Herkes yaz aylarının gelmesini sabırsızlıkla bekler... Yaz denildiği zaman akla gelen deniz, kum ve güneş üçlüsü ile huzur bulunur.

Kendimizi güneşin altında tabir-i caizse kavruluncaya kadar bekletir, denizin serin sularına atarız, çünkü bronzlaşmak vazgeçilmez eylemlerimizden birisidir.

İşte solaryum tam bu noktada devreye girer. Kış aylarında sabırsızlıkla yazın gelmesini, yaz geldiğinde ise saatlerce güneş altında kalmamamızın yerine çok kısa ve sağlıklı bir şekilde bronz bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Son dönemlerde hızla yaygınlaşan, yediden yetmişe bir çok insanın tercihi haline gelen solaryum ile bronz bir vücuda sahip olmanız çok kolay.

Tatile gitmeden önce, tatil dönüşünüzde, bronzlaşan teninizin rengini korumak için ya da kış aylarında beyaz görünmek istemediğiniz zamanlarda kullanacağınız birbirinden farklı solaryum seçenekleri sizleri bekliyor.

Her geçen gün ilerleyen teknoloji ile solaryum cihazlarında çok uzun süre vakit geçirmenize bile gerek kalmadan teniniz istediğiniz tona çok kolay bir şekilde ulaşmaktadır.

Teninizin olduğundan canlı ve dinamik görünmesini sağlayan solaryumun tartışılan yararlı ve zararlı yanları da şüphesiz ki vardır. O yüzden solaryum tercihinizi yaparken dikkat etmekte her zaman fayda var. Belirlenen kuralların dışına çıkmadan gerçekleştirilen solaryum uygulamaları size ve cildinize kalıcı zararlar vermemektedir.

Solaryuma girmek sadece teninizin rengini değiştirmek değil aynı zamanda cildinizde bulunan lekelerin tedavisi içinde tercih edilmektedir. Hastalıklara karşı daha dirençli olmanızı sağlayan solaryum, metabolizmanızı hızlandırmaya kadar aklınıza gelmeyecek bir çok yararları da bulunmaktadır.

Uzmanlar hem yararlı hem zararlı olarak bilinen, zararlarına dikkat ederek girdiğiniz zaman sorun yaşamayacağınız fakat yararlı yanlarından memnun kalacağınız solaryum için girmeden cilt testi yaptırılması gerektiğini de vurgulamaktadır.

Cilt testi yaptırarak, uzmanlar tarafından da onaylandıktan sonra geriye sadece güzellik merkezini seçmeniz kalacaktır.

Hem aynadaki görüntünüze biraz canlılık katmak, hem de maddi anlamda sıkıntıya girmeden solaryum uygulamasından yararlanmak istiyorsanız sitemizde bulunan size en yakın güzellik merkezini seçerek soluğu orada alabilirsiniz.

Kampanyalarımız kapsamında uygun fiyatlı solaryumdan yararlanmak ve kendinizi yenilemek istiyorsanız vakit kaybetmeyin, uygun fiyatlı güzellik merkezleri kapılarını araladı sizleri bekliyor...

Kapat
devamı...