istanbulimpro

istanbulimpro

Tiyatro Sahnesi

5
Puan: 5/5 (Toplam 9 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

13 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Selcuk

Emin

Nilay

Okan

Kazim

Ferıde

Derya

Fulya

Yildiz

Mehmet Murat

istanbulimpro Fırsatları

Tümünü Gör

istanbulimpro Resimleri

istanbulimpro Yorumları

Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız.

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Doğaçlama tiyatronun olanakları ile kendilerinin önceden -başarılı bir şekilde-tasarladıkları toyun taslağını ustaca bir araya getiriyorlar.
Bu olumlu zira" jaz"da da ,doğu müziğindeki eşanlamlısı "taksim"de de başarılı olanlar hemen o san iyede akıllarına eseni değil yılların birikiminden yararlanarak oluşturduklarını sergilerler.
Kısacası: BRAVO !
Eğlenceli bir doğaçlama gösterisiydi, emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Mekan güzeldi kültür bakanlığı desteklemeli ve gelistirilmeli
Ilk defa , dukkanlarin ve esnafin arasindan tereddutle  gittik. Kucuk, butik vede fazla gorsel beklentiler olmadan gidilecek ; samimi ve icten, izleyicileri konu icine her an dahil edilen sistemleriyle basarililar.. 12. oyunlarini izlememize ragmen , her oyunlarinin farkli olduklarini ogrendik.  Seyirciyle oyun basindaki sahnedeki  sicak sohbetleri dogaclama oyunlarinin konusuyla eslestirmeleri harika . Basarilarinin devamini  diliyoruz.
Çok keyif aldık, çok güzeldi. Oyunculuklar doğaçlama oluşu harikaydı
Bir Zamanlar Kadın oyunu farklı disiplinleri kullanarak modern doğaçlamayı çok farklı bir yere taşımış. Oyun anında çizilen resimleri ve onların seyirci tarafından yorumlanışını kullanmak çok başarılı ve ilgi çekici. Oyuncuların ve genel olarak mekandaki herkesin samimiyeti ve sıcakkanlılığı seyirciyi hemen içine çekiyor. İzlediğim günkü oyunda tek olmasa iyi olur dediğim şey, yer yer birbirini dinlememekten kaynaklı istemsiz rabarbalar ve oyuncuların birbirinin fikrini reddetmesiydi. Bu durum yer yer tutarsızlık yarattığı için ve eyleme karar verilemediği için duraklamalar yarattı. Ama o güne ait bir durumdu diye düşünüyorum, her oyun seyircinin enerjisiyle de şekilleniyor o yüzden gitmeyen şeylerden salondaki izleyici de sorumlu. Herkesin izlemesini tavsiye ederim!

istanbulimpro Nerede?

Osmanağa Mah. Halitağa cad. Şadırvan Pasajı No: 28
Kadıköy / İstanbul

istanbulimpro'ya Nasıl Gidilir?

istanbulimpro adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın

Tatil Fırsatları