Bu Fırsat Kaçtı :(

Anjea Güzellik ve Bakım'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Bağdat Caddesi Anjea Güzellik'te Arınmış ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin! 100 Dakikalık Derinlemesine Cilt Temizliği ve Bakımı 480 TL Yerine 49 TL

Fırsat Numarası: 3847

Derinlemesine Cilt Temizliği ve Bakımı:
Cilt tipine uygun peeling uygulaması

Buhar ozon terapi

Tüm siyah noktaların (komedonların), yağ butonlarının derinlemesine temizliği

Ozon ile cildin dezenfekte edilmesi, gözenek sıkılaştırma ve sakinleştirme uygulaması

Dermaroller ile leke bakımı

 

Cildin renginden sorumlu olan melanin oldukça dayanıklı bir bileşendir ve yok edilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle, piyasadaki diğer pek çok uygulama melaninin üretimini durdurarak,  melanin oluşumunu hedef alır ki bu yavaş ve etkisiz bir işlemdir. Derma  Roller nanoteknolojik ürünlerle kombine edilerek kullanıldığında yapılan uygulamalardaki sonuçlar memnuniyet vericidir.

Derma Roller cilde hiçbir zarar vermeden kollajen, elastin ve hyalüronik asit üretimini stimüle eden ve tüm cilt katmanlarının rejenerasyonunu arttırmada üstün bir kabiliyeti olan devrimci bir medikal cihazdır.Derma Roller silindirik bir tamburun etrafına dizilmiş 192 adet iğneden oluşur. Derma Roller cilde uygulandığında silindirik tambur üzerindeki iğneler ciltte mikrokanallar açar.Bu kanallar cildin altına açılan bir tür geçitler gibi düşünülebilir. Derma Roller ile bir bölge üzerinden yıldız şeklinde ortalama 6-10 kez geçilir. Aynı bölgeden 6-10 defa geçildiğinde 1 santimetrekarede yaklaşık 250 - 300 adet mikrokanal açılır. Açılan bu mikrokanallar yaklaşık 20 dakika içerisinde ,herhangi bir iz bırakmaksızın derinin elastikiyeti ile kendiliğinden kapanır.Bir başka açıdan bakacak olursak, 20 dakika boyunca ,deri altına açık binlerce kapı elde etmiş oluruz. Derma Roller ile yapılan çalışmalarda kozmetik bir ürünün, Derma Roller'ın açtığı mikrokanallardan uygulandığında,normal bir uygulamaya göre 1000 kat daha fazla cilde geçiş yaptıkları gözlemlenmiştir.Yoğun ve güçlü leke giderici etkiye sahip Vitamin C Ampul Dermaroller uygulamasından sonra cilde uygulanır. FDA tarafından çift etkili güçlü leke giderici ve kırışıklık bakımı yapan bir ürün olarak onaylanan bu formül cildin tonlamasını ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Radyofrekans ile Kırışıklık ve Gıdı Bakımı
Alın, kaz ayağı kırışıklıkları, nazolabial çizgilerinde, boyun ve gıdı bölgelerinde uygulanır. Yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroblast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cildin elastik fiberleri kolajen ve elastin, bir cilt hücresi olan fibroblast tarafından üretilir. Radyofrekans bakımlarının kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısıtım yeterli seviyeye ulaştığında bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur. Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur. Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur. (Kısa dönemli sonuçlar) Takip eden seanslar sonrasında fibroblast hücrelerin kalitesindeki artış tüm uygulama bölgesinde kalıcı, gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlar. (Uzun dönemli sonuçlar) Radyofrekans uygulaması ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. Hedeflenen sonuca ne kadar seansta ulaşılabileceği uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır. İlk seanstan itibaren anında görünür sonuçlar, uzun süreli kalıcı sonuçlar, tüm cilt tiplerinde ve renklerinde etkin, klinik kanıtlanmış sonuçlar...
Uygulama sonunda yüz cildinde gerilme ve sıkılaşma sağlanır. Sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir cilt ile genel bir toparlanma sağlanır. Cihaz dünyadaki en son teknolojiye sahiptir. Aynı zaman da en iyi radyofrekans cihazı ödüllüdür. Uygulamalarıyla tam bir ileri teknoloji ürünü. Modern manyetikler hücre biyolojisi, klinik ilaç ve rehabilitasyon gibi prensiplere dayalı olarak vücut ve yüzdeki her türlü problemi çözmek için tasarlanmış bir cihazdır.

Cilt Tipinize Uygun Kök Hücre Maskesi:
Kolajen Kök Hücre Maskesi: Hücre yorgun ve yıpranmış ciltler kesin sonuç getiren desteğe ihtiyaç duyar. Cilt yüzeyinde oluşan ince mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların azaltılabilmesi, cildin kolajen üretiminin sağlanmasıyla gerçekleşebilir. En önemli kolajen tipleri; I ve III'üncü türlerdir. Kolajen III; cilde sağlıklı bir görünüm verir. İlerleyen yaşlarla birlikte kaybolmaya başlayan kolajen III ile birlikte uygulanan Kolajen I de cildin pürüzlü bir hal almasına ve esnekliğini kaybetmesine neden olur. Cildin yeniden esnekliğini kazanması ve pürüzsüzleşmesi için ancak Kolajen III ile Kolajen I ile birlikte uygulanmalıdır.Yaptığımız uygulamalar elastikiyet problemi olan ciltlerde lifting etkisi yapar.
Vitamin C Güçlü Leke Giderici Kök Hücre Maskesi: Güçlü leke giderici, hücre duvarının korunması, hücre yaşlanmasının önlenmesi, cilde nem ve esneklik kazandırılmasında şekillendirici bir kök hücre maskesidir. Katılaştıktan sonra cildinize sıkıca yapışır, nemlendirir, rahatlatır ve aynı zamanda lifting etkisi yaratırken cildinize temiz ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.


Detoks Etkili Kök Hücre Maskesi:

Anti-oksidan ve anti-bakteriyel etkiye sahiptir. Problemli ciltlerde, siyah nokta ve akne(sivilce) problemlerinin gerilemesine yardımcı olur. Gözenek sıkılaşmasında ve küçülmesinde etkilidir.

Oksijen Terapi:
Daha genç bir cilde sahip olmak isteyenler için geliştirilmiştir. Oksijen molekülü O2, iki oksijen atomunun birleşmesinden oluşur. O2 dünyada tüm bitkilerin, milyonlarca yıldır yapmış oldukları fotosentez sonucunda oluşan, insanlar ile birlikte tüm canlıların yaşamı için en büyük hayat kaynağıdır. Oksijen (O2), renksiz, kokusuz, Periyodik Tabloda VIb Grupta yer alan bir elementtir. Cilt tabakalarındaki mikro damar ve dolaşım sistemi hasar gördüğünden epidermisin ihtiyacı olan oksijen ve besini sağlayamazlar. Sonuç olarak ciltte hücre bölünmesi önemli miktarda azalır, cilt incelir, kurulaşır ve kırışır, yaşlılık lekeleri meydana gelir. Olgun ciltler oksijen ve besin yetersizliği sonucu formunu kaybeder. Kırışıklıklar ve lekelenmeler meydana gelir. Oksijen ise bu yorgun düşmüş cilt için bir hayat iksiridir, oksijen olmazsa metabolizma da olmaz. Cilt sıkılığını kaybeder. Yorgun bir görünüm alır. Kırışıklık ve erken yaşlanma belirtileri meydana gelir.Oksijen terapi yönteminde özel formüllü kozmetik ürünler ve saf oksijen epidermisin alt tabakasına püskürtme yolu ile enjekte edilir, aktif maddeler basınçlı oksijen cihazı sayesinde ciltte depolanır. Etkileri hemen görülür ve uzun süre kalıcıdır. Bu basınçlı oksijen uygulaması sayesinde, yorgun hücrelerde yepyeni bir yaşam, ciltte canlılık, yumuşaklık ve tazelik meydana gelir. Cilde oksijen verilerek bağışıklık sistemi kuvvetlendirilir. Akne, leke ve cilt problemlerinde ve yara iyileşmelerinde güçlü bakım ve destekleyici tedavi sağlar.

G5 Selülit Masajı:
G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. G5 masajı özellikle pasif jimnastik öncesinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlıyor. Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.

 

G5 Masajının Faydaları Nelerdir:

Bölgesel dolaşım Ağrı giderme.

Rahatlama.

Fazla yağların yakılması.

Cilt sıkılaştırma.

Bölgesel zayıflama.

Cildin esnekliğini sağlama.

Toksin atma.

Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır.

Kemik yoğunluğunu arttırır.

Zihinsel ve bedensel stresi azaltır.

GERÇEK FİYAT 480.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 431.00 TL
49.00 TL
İlgili Aramalar
Anjea Güzellik ve Bakım'ın Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Mükemmel bir cilt bakımı hizmeti aldim.
Bu fırsat kuponu sayesinse mekani tanımış, hizmetlerini öğrenmiş oldum.
Teşekkür ederi
.
Çok tatlıydı Özlem hanım. Çok memnun kaldım. Tekrar gideceğim.
Teşekkür ederim.Temiz ilgili tecrübeli işini yapıyor
Karşılama ve aldığım güzel, bilinçli ve etkili hizmetten çok mutluyum. Özlem hanıma çok teşekkür ederim.
Çok memnun kaldın teşekkür ederim .bölgesel incelme işlemi çok güzeldi
Değerli, bilgili ve deneyimli bir estetisyen. Yaptığı işin hakkını vererek, müşteriyi memnun ediyor.
Çok ilgili ve nezaket sahibi, profesyonel bir ekip...Tavsiye ederim...
Gerçekten; çok deneyimli, bilgili ve üst düzey teknolojide bir hizmet aldım. Yapılan işlemden memnun kaldığımda, daha sonrada devam etmek istiyorum. Bu arada, müşteriye gösterilen sıcak ve samimi ilişkiye de; değinmeden, geçemeyeceğim. Dr. Puren
Müthiş sıcak ve samimi bir karşılamanın ardından, deneyimli olduğu kadar; bilgili bir uzmandan açıklayıcı şekilde hizmet almanın keyfini yaşadım.
Herkese sorgusuz önereceğim gibi, kendim de bundan sonra devam edeceğim. Dr. P İnceoglu
Gayet ilgili, güleryüzlü Özlem hanım. Cilt bakımından gayet memnun kaldım, sonrasında da tercih edeceğim bir yer. Teşekkürler.
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 480.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 431.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1745 kişi satın aldı!
  • Görseller temsilidir. Uygulamanın sonucu kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.
  • Fırsat içeriğindeki uygulamaların içeriği ve uygulanışı cilt tipine ve birçok etkene göre değişkenlik gösterebilir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 9 Ağustos 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Kişi başı sadece 1 kupon kullanılabilir.
  • İşletme Pazar HARİÇ 10.00-19.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları