik Gazino Komik Gazino
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
15 Kasım, Cuma
20:30
İyi Kötü Çirkin İyi Kötü Çirkin
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
15 Kasım, Cuma
20:30
Kaç Baba Kaç Kaç Baba Kaç
Yetişkin Tiyatrosu
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Kadıköy
15 Kasım, Cuma
20:30
Amiral Battı Kaçıyorusss Amiral Battı Kaçıyorusss
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
15 Kasım, Cuma
20:30
Haluk Levent Haluk Levent
Konser
Bostancı Gösteri Merkezi
Kadıköy
15 Kasım, Cuma
21:00
Gripin Gripin
Konser
If Performance Hall, Beşiktaş
Beşiktaş
15 Kasım, Cuma
22:00
Yaşar Yaşar
Konser
IF Performance Hall, Ataşehir
Ataşehir
15 Kasım, Cuma
22:30
Gökhan Türkmen Gökhan Türkmen
Konser
Hayal Kahvesi, Aquaflorya
Bakırköy
15 Kasım, Cuma
22:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
15 Kasım, Cuma
23:00
Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
12:00
Biz Kocaman Bir Aileyiz Biz Kocaman Bir Aileyiz
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
12:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
12:00
Kukla Show - Yaramaz Çocuk Kukla Show - Yaramaz Çocuk
Çocuk Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
16 Kasım, Cumartesi
12:00
Alaaddin'in Müzikali Alaaddin'in Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Çizmeli Kedi Çizmeli Kedi
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Köstebekgiller Orman Müzikali Köstebekgiller Orman Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Komik Gazino Komik Gazino
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Benim Güzel Pabuçlarım Benim Güzel Pabuçlarım
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
16 Kasım, Cumartesi
13:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
14:00
Köstebekgiller Köstebekgiller
Çocuk Tiyatrosu
Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi
Bayrampaşa
16 Kasım, Cumartesi
14:00
Pinokyo Macerası Pinokyo Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
16 Kasım, Cumartesi
14:00
Biz Kocaman Bir Aileyiz Biz Kocaman Bir Aileyiz
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
14:00
Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
14:00
Canım Kardeşim 3 Canım Kardeşim 3
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
14:00
Karlar Kraliçesi Karlar Kraliçesi
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
14:00
Köstebekgiller Orman Müzikali Köstebekgiller Orman Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Pablo Picasso ve İlham Perileri Pablo Picasso ve İlham Perileri
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Komik Gazino Komik Gazino
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Benim Güzel Pabuçlarım Benim Güzel Pabuçlarım
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Çizmeli Kedi Çizmeli Kedi
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Taş Devri Maceraları Taş Devri Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
15:00
Köstebekgiller Köstebekgiller
Çocuk Tiyatrosu
Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi
Bayrampaşa
16 Kasım, Cumartesi
16:00
Orman Masalı Orman Masalı
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
16:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
17:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
18:00
Sihirbaz - Kubilay QB Tunçer Sihirbaz - Kubilay QB Tunçer
Diğer
Grand Pera Alternatif Sahne
Beyoğlu
16 Kasım, Cumartesi
19:00
Tak Tak Takıntı Tak Tak Takıntı
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Mabel Matiz Mabel Matiz
Konser
Jolly Joker, Vadistanbul
Sarıyer
16 Kasım, Cumartesi
22:00
Funda Arar Funda Arar
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
16 Kasım, Cumartesi
22:00
Kelebekler Artık Özgür Kelebekler Artık Özgür
Yetişkin Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
16 Kasım, Cumartesi
20:00
Hepimiz Birimiz Hepimiz Birimiz
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
20:00
İki Bekar İki Bekar
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
20:00
Makinist Makinist
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
20:00
Arınma Arınma
Yetişkin Tiyatrosu
Karma Drama
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
20:00
Patron Patron
Diğer
KATS Sahne
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Vee Perde Vee Perde
Yetişkin Tiyatrosu
Sahne 74
Bakırköy
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Kapıların Dışında Kapıların Dışında
Diğer
Sahne Pulchérie
Beyoğlu
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Aman Ne Komik Aman Ne Komik
Yetişkin Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Doğaçlama Adam Doğaçlama Adam
Yetişkin Tiyatrosu
Yota Sahne
Beyoğlu
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Nilgün Belgün İle Aşk ve Komedi Nilgün Belgün İle Aşk ve Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Kadınlar Erkekler İlişkiler ve Çelişkiler Kadınlar Erkekler İlişkiler ve Çelişkiler
Yetişkin Tiyatrosu
Oda Tiyatrosu
Şişli
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Memleket Saat Ayarı Memleket Saat Ayarı
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Polisler Polisler
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Amiral Battı Kaçıyorusss Amiral Battı Kaçıyorusss
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Ödenmeyecek, Ödemiyoruz! Ödenmeyecek, Ödemiyoruz!
Yetişkin Tiyatrosu
Cihangir Atölye Sahnesi
Beyoğlu
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Macbeth Mutfakta Macbeth Mutfakta
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
16 Kasım, Cumartesi
20:30
Komik Gazino Komik Gazino
Yetişkin Tiyatrosu
The Wall Saloon & Performance
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
21:00
Gönder Gelsin Gönder Gelsin
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
21:00
90'lar Türkçe Pop Gecesi DJ Denden 90'lar Türkçe Pop Gecesi DJ Denden
Konser
IF Performance Hall, Ataşehir
Ataşehir
16 Kasım, Cumartesi
22:30
Soul Stuff Soul Stuff
Konser
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Gig’S Sahne
Üsküdar
16 Kasım, Cumartesi
22:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
16 Kasım, Cumartesi
23:00
Kukla Show - Yaramaz Çocuk Kukla Show - Yaramaz Çocuk
Çocuk Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
17 Kasım, Pazar
12:00
Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
12:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
17 Kasım, Pazar
13:00
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
13:00
Süper Kahraman Atatürk Süper Kahraman Atatürk
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
13:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
17 Kasım, Pazar
13:00
Sevimli Dinazor Sevimli Dinazor
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
17 Kasım, Pazar
13:00
Orman Masalı Orman Masalı
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
14:00
Tatlı Rüyalar Tatlı Rüyalar
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
14:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
17 Kasım, Pazar
15:00
Sevimli Dinazor Sevimli Dinazor
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
17 Kasım, Pazar
15:00
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
15:00
Ödenmeyecek, Ödemiyoruz! Ödenmeyecek, Ödemiyoruz!
Yetişkin Tiyatrosu
Cihangir Atölye Sahnesi
Beyoğlu
17 Kasım, Pazar
16:00
Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
16:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
17:00
Emlakçıyı Beklerken Emlakçıyı Beklerken
Yetişkin Tiyatrosu
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
17 Kasım, Pazar
18:00
Hangisi Karısı Hangisi Karısı
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
19:00
Adamlar Adamlar
Konser
Jolly Joker, Vadistanbul
Sarıyer
17 Kasım, Pazar
17:00
1984 Büyük Gözaltı 1984 Büyük Gözaltı
Yetişkin Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
19:00
Etekler ve Pantolonlar Etekler ve Pantolonlar
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
17 Kasım, Pazar
19:00
Kek Roka Kek Roka
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
17 Kasım, Pazar
20:00
Ölü'n Bizi Ayırana Dek Ölü'n Bizi Ayırana Dek
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
17 Kasım, Pazar
20:00
Orasını Es Geç Orasını Es Geç
Diğer
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
17 Kasım, Pazar
20:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
17 Kasım, Pazar
20:30
Super Mario Super Mario
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
18 Kasım, Pazartesi
12:00
Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi
Çocuk Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
18 Kasım, Pazartesi
12:00
Kutup Macerası Kutup Macerası
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
18 Kasım, Pazartesi
13:00
Sevimli Dostlar Sevimli Dostlar
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
18 Kasım, Pazartesi
13:00
Sportmen Kral Sportmen Kral
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
18 Kasım, Pazartesi
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
18 Kasım, Pazartesi
13:00
Super Mario Super Mario
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
18 Kasım, Pazartesi
14:00
Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi
Çocuk Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
18 Kasım, Pazartesi
14:00
Sportmen Kral Sportmen Kral
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
18 Kasım, Pazartesi
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
18 Kasım, Pazartesi
15:00
Süper Kahraman Atatürk Süper Kahraman Atatürk
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
18 Kasım, Pazartesi
15:00
Sevimli Dostlar Sevimli Dostlar
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
18 Kasım, Pazartesi
15:00
Çiftlikte Patırtı Çiftlikte Patırtı
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
18 Kasım, Pazartesi
15:00
Nereye Gitti Bütün Çiçekler Nereye Gitti Bütün Çiçekler
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
18 Kasım, Pazartesi
20:30
Bir Kadını Öldürmek Bir Kadını Öldürmek
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
18 Kasım, Pazartesi
20:30
Luna Tango Gecesi Luna Tango Gecesi
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
18 Kasım, Pazartesi
21:00
Cesur Karınca Billy Cesur Karınca Billy
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
19 Kasım, Salı
12:00
Süper Kahraman Atatürk Süper Kahraman Atatürk
Çocuk Tiyatrosu
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Kadıköy
19 Kasım, Salı
12:00
Oyuncaklar Oyuncaklar
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
19 Kasım, Salı
13:00
Uçmak İstiyorum Uçmak İstiyorum
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
19 Kasım, Salı
13:00
Cesur Karınca Billy Cesur Karınca Billy
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
19 Kasım, Salı
14:00
Süper Kahraman Atatürk Süper Kahraman Atatürk
Çocuk Tiyatrosu
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Kadıköy
19 Kasım, Salı
14:00
Oyuncaklar Oyuncaklar
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
19 Kasım, Salı
15:00
Uçmak İstiyorum Uçmak İstiyorum
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
19 Kasım, Salı
15:00
Kırmızı Başlıklı Kız Kırmızı Başlıklı Kız
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
19 Kasım, Salı
13:00
Zaman Makinesi Alexander Graham Bell Zaman Makinesi Alexander Graham Bell
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
19 Kasım, Salı
15:00
Kurbağa Prens Kurbağa Prens
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
19 Kasım, Salı
15:00
Paravanlar Paravanlar
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
19 Kasım, Salı
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
19 Kasım, Salı
20:30
Akademiye Rapor Akademiye Rapor
Yetişkin Tiyatrosu
Sahne Beşiktaş
Beşiktaş
19 Kasım, Salı
20:30
Arınma Arınma
Yetişkin Tiyatrosu
Tatavla Sahnesi
Beyoğlu
19 Kasım, Salı
20:30
Patron Patron
Diğer
KATS Sahne
Şişli
19 Kasım, Salı
20:30
Kader Apartmanı No:3 Kader Apartmanı No:3
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
19 Kasım, Salı
20:30
1984 Büyük Gözaltı 1984 Büyük Gözaltı
Yetişkin Tiyatrosu
Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezi
Beylikdüzü
19 Kasım, Salı
20:30
Ölü Ozanlar Derneği Ölü Ozanlar Derneği
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
19 Kasım, Salı
20:30
Bandırma Vapuru Bandırma Vapuru
Yetişkin Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
19 Kasım, Salı
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
19 Kasım, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
19 Kasım, Salı
20:30
Kral Kral
Yetişkin Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
19 Kasım, Salı
20:30
Latin Ateşi Latin Ateşi
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
19 Kasım, Salı
21:30
İyilik Takımı İyilik Takımı
Çocuk Tiyatrosu
Zübeyde Hanım Kültür Merkezi
Fatih
20 Kasım, Çarşamba
11:00
Küçük Prens Küçük Prens
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
12:00
Ali Veli Maria Ali Veli Maria
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
20 Kasım, Çarşamba
12:00
Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
20 Kasım, Çarşamba
13:00
Mutluluk Çiçeği Mutluluk Çiçeği
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
13:00
Alice Şeker Ormanda Alice Şeker Ormanda
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
20 Kasım, Çarşamba
13:00
Canım Kardeşim 3 Canım Kardeşim 3
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
20 Kasım, Çarşamba
13:00
Alaaddin'in Sihirli Lambası Alaaddin'in Sihirli Lambası
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
20 Kasım, Çarşamba
13:00
İyilik Takımı İyilik Takımı
Çocuk Tiyatrosu
Zübeyde Hanım Kültür Merkezi
Fatih
20 Kasım, Çarşamba
13:30
Ali Veli Maria Ali Veli Maria
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
20 Kasım, Çarşamba
14:00
Küçük Prens Küçük Prens
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
14:00
Alaaddin'in Müzikali Alaaddin'in Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
20 Kasım, Çarşamba
15:00
Alice Şeker Ormanda Alice Şeker Ormanda
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
20 Kasım, Çarşamba
15:00
Iz Bız Cız Iz Bız Cız
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
15:00
Zaman Makinesi 2 Albert Einstein Zaman Makinesi 2 Albert Einstein
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
15:00
Canım Kardeşim 3 Canım Kardeşim 3
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
20 Kasım, Çarşamba
15:00
Alaaddin'in Sihirli Lambası Alaaddin'in Sihirli Lambası
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
20 Kasım, Çarşamba
15:00
Kardeş Türküler Kardeş Türküler
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
20 Kasım, Çarşamba
21:00
Öteki İnsan Öteki İnsan
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
20 Kasım, Çarşamba
20:00
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Paraya Hayır Paraya Hayır
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Barut Fıçısı Barut Fıçısı
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Polisler Polisler
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Kelebekler Özgürdür Kelebekler Özgürdür
Yetişkin Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Romantizma Romantizma
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Adalet, Sizsiniz Adalet, Sizsiniz
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Generallerin Beş Çayı Generallerin Beş Çayı
Yetişkin Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Üçüncü Türden Yakın İlişkiler Üçüncü Türden Yakın İlişkiler
Diğer
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Yak Bunu Yak Bunu
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
20:30
A-NORMAL A-NORMAL
Yetişkin Tiyatrosu
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
20 Kasım, Çarşamba
20:30
Emre Altınok Emre Altınok
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Kasım, Çarşamba
22:00
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
20 Kasım, Çarşamba
23:00
Cimcime Cimcime
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
21 Kasım, Perşembe
12:00
Sevimli Kedicikler Sevimli Kedicikler
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
21 Kasım, Perşembe
13:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
21 Kasım, Perşembe
13:00
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
13:00
Külkedisi Masalı Külkedisi Masalı
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
21 Kasım, Perşembe
13:00
Pollyanna Pollyanna
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
13:00
Kırmızı Başlıklı Kız Kırmızı Başlıklı Kız
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
21 Kasım, Perşembe
13:00
Cimcime Cimcime
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
21 Kasım, Perşembe
14:00
Leonardo Da Vinci İle Müzede Bir Gün Leonardo Da Vinci İle Müzede Bir Gün
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
15:00
Kırmızı Başlıklı Kız Kırmızı Başlıklı Kız
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
21 Kasım, Perşembe
15:00
Sevgi Ormanı Sevgi Ormanı
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
21 Kasım, Perşembe
15:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
21 Kasım, Perşembe
15:00
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
15:00
Külkedisi Masalı Külkedisi Masalı
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
21 Kasım, Perşembe
15:00
Pıtırcıklar Pıtırcıklar
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
15:00
Üçüncü Türden Yakın İlişkiler Üçüncü Türden Yakın İlişkiler
Diğer
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
21 Kasım, Perşembe
20:30
Şirket Şirket
Yetişkin Tiyatrosu
1001 Sanat
Bahçelievler
21 Kasım, Perşembe
20:30
Nefertiti Silifke'de Nefertiti Silifke'de
Yetişkin Tiyatrosu
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
21 Kasım, Perşembe
20:30
Dışarda Hiçbir Şey Var Dışarda Hiçbir Şey Var
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
21 Kasım, Perşembe
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
20:30
Raif İle Letafet Raif İle Letafet
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
21 Kasım, Perşembe
20:30
Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü
Diğer
Bahçelievler Kültür Merkezi
Bahçelievler
21 Kasım, Perşembe
20:30
A-NORMAL A-NORMAL
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
21 Kasım, Perşembe
20:30
Polisler Polisler
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
21 Kasım, Perşembe
20:30
1984 Büyük Gözaltı 1984 Büyük Gözaltı
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
21 Kasım, Perşembe
20:30
I Kız I Kız
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
21 Kasım, Perşembe
20:30
Server Uraz Server Uraz
Konser
If Performance Hall, Beşiktaş
Beşiktaş
21 Kasım, Perşembe
22:00
Ahududu Ahududu
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
22 Kasım, Cuma
20:30
Sylvester ve Tweety’nin Maceraları Sylvester ve Tweety’nin Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
22 Kasım, Cuma
12:00
Sevimli Panda Sevimli Panda
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
22 Kasım, Cuma
13:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
22 Kasım, Cuma
13:00
Her Şey Elimizde Her Şey Elimizde
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
22 Kasım, Cuma
13:00
Sylvester ve Tweety’nin Maceraları Sylvester ve Tweety’nin Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Mavi Kumpanya
Ümraniye
22 Kasım, Cuma
14:00
Şeker Portakalı Şeker Portakalı
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
22 Kasım, Cuma
14:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
22 Kasım, Cuma
15:00
Her Şey Elimizde Her Şey Elimizde
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
22 Kasım, Cuma
15:00
Bir Zebra Müzikali Bir Zebra Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
22 Kasım, Cuma
15:00
Çocuk Ülkesi Çocuk Ülkesi
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
13:00
Zaman Makinesi 2 Albert Einstein Zaman Makinesi 2 Albert Einstein
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
15:00
Çocuk Ülkesi Çocuk Ülkesi
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
15:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
18:00
Serkan Kaya Serkan Kaya
Konser
Jolly Joker, Vadistanbul
Sarıyer
22 Kasım, Cuma
22:00
Mabel Matiz Mabel Matiz
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
22 Kasım, Cuma
22:00
Aman Ne Komik Aman Ne Komik
Yetişkin Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
20:00
Kelebekler Artık Özgür Kelebekler Artık Özgür
Yetişkin Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
22 Kasım, Cuma
20:00
Sınır Salonu Sınır Salonu
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
22 Kasım, Cuma
20:30
Erhan Yazıcıoğlu Fikrim Firarda Erhan Yazıcıoğlu Fikrim Firarda
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
22 Kasım, Cuma
20:30
Polisler Polisler
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
22 Kasım, Cuma
20:30
Kadın Kafası Kadın Kafası
Yetişkin Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
22 Kasım, Cuma
20:30
Masal Irmaklarında Masal Irmaklarında
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
20:30
Kader Apartmanı No:3 Kader Apartmanı No:3
Yetişkin Tiyatrosu
Akla Kara Tiyatrosu
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
20:30
Doğaçlama Adam Doğaçlama Adam
Yetişkin Tiyatrosu
Yota Sahne
Beyoğlu
22 Kasım, Cuma
20:30
Biraderler Cabaret Biraderler Cabaret
Konser
İninal Espor Arena 42Maslak
Sarıyer
22 Kasım, Cuma
20:30
Komik Gazino Komik Gazino
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
20:30
Nurettin Rençber Nurettin Rençber
Konser
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
22 Kasım, Cuma
20:30
Dışarda Hiçbir Şey Var Dışarda Hiçbir Şey Var
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
22 Kasım, Cuma
20:30
Resul Dindar Resul Dindar
Konser
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
22 Kasım, Cuma
20:30
Lillian'ın İtirafları  Lillian'ın İtirafları
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
20:30
Dönme Dolap Dönme Dolap
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
22 Kasım, Cuma
20:30
90'lar Dans Gecesi 90'lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Party Hall
Beyoğlu
22 Kasım, Cuma
21:00
AKİDEZADELER 'Bir Tatlı Huzur' AKİDEZADELER 'Bir Tatlı Huzur'
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
22 Kasım, Cuma
20:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
22 Kasım, Cuma
23:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
23 Kasım, Cumartesi
12:00
Joey's Adventures Joey's Adventures
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
12:00
Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
12:00
Çiftlikte Patırtı Çiftlikte Patırtı
Çocuk Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
12:00
Canım Kardeşim 3 Canım Kardeşim 3
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
12:00
Kukla Show - Yaramaz Çocuk Kukla Show - Yaramaz Çocuk
Çocuk Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
23 Kasım, Cumartesi
12:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Nurettin Topçu Sahnesi
Bahçelievler
23 Kasım, Cumartesi
13:00
Sindirella Harikalar Diyarında Sindirella Harikalar Diyarında
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
23 Kasım, Cumartesi
13:00
Canım Kardeşim 3 Canım Kardeşim 3
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
14:00
Sihirli Anahtar Sihirli Anahtar
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
14:00
Keloğlan İle Ceylan Keloğlan İle Ceylan
Çocuk Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
14:00
Yummy Honey Yummy Honey
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
14:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
23 Kasım, Cumartesi
14:00
Arda İle Ceren Müzikali Arda İle Ceren Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
23 Kasım, Cumartesi
14:00
Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
14:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Nurettin Topçu Sahnesi
Bahçelievler
23 Kasım, Cumartesi
15:00
Davetsiz Misafir Davetsiz Misafir
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
15:00
Orman Masalı Orman Masalı
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
16:00
Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
17:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
18:00
Zeynep Bastık Zeynep Bastık
Konser
Jolly Joker, Vadistanbul
Sarıyer
23 Kasım, Cumartesi
22:00
Levent Yüksel Levent Yüksel
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
23 Kasım, Cumartesi
22:00
Prömiyer Prömiyer
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
19:00
İki Bekar İki Bekar
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
20:00
Anton Çehov Hikayeleri Anton Çehov Hikayeleri
Yetişkin Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
23 Kasım, Cumartesi
20:00
Kelebekler Artık Özgür Kelebekler Artık Özgür
Yetişkin Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
23 Kasım, Cumartesi
20:00
Muteber Muteber
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
23 Kasım, Cumartesi
20:00
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Üçü Bir Arada Üçü Bir Arada
Yetişkin Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Fareler ve İnsanlar Fareler ve İnsanlar
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Doğaçlama Adam Doğaçlama Adam
Yetişkin Tiyatrosu
Yota Sahne
Beyoğlu
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Küçük Amerika Küçük Amerika
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Dönme Dolap Dönme Dolap
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Haldun Dormen Kibarlık Budalası Haldun Dormen Kibarlık Budalası
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
20:30
İkinci Bahar İkinci Bahar
Yetişkin Tiyatrosu
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Süper İyi Günler Süper İyi Günler
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Anlatsam Film Olur Anlatsam Film Olur
Yetişkin Tiyatrosu
Sahne Beşiktaş
Beşiktaş
23 Kasım, Cumartesi
20:30
Açık Aile Açık Aile
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
23 Kasım, Cumartesi
20:30
90'lar Dans Gecesi 90'lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Party Hall
Beyoğlu
23 Kasım, Cumartesi
21:00
Ee De Bakiim Ee De Bakiim
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
21:00
Paul & The Bandits Paul & The Bandits
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
23 Kasım, Cumartesi
22:00
Eda Baba Eda Baba
Konser
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Gig’S Sahne
Üsküdar
23 Kasım, Cumartesi
22:30
Rubato Rubato
Konser
IF Performance Hall, Ataşehir
Ataşehir
23 Kasım, Cumartesi
22:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
23 Kasım, Cumartesi
23:00
Red Kit ve Daltonlar Red Kit ve Daltonlar
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
12:00
Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
12:00
Kukla Show - Yaramaz Çocuk Kukla Show - Yaramaz Çocuk
Çocuk Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
24 Kasım, Pazar
12:00
Kedimi Gören Var mı? Kedimi Gören Var mı?
Çocuk Tiyatrosu
Sahne Beşiktaş
Beşiktaş
24 Kasım, Pazar
13:00
Ege ile Gaga Müzikali Ege ile Gaga Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
24 Kasım, Pazar
13:00
Ağustos Böceği İle Karınca Can Kardeş Ağustos Böceği İle Karınca Can Kardeş
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
24 Kasım, Pazar
13:00
Alaaddin'in Müzikali Alaaddin'in Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
13:00
Küçük Prens ve Çiçek Küçük Prens ve Çiçek
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
24 Kasım, Pazar
13:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
24 Kasım, Pazar
13:00
İki Bavul Dolusu İki Bavul Dolusu
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
14:00
Red Kit ve Daltonlar Red Kit ve Daltonlar
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
14:00
Ege ile Gaga Müzikali Ege ile Gaga Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
24 Kasım, Pazar
14:30
Ağustos Böceği İle Karınca Can Kardeş Ağustos Böceği İle Karınca Can Kardeş
Çocuk Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
24 Kasım, Pazar
15:00
Küçük Prens ve Çiçek Küçük Prens ve Çiçek
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
24 Kasım, Pazar
15:00
Leonardo Da Vinci İle Müzede Bir Gün Leonardo Da Vinci İle Müzede Bir Gün
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
15:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
24 Kasım, Pazar
15:00
Köstebekgiller Orman Müzikali Köstebekgiller Orman Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
15:00
Ege ile Gaga Müzikali Ege ile Gaga Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
24 Kasım, Pazar
16:00
Paravanlar Paravanlar
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
24 Kasım, Pazar
16:00
Bandırma Vapuru Bandırma Vapuru
Yetişkin Tiyatrosu
Grand Pera Emek Sahnesi
Beyoğlu
24 Kasım, Pazar
17:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
17:00
Lillian'ın İtirafları  Lillian'ın İtirafları
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
24 Kasım, Pazar
18:00
Musa Göçmen Funniest Maestro Musa Göçmen Funniest Maestro
Konser
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
24 Kasım, Pazar
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
24 Kasım, Pazar
19:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
24 Kasım, Pazar
20:00
Orasını Es Geç Orasını Es Geç
Diğer
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
24 Kasım, Pazar
20:00
Açık Aile Açık Aile
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
24 Kasım, Pazar
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Sahne 74
Bakırköy
24 Kasım, Pazar
20:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
24 Kasım, Pazar
23:00
Two Turkish Tenors Two Turkish Tenors
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
25 Kasım, Pazartesi
20:30
Mahşer-i Cümbüş Mahşer-i Cümbüş
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
25 Kasım, Pazartesi
20:30
Dönme Dolap Dönme Dolap
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
25 Kasım, Pazartesi
20:30
Ferhangi Şeyler Ferhangi Şeyler
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
25 Kasım, Pazartesi
20:30
Luna Tango Gecesi Luna Tango Gecesi
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
25 Kasım, Pazartesi
21:00
Bir Yaz Gecesi Rüyası Bir Yaz Gecesi Rüyası
Yetişkin Tiyatrosu
İninal Espor Arena 42Maslak
Sarıyer
26 Kasım, Salı
20:00
Karı Koca İşleri Karı Koca İşleri
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
26 Kasım, Salı
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
26 Kasım, Salı
20:30
Şirket Şirket
Yetişkin Tiyatrosu
1001 Sanat
Bahçelievler
26 Kasım, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
26 Kasım, Salı
20:30
A-NORMAL A-NORMAL
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
26 Kasım, Salı
20:30
Ferhangi Şeyler Ferhangi Şeyler
Yetişkin Tiyatrosu
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Kadıköy
26 Kasım, Salı
20:30
Paravanlar Paravanlar
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
26 Kasım, Salı
20:30
Marx İstanbul'da Marx İstanbul'da
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
26 Kasım, Salı
20:30
Kelebekler Özgürdür Kelebekler Özgürdür
Yetişkin Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
26 Kasım, Salı
20:30
Latin Ateşi Latin Ateşi
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
26 Kasım, Salı
21:30
Görçek Görçek
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
27 Kasım, Çarşamba
20:30
Yıldız Tilbe Yıldız Tilbe
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
27 Kasım, Çarşamba
21:00
Korku Korku
Yetişkin Tiyatrosu
1001 Sanat
Bahçelievler
27 Kasım, Çarşamba
20:00
Dışarda Hiçbir Şey Var Dışarda Hiçbir Şey Var
Yetişkin Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
27 Kasım, Çarşamba
20:00
Hipnozcu Hipnozcu
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
27 Kasım, Çarşamba
20:00
Yan Rol Yan Rol
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
27 Kasım, Çarşamba
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
27 Kasım, Çarşamba
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
27 Kasım, Çarşamba
20:30
Nefertiti Silifke'de Nefertiti Silifke'de
Yetişkin Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
27 Kasım, Çarşamba
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
27 Kasım, Çarşamba
20:30
Hoşgeldin Boyacı Hoşgeldin Boyacı
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
27 Kasım, Çarşamba
20:30
Ahmet Aslan Ahmet Aslan
Konser
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
27 Kasım, Çarşamba
20:30
Can Kazaz, İkiye On Kala, Birileri Can Kazaz, İkiye On Kala, Birileri
Konser
Dorock XL
Kadıköy
27 Kasım, Çarşamba
21:00
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
27 Kasım, Çarşamba
23:00
İkinin Biri İkinin Biri
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
28 Kasım, Perşembe
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
28 Kasım, Perşembe
20:30
Patron Patron
Diğer
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
28 Kasım, Perşembe
20:30
Aziz Nesin Kabare Aziz Nesin Kabare
Yetişkin Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
28 Kasım, Perşembe
20:30
Benimle Delirir Misin Benimle Delirir Misin
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
28 Kasım, Perşembe
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
28 Kasım, Perşembe
20:30
A-NORMAL A-NORMAL
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
28 Kasım, Perşembe
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
28 Kasım, Perşembe
20:30
Hipokrat Hipokrat
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
28 Kasım, Perşembe
20:30
Bulut Atlası Bulut Atlası
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
28 Kasım, Perşembe
21:00
Zeynep Bakşi Karatağ Zeynep Bakşi Karatağ
Konser
IF Performance Hall, Ataşehir
Ataşehir
28 Kasım, Perşembe
21:30
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
29 Kasım, Cuma
18:00
Yaşar Yaşar
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
29 Kasım, Cuma
22:00
Rubato Rubato
Konser
Jolly Joker, Vadistanbul
Sarıyer
29 Kasım, Cuma
22:00
Kelebekler Artık Özgür Kelebekler Artık Özgür
Yetişkin Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
29 Kasım, Cuma
20:00
Ölümün Uykudaki Duruşu Ölümün Uykudaki Duruşu
Yetişkin Tiyatrosu
Kültüral Performing Arts
Kağıthane
29 Kasım, Cuma
20:30
RAN RAN
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
29 Kasım, Cuma
20:30
Dönme Dolap Dönme Dolap
Yetişkin Tiyatrosu
Bahçelievler Kültür Merkezi
Bahçelievler
29 Kasım, Cuma
20:30
Grup Abdal Grup Abdal
Konser
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
29 Kasım, Cuma
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
29 Kasım, Cuma
20:30
Haftanın Elemanı Haftanın Elemanı
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
29 Kasım, Cuma
20:30
Raif İle Letafet Raif İle Letafet
Yetişkin Tiyatrosu
Cihangir Atölye Sahnesi
Beyoğlu
29 Kasım, Cuma
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
29 Kasım, Cuma
20:30
90'lar Dans Gecesi 90'lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Party Hall
Beyoğlu
29 Kasım, Cuma
21:00
Zeynep Bakşi Karatağ Zeynep Bakşi Karatağ
Konser
Mask Live Pera
Beyoğlu
29 Kasım, Cuma
21:30
Haydarinna Haydarinna
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
29 Kasım, Cuma
22:00
Nev Nev
Konser
Hayal Kahvesi, Atakent
Küçükçekmece
29 Kasım, Cuma
22:00
Hayko Cepkin Hayko Cepkin
Konser
If Performance Hall, Beşiktaş
Beşiktaş
29 Kasım, Cuma
22:00
Buray Buray
Konser
IF Performance Hall, Ataşehir
Ataşehir
29 Kasım, Cuma
22:30
Ceylan Ertem Ceylan Ertem
Konser
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
29 Kasım, Cuma
22:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
29 Kasım, Cuma
23:00
Kukla Show - Yaramaz Çocuk Kukla Show - Yaramaz Çocuk
Çocuk Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi
Üsküdar
30 Kasım, Cumartesi
12:00
Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
30 Kasım, Cumartesi
12:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
12:00
Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
12:00
Pinokyo Pinokyo
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
30 Kasım, Cumartesi
13:00
Ormanlar Kralı Aslan Ormanlar Kralı Aslan
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
13:00
Alis Harikalar Diyarında Alis Harikalar Diyarında
Çocuk Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
30 Kasım, Cumartesi
13:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
30 Kasım, Cumartesi
13:00
Mangaldaki Çiçek Mangaldaki Çiçek
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
14:00
Hapşuu Hapşuu
Çocuk Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
30 Kasım, Cumartesi
14:00
Fareli Köyün Kavalcısı Fareli Köyün Kavalcısı
Çocuk Tiyatrosu
KATS Sahne
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
14:00
Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
14:00
Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
30 Kasım, Cumartesi
14:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
30 Kasım, Cumartesi
14:30
Zaman Makinesi Alexander Graham Bell Zaman Makinesi Alexander Graham Bell
Çocuk Tiyatrosu
Tiyatro 34
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
15:00
Pinokyo Pinokyo
Çocuk Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
30 Kasım, Cumartesi
15:00
Ormanlar Kralı Aslan Ormanlar Kralı Aslan
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
15:00
Alis Harikalar Diyarında Alis Harikalar Diyarında
Çocuk Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
30 Kasım, Cumartesi
15:00
Orman Masalı Orman Masalı
Çocuk Tiyatrosu
Gösteri Sanatları Merkezi
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
16:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
30 Kasım, Cumartesi
16:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
17:00
Bir Delinin Hatıra Defteri Bir Delinin Hatıra Defteri
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
18:00
Ümit Besen Pamela Ümit Besen Pamela
Konser
Jolly Joker, Kartal İstmarina
Kartal
30 Kasım, Cumartesi
22:00
Koray Avcı Koray Avcı
Konser
Jolly Joker, Vadistanbul
Sarıyer
30 Kasım, Cumartesi
22:00
Harika Kanatlar Müzikali 2 Harika Kanatlar Müzikali 2
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
14:00
Harika Kanatlar Müzikali 2 Harika Kanatlar Müzikali 2
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
12:00
Arkadaşım Mı? Karım Mı? Arkadaşım Mı? Karım Mı?
Yetişkin Tiyatrosu
Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi, Kurs
Üsküdar
30 Kasım, Cumartesi
20:00
Fareler ve İnsanlar Fareler ve İnsanlar
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
30 Kasım, Cumartesi
20:00
Ölü'n Bizi Ayırana Dek Ölü'n Bizi Ayırana Dek
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
20:00
Keşmekeş Keşmekeş
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Öykü Sahne
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Üçüncü Türden Yakın İlişkiler Üçüncü Türden Yakın İlişkiler
Diğer
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Generallerin Beş Çayı Generallerin Beş Çayı
Yetişkin Tiyatrosu
Sahne Beşiktaş
Beşiktaş
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Dönme Dolap Dönme Dolap
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Romantizma Romantizma
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Komik Gazino Komik Gazino
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Kaç Baba Kaç Kaç Baba Kaç
Yetişkin Tiyatrosu
Nurettin Topçu Sahnesi
Bahçelievler
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Korku Korku
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Türk Müsün Canım Türk Müsün Canım
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Küçük Amerika Küçük Amerika
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
20:30
Nilgün Belgün İle Aşk ve Komedi Nilgün Belgün İle Aşk ve Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
30 Kasım, Cumartesi
20:30
90'lar Dans Gecesi 90'lar Dans Gecesi
Konser
Sanat Party Hall
Beyoğlu
30 Kasım, Cumartesi
21:00
Pişman İnsanlar Cemiyeti - After Değil, Affet Parti Pişman İnsanlar Cemiyeti - After Değil, Affet Parti
Konser
Kadıköy Sahne
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
21:00
Redd Redd
Konser
If Performance Hall, Beşiktaş
Beşiktaş
30 Kasım, Cumartesi
22:00
Freddie Mercury Show Freddie Mercury Show
Konser
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Gig’S Sahne
Üsküdar
30 Kasım, Cumartesi
22:30
Edepsiz Komedi Edepsiz Komedi
Yetişkin Tiyatrosu
Cafe Theater
Kadıköy
30 Kasım, Cumartesi
23:00
Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla Pepee Şarkılarlarla Oyunlarla
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
12:00
Köstebekgiller Orman Müzikali Köstebekgiller Orman Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
1 Aralık, Pazar
13:00
Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
1 Aralık, Pazar
13:00
Ali Baba ve Kırk Haramiler Ali Baba ve Kırk Haramiler
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
13:00
Sindirella Harikalar Diyarında Sindirella Harikalar Diyarında
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
1 Aralık, Pazar
13:00
80 Günde Devr-i Alem 80 Günde Devr-i Alem
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
13:00
Kedimi Gören Var mı? Kedimi Gören Var mı?
Çocuk Tiyatrosu
Sahne Beşiktaş
Beşiktaş
1 Aralık, Pazar
13:00
Işıl Dünya Işıl Dünya
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
14:00
Köstebekgiller Orman Müzikali Köstebekgiller Orman Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
1 Aralık, Pazar
14:30
Sihirbaz - Kubilay QB Tunçer Sihirbaz - Kubilay QB Tunçer
Diğer
Grand Pera Alternatif Sahne
Beyoğlu
1 Aralık, Pazar
15:00
Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
1 Aralık, Pazar
15:00
Ali Baba ve Kırk Haramiler Ali Baba ve Kırk Haramiler
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
15:00
Köstebekgiller Orman Müzikali Köstebekgiller Orman Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar
Avcılar
1 Aralık, Pazar
16:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
17:00
Süper İyi Günler Süper İyi Günler
Yetişkin Tiyatrosu
Süleyman Seba Kültür Merkezi, Fulya
Beşiktaş
1 Aralık, Pazar
18:00
Haldun Dormen Kibarlık Budalası Haldun Dormen Kibarlık Budalası
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
1 Aralık, Pazar
19:00
80 Günde Devr-i Alem 80 Günde Devr-i Alem
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
15:00
Fareler ve İnsanlar Fareler ve İnsanlar
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
1 Aralık, Pazar
19:00
Grup Abdal Grup Abdal
Konser
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
19:30
Ölü'n Bizi Ayırana Dek Ölü'n Bizi Ayırana Dek
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
1 Aralık, Pazar
20:00
Ölü'n Bizi Ayırana Dek Ölü'n Bizi Ayırana Dek
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
2 Aralık, Pazartesi
20:00
Ahududu Ahududu
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
3 Aralık, Salı
20:30
Arınma Arınma
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
3 Aralık, Salı
20:30
Prömiyer Prömiyer
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
3 Aralık, Salı
20:30
Seninle Evlenir Miyim Seninle Evlenir Miyim
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
3 Aralık, Salı
20:30
Oyun Bozan Oyun Bozan
Yetişkin Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
3 Aralık, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
3 Aralık, Salı
20:30
Latin Ateşi Latin Ateşi
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
3 Aralık, Salı
21:30
Öteki İnsan Öteki İnsan
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
4 Aralık, Çarşamba
20:00
Joko'nun Doğum Günü Joko'nun Doğum Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
4 Aralık, Çarşamba
20:30
Teftişör Teftişör
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
4 Aralık, Çarşamba
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
4 Aralık, Çarşamba
20:30
Ölü'n Bizi Ayırana Dek Ölü'n Bizi Ayırana Dek
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
5 Aralık, Perşembe
20:00
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
5 Aralık, Perşembe
20:30
Haldun Dormen Kibarlık Budalası Haldun Dormen Kibarlık Budalası
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
5 Aralık, Perşembe
20:30
Dali’nin Kadınları Dali’nin Kadınları
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
5 Aralık, Perşembe
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
6 Aralık, Cuma
20:30
Labranza Flamenko Dans Gösterisi Labranza Flamenko Dans Gösterisi
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
6 Aralık, Cuma
20:30
Bir Zamanlar Bir Zamanlar
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
6 Aralık, Cuma
20:30
Serkan Yılmaz Serkan Yılmaz
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
6 Aralık, Cuma
22:00
Arı Maya Arı Maya
Çocuk Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
7 Aralık, Cumartesi
13:00
Hansel ve Gretel'in Maceraları Hansel ve Gretel'in Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
7 Aralık, Cumartesi
13:00
Hansel ve Gretel'in Maceraları Hansel ve Gretel'in Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
7 Aralık, Cumartesi
15:00
Arı Maya Arı Maya
Çocuk Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
7 Aralık, Cumartesi
15:00
İki Bekar İki Bekar
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
7 Aralık, Cumartesi
20:00
Hepimiz Birimiz Hepimiz Birimiz
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
7 Aralık, Cumartesi
20:00
Kafkas Kartalları Eagles Dans Gösterisi Kafkas Kartalları Eagles Dans Gösterisi
Diğer
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
7 Aralık, Cumartesi
20:30
Olay Rusya'da Geçiyor Olay Rusya'da Geçiyor
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
7 Aralık, Cumartesi
20:30
Hipokrat Hipokrat
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
7 Aralık, Cumartesi
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
7 Aralık, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
7 Aralık, Cumartesi
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
7 Aralık, Cumartesi
20:30
İlyas Yalçıntaş İlyas Yalçıntaş
Konser
Sanat Performance
Beyoğlu
7 Aralık, Cumartesi
22:00
Taş Devri Maceraları Taş Devri Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
8 Aralık, Pazar
12:00
80 Günde Devr-i Alem 80 Günde Devr-i Alem
Çocuk Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
8 Aralık, Pazar
12:00
Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
8 Aralık, Pazar
13:00
Kedimi Gören Var mı? Kedimi Gören Var mı?
Çocuk Tiyatrosu
Sahne Beşiktaş
Beşiktaş
8 Aralık, Pazar
13:00
Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi
Çocuk Tiyatrosu
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Kadıköy
8 Aralık, Pazar
15:00
Lillian'ın İtirafları  Lillian'ın İtirafları
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
8 Aralık, Pazar
18:00
Karı Koca İşleri Karı Koca İşleri
Yetişkin Tiyatrosu
Grand Pera Alternatif Sahne
Beyoğlu
8 Aralık, Pazar
19:00
Yeni Türkü Yeni Türkü
Konser
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
8 Aralık, Pazar
20:00
Joko'nun Doğum Günü Joko'nun Doğum Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
10 Aralık, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
10 Aralık, Salı
20:30
Latin Ateşi Latin Ateşi
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
10 Aralık, Salı
21:30
Şen Makas Şen Makas
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
11 Aralık, Çarşamba
20:30
Hiç Kimse Hiç Kimse
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
11 Aralık, Çarşamba
20:00
Seninle Evlenir Miyim Seninle Evlenir Miyim
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
11 Aralık, Çarşamba
20:30
Labranza Flamenko Dans Gösterisi Labranza Flamenko Dans Gösterisi
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
12 Aralık, Perşembe
20:30
Öteki İnsan Öteki İnsan
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
12 Aralık, Perşembe
20:30
Bir Zamanlar Bir Zamanlar
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
12 Aralık, Perşembe
20:30
Seninle Evlenir Miyim Seninle Evlenir Miyim
Yetişkin Tiyatrosu
Akasya Kültür Sanat
Üsküdar
12 Aralık, Perşembe
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
12 Aralık, Perşembe
20:30
Altüst Altüst
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
13 Aralık, Cuma
20:30
Üçü Bir Arada Üçü Bir Arada
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
13 Aralık, Cuma
20:30
Van Gogh Van Gogh
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
13 Aralık, Cuma
20:30
Travis Pine - Halktan Biri Travis Pine - Halktan Biri
Yetişkin Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
13 Aralık, Cuma
20:30
Clean Clean With Green Clean Clean With Green
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
14 Aralık, Cumartesi
13:00
Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları
Çocuk Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
14 Aralık, Cumartesi
13:00
Şeker Portakalı Şeker Portakalı
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
14 Aralık, Cumartesi
13:00
Şeker Portakalı Şeker Portakalı
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
14 Aralık, Cumartesi
15:00
My Snowman My Snowman
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
14 Aralık, Cumartesi
15:00
Bremen Mızıkacıları Bremen Mızıkacıları
Çocuk Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
14 Aralık, Cumartesi
15:00
İkinci Bahar İkinci Bahar
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Süper İyi Günler Süper İyi Günler
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Van Gogh Van Gogh
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Üçü Bir Arada Üçü Bir Arada
Yetişkin Tiyatrosu
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Travis Pine - Halktan Biri Travis Pine - Halktan Biri
Yetişkin Tiyatrosu
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Kadıköy
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Etekler ve Pantolonlar Etekler ve Pantolonlar
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Olay Rusya'da Geçiyor Olay Rusya'da Geçiyor
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
14 Aralık, Cumartesi
20:30
Ee De Bakiim Ee De Bakiim
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
14 Aralık, Cumartesi
21:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
15 Aralık, Pazar
13:00
Şeker Portakalı Şeker Portakalı
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
15 Aralık, Pazar
13:00
Sihirbaz - Kubilay QB Tunçer Sihirbaz - Kubilay QB Tunçer
Diğer
Grand Pera Alternatif Sahne
Beyoğlu
15 Aralık, Pazar
15:00
Pepe İle Sevmek Zamanı Pepe İle Sevmek Zamanı
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
15 Aralık, Pazar
15:00
Şeker Portakalı Şeker Portakalı
Çocuk Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
15 Aralık, Pazar
15:00
Süper İyi Günler Süper İyi Günler
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
15 Aralık, Pazar
17:00
Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü
Diğer
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
15 Aralık, Pazar
19:00
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
17 Aralık, Salı
20:30
Yarına Davet Nazım Hikmet Yarına Davet Nazım Hikmet
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
17 Aralık, Salı
20:30
Latin Ateşi Latin Ateşi
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
17 Aralık, Salı
21:30
Ahududu Ahududu
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
18 Aralık, Çarşamba
20:30
Hipnozcu Hipnozcu
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
18 Aralık, Çarşamba
20:00
Grup Abdal Grup Abdal
Konser
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
18 Aralık, Çarşamba
20:30
Hüseyin Turan Hüseyin Turan
Konser
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi
Bakırköy
18 Aralık, Çarşamba
20:30
Ahududu Ahududu
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
19 Aralık, Perşembe
00:00
Joko'nun Doğum Günü Joko'nun Doğum Günü
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
19 Aralık, Perşembe
20:30
Plastik Aşklar Plastik Aşklar
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
19 Aralık, Perşembe
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
19 Aralık, Perşembe
20:30
İki Bekar İki Bekar
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
20 Aralık, Cuma
20:00
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
20 Aralık, Cuma
20:30
Masal Irmaklarında Masal Irmaklarında
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
20 Aralık, Cuma
20:30
Haydarinna Haydarinna
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
20 Aralık, Cuma
21:30
Bobo Rock Bobo Rock
Konser
Hayal Kahvesi, Emaar
Üsküdar
20 Aralık, Cuma
22:00
Elif'in Düşleri Elif'in Düşleri
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
21 Aralık, Cumartesi
12:00
Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
21 Aralık, Cumartesi
13:00
Elif'in Düşleri Elif'in Düşleri
Çocuk Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
21 Aralık, Cumartesi
14:00
Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi Floyd Usta'nın Düşler Atölyesi
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
21 Aralık, Cumartesi
15:00
Muteber Muteber
Yetişkin Tiyatrosu
CSA Alternatif Sahne
Şişli
21 Aralık, Cumartesi
20:00
Plastik Aşklar Plastik Aşklar
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
21 Aralık, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
21 Aralık, Cumartesi
20:30
Küçük Amerika Küçük Amerika
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
21 Aralık, Cumartesi
20:30
Gönder Gelsin Gönder Gelsin
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
21 Aralık, Cumartesi
21:00
Neşeli Hayvanlar Müzikali Neşeli Hayvanlar Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
22 Aralık, Pazar
12:00
Elif'in Düşleri Elif'in Düşleri
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
22 Aralık, Pazar
13:00
Alaaddin'in Müzikali Alaaddin'in Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
22 Aralık, Pazar
13:00
Şeker Portakalı Şeker Portakalı
Çocuk Tiyatrosu
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
22 Aralık, Pazar
13:00
Neşeli Hayvanlar Müzikali Neşeli Hayvanlar Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Kozyatağı Kültür Merkezi
Kadıköy
22 Aralık, Pazar
14:00
Elif'in Düşleri Elif'in Düşleri
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
22 Aralık, Pazar
15:00
Şeker Portakalı Şeker Portakalı
Çocuk Tiyatrosu
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Bakırköy
22 Aralık, Pazar
15:00
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
22 Aralık, Pazar
19:00
Azizname Azizname
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
22 Aralık, Pazar
19:00
İcat Çıkartmayın İcat Çıkartmayın
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
22 Aralık, Pazar
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Ataşehir
22 Aralık, Pazar
20:30
Etekler ve Pantolonlar Etekler ve Pantolonlar
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
23 Aralık, Pazartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
24 Aralık, Salı
20:30
Muteber Muteber
Yetişkin Tiyatrosu
Tatavla Sahnesi
Beyoğlu
25 Aralık, Çarşamba
20:30
Taladro Taladro
Konser
Hayal Kahvesi, Atakent
Küçükçekmece
25 Aralık, Çarşamba
22:00
Hipokrat Hipokrat
Yetişkin Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
26 Aralık, Perşembe
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Şişli
26 Aralık, Perşembe
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
26 Aralık, Perşembe
20:30
Hipokrat Hipokrat
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
27 Aralık, Cuma
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
27 Aralık, Cuma
20:30
Sevmekten Öldü Desinler Sevmekten Öldü Desinler
Yetişkin Tiyatrosu
Torium AVM Sahne
Esenyurt
27 Aralık, Cuma
20:30
Haftanın Elemanı Haftanın Elemanı
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
27 Aralık, Cuma
20:30
Barut Fıçısı Barut Fıçısı
Yetişkin Tiyatrosu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kadıköy
27 Aralık, Cuma
20:30
Seninle Evlenir Miyim Seninle Evlenir Miyim
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
27 Aralık, Cuma
20:30
Sevimli Kedicikler Sevimli Kedicikler
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
28 Aralık, Cumartesi
13:00
Alaaddin'in Müzikali Alaaddin'in Müzikali
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
28 Aralık, Cumartesi
15:00
Sevgi Ormanı Sevgi Ormanı
Çocuk Tiyatrosu
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Kadıköy
28 Aralık, Cumartesi
15:00
Küçük Amerika Küçük Amerika
Yetişkin Tiyatrosu
istanbulimpro
Kadıköy
28 Aralık, Cumartesi
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Moi Sahne, Mall Of İstanbul
Başakşehir
28 Aralık, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
28 Aralık, Cumartesi
20:30
Ee De Bakiim Ee De Bakiim
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
28 Aralık, Cumartesi
21:00
İlyas Yalçıntaş İlyas Yalçıntaş
Konser
Beyrut Performance
Kartal
28 Aralık, Cumartesi
22:00
Etekler ve Pantolonlar Etekler ve Pantolonlar
Yetişkin Tiyatrosu
Caddebostan Kültür Merkezi
Kadıköy
29 Aralık, Pazar
16:00
Ölümü Ardında Gezdirenler Ölümü Ardında Gezdirenler
Yetişkin Tiyatrosu
Entropi Sahne
Kadıköy
30 Aralık, Pazartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
31 Aralık, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
2 Ocak, Perşembe
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
4 Ocak, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
7 Ocak, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
9 Ocak, Perşembe
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
10 Ocak, Cuma
20:30
Hansel ve Gretel'in Maceraları Hansel ve Gretel'in Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
11 Ocak, Cumartesi
13:00
Don Kişot'un Maceraları Don Kişot'un Maceraları
Çocuk Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
11 Ocak, Cumartesi
15:00
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
11 Ocak, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
11 Ocak, Cumartesi
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
14 Ocak, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
16 Ocak, Perşembe
20:30
Joey's Adventures Joey's Adventures
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
18 Ocak, Cumartesi
13:00
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
18 Ocak, Cumartesi
20:30
My Snowman My Snowman
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
19 Ocak, Pazar
13:00
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
21 Ocak, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
23 Ocak, Perşembe
20:30
Clean Clean With Green Clean Clean With Green
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
25 Ocak, Cumartesi
13:00
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
25 Ocak, Cumartesi
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
25 Ocak, Cumartesi
20:30
Plastik Aşklar Plastik Aşklar
Yetişkin Tiyatrosu
Duru Tiyatro
Kadıköy
25 Ocak, Cumartesi
20:30
Moonlight Moonlight
Çocuk Tiyatrosu
Akatlar Kültür Merkezi
Beşiktaş
26 Ocak, Pazar
13:00
İcat Çıkartmayın İcat Çıkartmayın
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
26 Ocak, Pazar
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
28 Ocak, Salı
20:30
Dansın Ritmi Dansın Ritmi
Diğer
Hocapaşa Gösteri Merkezi
Fatih
30 Ocak, Perşembe
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
8 Şubat, Cumartesi
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
21 Şubat, Cuma
20:30
İcat Çıkartmayın İcat Çıkartmayın
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
23 Şubat, Pazar
20:30
SUİT SUİT
Yetişkin Tiyatrosu
Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm
Şişli
29 Şubat, Cumartesi
20:30
İcat Çıkartmayın İcat Çıkartmayın
Yetişkin Tiyatrosu
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Bakırköy
4 Mart, Çarşamba
20:30