0 (850) 333 03 23

Ağva Alesta Butik Otel

Konaklama Ve Turizm, Otel

Ağva Merkez Mah. Yakuplu Mah. No: 252 Ağva
Şile / İstanbul

4
Puan: 4/5 (Toplam 28 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

75 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Hande

Oğuzhan

Veysel

Cansu

İsmail

Fırat

Ayşen

Uğur

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Temiz ve huzurlu bir oteldi. 1 gece konaklamamıza rağmen çok mutlu ayrıldık. Kahvaltı da nehire karşı çok güzeldi. İlk fırsatta tekrar tercih edeceğim ekonomik oteller listesinde
 
Cok guzel...
Kuş sesleri nehir bahcede havuzu hizmet kalitesi vede merkeze bu kadar yakın olmasına rağmen gürültüden uzak oluşu. Biz bir gece kaldık fakat birdaha yine gelmek isteriz.
 
Her şey çok güzeldi. Kahvaltıda çeşit boldu. Çalışanlar güler yüzlü ve çok nazikti.
Ailece gidilecek güzel ve nehir kenarında mükemmel bir kahvaltı için harika bir mekan.
 
mekan 10 numara, bir işletmede çalışan personel bu kadar sıcak kanlı olabilirdi. kahvaltıda yerinde sadece orada da belirtmiştim "kaymak" eklemek lazım.

kahvaltı sonrası orada bayağı zaman geçirdik başka yerde olsa durmadan başına dikilir bir şey almıyorsan git muamelesi yaparlar. Sağolsunlar hep güler yüzlüydü personel.

Kesinlikle tavsiye ederim. Biz bir daha ki sefere yatılı gitmeyi planlıyoruz.
 
huzur bulunabilecek çok nadir mekanlardan, kahvaltısı harika, çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Kesinlikle tekrar tekrar gideceğim bir mekan oldu. Hiç düşünmeden gidebilirsiniz , göl kenarında sakince oturarak kahvenizi içebilirisniz