Bu Fırsat Kaçtı :(

Tutku İstanbul Organizasyon'dan, 29 Eylül Pazar Günü Şile ve Ağva Gezisi & Nehir Kenarı'nda Piknik, Mangal Keyfi Kişi Başı 125 TL Yerine Sadece 75 TL!

Fırsat Numarası: 6579

Hareket Saatleri ve Yerleri:

Bakırköy 07:30

Mecidiyeköy: 08:00

Kadıköy 08:30

 

Gezimize  Bakırköy, Mecidiyeköy ve Kadıköy'dekatılımcıları alarak başlıyoruz. Konuklarımız otobüsümüze yerleştikten sonra Yaklaşık 60 km olan Şile yolculuğumuz başladıktan yaklaşık 1 Saat sonra ilk molamızı Şile Şehir Parkında veriyoruz.  Servis elemanımız tarafından, kahvaltı İkramımız çay, kahve, börek ve poğaça veya sandaviç olarak sunulmaktadır. 30 dakikalık molada Sonbaharın muhteşem doğasını izleyerek Kahvaltımızı Şile Parkında yapıyoruz. Seyir terasında Şile tarihi konusunda gerekli bilgileri alıp, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz. Kahvaltıdan sonra Ağvaya ulaşmak üzere Yolumuza cıkıyoruz. 1 saatlik yol sonrası Ağvaya ulaşıyoruz. Mangal için bize  ayrılan ve hazırlanan yere gelip yerleşiyoruz. 60 dakika sonra sizlere mis kokular eşliğinde mangalımız hazırlanıyor. Yerlerimize oturduktan sonra Mangalda hazırlanan  köfte,Tavuk ve içeceklerimizi doyana kadar yiyoruz. Yemeklerimizi yedikten sonra gezmek isteyen konuklarımız Ağva Deniz kenarında ve şehir merkezinde 2 saatlik serbest zaman gezintiye cıkıyor, dinleniyor, çay ve diğer içeceklerimizi yudumluyoruz. Ayrıca Tavla ve Okey partisi başlıyor. Ağvanın Sonbahar güzelliklerini fotoğraflıyoruz. Ciğerlerimiz bayram ediyor. Akşam üzeri 15:30'da Ağva Çayında Tekne gezisine cıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat sürüyor. Tekne gezisinde Ağvanın kartpostallardaki bütün güzelliklerini görüyoruz. Saat 16:30'da dönüş için yola çıkıyoruz ve Yol güzergahında önce Mavi Koy daha sonra Akçakese Köyü'ne uğrayıp kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Gezideki son fotoğrafları çektikten sonra İstanbul'a dönmek üzere yola koyuluyoruz. Saat 20:30 sıralarında İstanbul’a gelmiş oluyoruz ve konuklarımızı aldığımız yerlere bırakıyoruz. Güzel bir Pazar gününü daha bitirmenin hazzı ile bir sonraki gezimizi ip’le çekiyoruz. Böyle güzel bir geziye katılmak için sizin yapmanız gereken, hemen rezervasyonunuzu yapmak.

 

Ücrete Dahil Olanlar:

Ulaşım

Kahvaltı

Barbekü Özel Yapım Köfte + Tavuk Pirzola

Meşrubat

Araç içinde yapılan ikramlar

 

Ücrete Dahil Olmayanlar:

Özel harcamalar

Tekne gezisi 10 TL

 

Diğer Detaylar:

Gezi süresi 1 günübirliktir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

Rezervasyon esnasında belirli koltuk sözü verilemez.

2 yaş altı misafirlerimize otobüste koltuk sözü verilmez.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlar bir başka güne ertelenmektedir. Mücbir sebebler (deprem, sel baskını, yangın, iç veya dış savaş hali vb) haricinde tur iptali yoktur. Böyle durumlarda tazminat hakkı doğmaz.

GERÇEK FİYAT 125.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 50.00 TL
75.00 TL
75.00 TL
GERÇEK FİYAT 125.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 50.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 285 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 29 Eylül 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Değişiklik işlemlerinde ise, tur tarihinden en az 2 gün müracaat yapılması halinde gerekli değişiklikler yapılmaktadır.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.