Akademas, İsertifika

Akademas, İsertifika

Eğitim

4
Puan: 4/5 (Toplam 10 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

34 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Soner

Adem

Buse

Pınar

Metin

Müge

Dilan Betül Ceylan

Gülfer

Yusuf

Benzer Fırsatlar

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Akademas, İsertifika Yorumları

Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız.

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Gayet uygun bir fiyata İnsan Kaynakları Yönetimi isimli eğitimi aldım. Dersler anlaşılabilir ve yalın bir dilde, sadece gerekli olan eğitim dokümanları kullanılmış. Dersler tamamlandığında küçük bir sınav oluyormuş. Bitirir bitirmez hemen o sertifikaya sahip olmak istiyorum :)
Yorumları gördüm bende bir ekleme yapayım. iSertifika sitesinden İnsan Kaynakları ile ilgili olan 3 farklı eğitimini de iki sene önce almıştım. Geçenlerde bir firmada işe girmek için sertifika istediler. iSertifika da 2 yıl önce dijital sertifika vermişti zaten ama ne olur ne olmaz kağıt sertifikaya da geçiş yapayım dedim. ufak bir farkla aldım. İşe de girdim. Sağolun ya ne diyeyim. Sağolun.Herhangi bir konuda işletmeyi arıyorum ve büyük bir sabırla yardımcı oluyorlar, helal olsun ne diyeyim. İlk fırsatta yine eğitim alacağım. Fakat bir uyarım daha olsun, sadece işletme ile ilgili eğitimleriniz var. Lütfen farklı alanlara da girin. Ne bileyim aşçılık, otomotiv vs gibi.
Aldığım eğitim verimliydi , görüşlerim olumlu yönde.
Güvenilir ve kaliteli. Böyle uygun bi fiyatta yakaladığım için oldukça memnunum.
Harika insanlar !
Online eğitimi fırsat kodu olarak almıştım, aklımda bir çok soru vardı çünkü fiyatı çok ucuz. Kopya mı sahte mi vs. hepsini sorduğumda tek tek yanıtladılar. türkiye2de yeni oldukları için tanıtım fiyatıymış. Hatta istanbula gittiğimde ofislerine uğradım, cidden nezih bir ortam ve ilgili insanlar var. Cidden şaşırdım. Eğitim içerikleri de çok kaliteli, eğitmenlerle isterseniz görüşebiliyorsunuz. Bu fiyata böyle kaliteli bir hizmet aldığım için cidden mutluyum. Tek kafama takılan eğitimi 1 ay içinde almak zorunda olmamız. Çünkü ben fazlaca kod almıştım. İş yoğunluğumdan dolayı biraz stres yaptım ama herşeye rağmen mükemmel. Sertifikayı direkt ingiltereden kargoya vermişler, o yüzden biraz geç geldi (9 gün) Kesinlikle tavsiye ederim.
Akademas'ın "İş yerinde disiplin yönetimi" uzaktan Eğitim programına katıldım. Benzer firmaların verdiği eğitimlerden en büyük ve en belirgin üstünlüğü, eğitim dokümanlarını indirdikten sonra (çalışmaya bile gerek kalmadan) sertifika için talepte bulunamıyor olmamız. Sistem, sertifika öncesi sizi imtihana tabi tutuyor ve başarılı olmanız halinde size sertifika veriyor. Bu yöntemle, hem eğitim alınmak zorunda kalınmakta hem de alınan sertifikaya ciddiyet kazandırmaktadır.
Çok profesyonelce...
Oldukça profesyonel bir kurum. Her konuda destek olmaları takdire şayan.

Akademas, İsertifika Nerede?

Küçükyalı Merkez Mah. Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No: 4
Maltepe / İstanbul

Akademas, İsertifika'ya Nasıl Gidilir?

Akademas, İsertifika adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın

Tatil Fırsatları