Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'te Dikey Solaryum Cihazi İle 50 & 100 Dakikalık Bronzlaşma Paketleri

Fırsat Numarası: 28645
Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'te Dikey Solaryum Cihazi İle 50 & 100 Dakikalık Bronzlaşma Paketleri Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'te Dikey Solaryum Cihazi İle 50 & 100 Dakikalık Bronzlaşma Paketleri Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'te Dikey Solaryum Cihazi İle 50 & 100 Dakikalık Bronzlaşma Paketleri Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'te Dikey Solaryum Cihazi İle 50 & 100 Dakikalık Bronzlaşma Paketleri Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'te Dikey Solaryum Cihazi İle 50 & 100 Dakikalık Bronzlaşma Paketleri Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'te Dikey Solaryum Cihazi İle 50 & 100 Dakikalık Bronzlaşma Paketleri

Seçenekler

Yaz kış farketmez teninizin bronz görünmesini istiyor, bronz tenden hoşlanıyorsanız Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'in sizler için hazırlamış olduğu uygun fiyatlı 50 ve 100 dakikalık solaryum paketilerini kaçırmayın!

Esmer tenden vazgeçemeyenler için Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'in dikey cihazlı solaryum hizmeti emrinize amade...

Uygun fiyata solaryum paketleri Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten karşınızda!

Solaryum

Solaryumla bronzlaşma güneş ile aynı etkilere sahiptir. Tek fark, solaryumda ışınların en yararlı olacak şekilde birleştirilmiş ve filtre edilmiş olmasıdır. Böylece güneşin kontrol edemeyeceğimiz etkilerinden arınmış bir yolla, güneşin altın ışıltısını cilde taşımak ve sağlıkla bronzlaşmak mümkün hale gelebilir.

Solaryum makineleri, güneş ışığının insanlar üzerindeki sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmişlerdir. Konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımızın uyarılarına dikkat edildiği ve makul sürelerde girildiği taktirde solaryum cildinize sağlıklı bir bronzluk sağlamakla kalmaz aynı zamanda D vitamini sentezi yaptığı için kemiklerinizin güçlenmesini, eğer varsa bel, sırt ve boyun ağrılarınızın azalmasını sağlar.

İlgili Aramalar

49.00 TL

Mehtap Akdağ Güzellik & Estetik Merkezi'nin Yorumları

Kaliteli ve özenli hizmet
Mehtap akdağ’a hem zayıflama için hem de lazer epilasyon için gitmekteyim. Lazerdeki özenli çalışma, kişiye özel ilgi ve işlerine saygılarından dolayı beğendiğim bir işletmedir. Dolayısıyla diğer hizmetlerinden de faydalanmaya başladım. Gerçekten kendilerine yapar gibi yapıyorlar her işlemi ve insanın içi rahat ediyor. Fiyatları da verdikleri hizmete göre gayet uygun. Tavsiye ederim...
 
Çok memnun kaldım
Temiz ve konforlu bir yer
 
Çok temiz ve klas bir yer.Hizmet harika.çalışanlarda öyle.Tavsiye ederim mutlaka gidin görün.
 
Çok güzel, temiz ve güler yüzlü karşıladılar. Çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ederim.
 
İlk defa gitmiş olmama rağmen ilgili ama yapışkan olmayan nezih personel ve çok temiz bir ortamla karşılaştım.Kesinlikle diğer işlemleri de denemek için gitmeyi düşünüyorum.herkese tavsiye ederim.
 
Gayet memnun kaldım. Kürü uygulayan Berna Hanım ve yine İşletme sahibi Mehtap Hanım işlerinde gayet uzman arkadaşlar. Aynı zamanda sorduğum bütün sorulara da güler yüzle cevap vererek, beni bütün merak ettiğim konularda bilgilendirdiler. Teşekkür ederim.
 
memnun kaldım. çok temiz bir yer . çalışanlarda çok ilgili. kesinlikle tavsiye ederim
49.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 740 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0532 706 55 70 - 0212 924 50 50
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Haziran 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR