Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi

Eğitim

4
Puan: 4/5 (Toplam 8 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

31 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Pınar

Metin

Müge

Dilan Betül Ceylan

Gülfer

Yusuf

Beyzanur

Ozan

Nermin

Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi Fırsatları

Tümü

Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi Yorumları

 
Aldığım eğitim verimliydi , görüşlerim olumlu yönde.
 
Güvenilir ve kaliteli. Böyle uygun bi fiyatta yakaladığım için oldukça memnunum.
Harika insanlar !
Online eğitimi fırsat kodu olarak almıştım, aklımda bir çok soru vardı çünkü fiyatı çok ucuz. Kopya mı sahte mi vs. hepsini sorduğumda tek tek yanıtladılar. türkiye2de yeni oldukları için tanıtım fiyatıymış. Hatta istanbula gittiğimde ofislerine uğradım, cidden nezih bir ortam ve ilgili insanlar var. Cidden şaşırdım. Eğitim içerikleri de çok kaliteli, eğitmenlerle isterseniz görüşebiliyorsunuz. Bu fiyata böyle kaliteli bir hizmet aldığım için cidden mutluyum. Tek kafama takılan eğitimi 1 ay içinde almak zorunda olmamız. Çünkü ben fazlaca kod almıştım. İş yoğunluğumdan dolayı biraz stres yaptım ama herşeye rağmen mükemmel. Sertifikayı direkt ingiltereden kargoya vermişler, o yüzden biraz geç geldi (9 gün) Kesinlikle tavsiye ederim.
 
Akademas'ın "İş yerinde disiplin yönetimi" uzaktan Eğitim programına katıldım. Benzer firmaların verdiği eğitimlerden en büyük ve en belirgin üstünlüğü, eğitim dokümanlarını indirdikten sonra (çalışmaya bile gerek kalmadan) sertifika için talepte bulunamıyor olmamız. Sistem, sertifika öncesi sizi imtihana tabi tutuyor ve başarılı olmanız halinde size sertifika veriyor. Bu yöntemle, hem eğitim alınmak zorunda kalınmakta hem de alınan sertifikaya ciddiyet kazandırmaktadır.
Çok profesyonelce...
Oldukça profesyonel bir kurum. Her konuda destek olmaları takdire şayan.

Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi Nerede?

Rami Yeni Mah. Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No: 4
Maltepe / İstanbul

Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi'ne Nasıl Gidilir?

Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın