Ünlü Oyuncu Betül Arım'ın Sahnelediği 'Dışarda Hiçbir Şey Var!' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet

Fırsat Numarası: 33227
Ünlü Oyuncu Betül Arım'ın Sahnelediği 'Dışarda Hiçbir Şey Var!' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet

Seçenekler

Yaşamanın ve hayatta olmanın sanat olduğunu anlatan ünlü oyuncu Betül Arım, kendi yazdığı ve sahneye koyduğu 'Dışarda Hiçbir Şey Var!' tiyatro gösterisi ile karşınızda!

 

İnsanın küçük şeyler ile kendine büyük duvarlar ördüğünü ve bu büyük duvarları aşmaya gücümüzün yettiğini, her zaman için kendimize bir yol bulup, hayatımızı güzelliklere taşıyacağımızı, kendi deneyimleri ve muhteşem örneklerle bize anlattığı bu tiyatro gösterisini sakın kaçırmayın!

 

Hem duygulanıp hem düşüneceğiniz, izlerken büyük keyif alıp sonrasında üzerine uzun uzun sohbet edeceğiniz bir tiyatro oyunu olan 'Dışarda Hiçbir Şey Var!' seyir zevki yüksek, hayatınızdaki önemli engelleri aşmanızda size destek olacak bir gösteri.

 

"Başka bir ben, başka bir sen, başka bir dünya MÜMKÜN…" sloganıyla size ışık olacak, huzurlu bir akşam geçirirken, yeni ve güzel bir dünyanın da olabileceği umudunu size verecek bu gösteri için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler dileriz!

Dışarda Hiçbir Şey Var

“Bir Yaşama Sanatı Gösterisi”

Başka bir BEN, Başka bir SEN, Başka bir DÜNYA MÜMKÜN…

Tek kişilik bir yaşama sanatı gösterisi olan “Dışarda Hiçbirşey Var!” özgüvenli, enerjik, coşkulu, üretken, huzurlu olmanın çok zor olmadığını örneklerle gösteriyor.

Betül Arım'ın yazıp derlediği, Ahmet Ayaz Yılmaz'ın yönettiği "Dışarıda Hiçbir Şey Var!" hepimizin tek ve biricik olduğunu, kendimize verebileceğimiz en büyük armağanın kendimizi bilmek ve var etmek olduğunu kendi yaşamından hikayeler, şarkılar ve şiirlerle anlattığı gösterisi 90 dakika sürüyor.

İlgili Aramalar

52.00 TL
52.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 25868 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir, yer seçimi yapılamamaktadır.
MEKANLAR