0 (850) 333 03 23

Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi

Eğitim

Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No: 4
Maltepe / İstanbul

5
Puan: 5/5 (Toplam 6 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

27 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Dilan Betül Ceylan

Gülfer

Yusuf

Beyzanur

Ozan

Nermin

Zeynep

Eda

Bora Merih

Seda

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Aldığım eğitim verimliydi , görüşlerim olumlu yönde.
 
Güvenilir ve kaliteli. Böyle uygun bi fiyatta yakaladığım için oldukça memnunum.
Harika insanlar !
Online eğitimi fırsat kodu olarak almıştım, aklımda bir çok soru vardı çünkü fiyatı çok ucuz. Kopya mı sahte mi vs. hepsini sorduğumda tek tek yanıtladılar. türkiye2de yeni oldukları için tanıtım fiyatıymış. Hatta istanbula gittiğimde ofislerine uğradım, cidden nezih bir ortam ve ilgili insanlar var. Cidden şaşırdım. Eğitim içerikleri de çok kaliteli, eğitmenlerle isterseniz görüşebiliyorsunuz. Bu fiyata böyle kaliteli bir hizmet aldığım için cidden mutluyum. Tek kafama takılan eğitimi 1 ay içinde almak zorunda olmamız. Çünkü ben fazlaca kod almıştım. İş yoğunluğumdan dolayı biraz stres yaptım ama herşeye rağmen mükemmel. Sertifikayı direkt ingiltereden kargoya vermişler, o yüzden biraz geç geldi (9 gün) Kesinlikle tavsiye ederim.
 
Akademas'ın "İş yerinde disiplin yönetimi" uzaktan Eğitim programına katıldım. Benzer firmaların verdiği eğitimlerden en büyük ve en belirgin üstünlüğü, eğitim dokümanlarını indirdikten sonra (çalışmaya bile gerek kalmadan) sertifika için talepte bulunamıyor olmamız. Sistem, sertifika öncesi sizi imtihana tabi tutuyor ve başarılı olmanız halinde size sertifika veriyor. Bu yöntemle, hem eğitim alınmak zorunda kalınmakta hem de alınan sertifikaya ciddiyet kazandırmaktadır.
Çok profesyonelce...
Oldukça profesyonel bir kurum. Her konuda destek olmaları takdire şayan.