Bu Fırsat Kaçtı :(

Akademi Paris Güzellik & Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Ruhunuza ve Bedeninize İhtiyacı Olan Rahatlığı Vermek İçin İlk Adımı Atın! Académie Paris İle Masaj Fırsatları

Fırsat Numarası: 27022

Ruhunuza ve bedeninize ihtiyacı olan rahatlığı vermek için ilk adımı atın ve Akademi Paris ile kendinizi şımartın!

Bölgesel Masaj

Bölgesel masaj baş, boyun, ense, sırt, omuz gibi sorunlu bölgelerde belli noktalara yapılan tedavi edici bir masaj uygulamasıdır. Özellikle gergin kaslar üzerinde
yoğunlaşılan bu masaj sayesinde kişinin ağrı, gerginlik, tutulma ve benzeri gibi şikayetleri giderilerek, rahatlaması sağlanır. Vücudun ihtiyacı doğrultusunda yön bulan bu masajın süresi ihtiyaca ve / veya isteğe göre ayarlanabilinir.

Aromaterapi Masajı

Tamamen doğal, bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan masaj yöntemidir ve yaklaşık 50 dakika sürer. Bu masajda dikkat edilen temponun düşük ve hareket şiddetinin hafif olmasıdır. Cilde uygun aromatik yağlarla yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas ve eklem ağrılarına, zayıf dolaşım bozukluklarına çok faydalı olur. Aromatik yağların molekülleri çok küçük olduğu için 20 saniyede cilde nüfuz eder ve kana
karışır. Vücut pürüzlerden, toksinlerden arınmış olur ve cilt rahat bir nefes alır.

İsveç Masajı (Klasik Masaj)

Vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj, kan dolaşım hızını artırarak dokuları, hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulamasına yardımcı olmak rahat ve keyifli bir ortamda bir kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir. Klasik masaj öfrelaj, petrisaj, friksiyon, tapotement ve vibrasyon manipülsyonlarını içeren batı tekniğiyle yapılan masajdır ve 50 dakika sürer.

Relaks (Rahatlama) Masajı

Bitkisel aroma yağları ile yapılan genellikle vücudun zinde olmasına yardımcı olan ve dinlenme yöntemlerine dayalı masaj türüdür. 50 dakika süren relaks masajı yorgun kişilerin vazgeçilmez tercihidir. Bu masajının faydalarından bazıları olarak bağışıklık sistemini güçlendirmesi, kan dolaşımını hızlandırması, eklem hareketliliğini ve esnekliğini artırması ve dolayısıyla eklem ağrılarını azaltması / rahatlatması, bedene ve ruha zindelik vermesi, uzun süre oturma ve hareketsizliğin yan etkilerini azaltması sayılabilinir.

Académie Scientifique de Beauté Paris

Temelleri 1890 yılında Dr. Alexandre Lamotte tarafından Paris’te atılan dünyaca ünlü fransız markası Académie Scientifique de Beauté, bilimsel verilere dayanan geniş kapsamlı bir bakım felsefesinin neticesidir. Halen dünyada 70 ülkede kişilerin güzellik ihtiyaçlarına cevap veren bu profesyonel ürünler ve estetik yöntemleri artık Türkiye'de. 

Gözle görülür sonuclar ve eşsiz bir deneyim için sizde ilk adımı atın ve Académie Scientifique de Beauté Paris tarafından onaylı güzellik uzmanlarının ve masözlerinin teknik bilgisine dayanan yüksek kaliteli profesyonel bakım, uygulama ve tedaviler ile tanışın!

GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 61.00 TL
59.00 TL
İlgili Aramalar
Akademi Paris Güzellik & Estetik'in Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Gayet ilgili ve temiz bi isletme.Ilk defa gittim memnun kaldim.
Cok memnun kaldım. Aromaterapi masajı ile dünyayla baglantımı kopardım. Cok rahatlatıcıydı. Tavsiye ederim :)
ÇOK İYİ.ÇOK GÜZEL MASAJ YAPIYORLAR,MEMNUN KALDIM.HERKESE TAVSİYE EDERİM.ÇOK NAZİKLER
Hizmeti kampanyalı satın aldığım için ürkerek gittiğim bu işletmeden son derece mutlu ayrıldım güleryüzlü personel pırıl pırıl bir mekan çok güzel bir hizmet çook nemnun kaldım
Telefonda beklediğimden daha iyi şekilde bilgi verdiler.Kafamdaki tüm soru isaretlerine cevap verdiler.Pozitif enerji verdiler. Umarım hizmet sonucunda da bu kadar memnun kalırım:)
tek kelimeyle harika bi masaj hizmetinden yararlandım.. personel çok güleryüzlü ve çok profesyonel..mekan son derece kaliteli..
academie mükemmel bir yer
Mekan çok temiz, çalışanlar güleryüzlü.Kendinizi şımartmak istiyorsanız,mutlaka gidin.Cansu hanımın ellerinde sihirli 1,5 saat süren cilt bakımı mükemmeldi.
Teşekkür ederim.çok memnun kaldım.
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 61.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 465 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (27022) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Ekim 2018
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon tarih değişikliklerinin 24 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kullanılmış sayılacaktır.
 • Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.
 • Bu fırsat hanımlara özeldir.
 • Bir kişi en fazla 1 kupon kullanabilir, ancak dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, gününü uzatabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • İşletme Pazar günleri hizmet vermemektedir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları