0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

CRN Tur'dan Günübirlik Maşukiye Kartepe, Sapanca Doğa Turu! Her Cumartesi, Pazar Günü 16 Mart - 30 Haziran Tarihleri Arasında Sucuk Ekmek ve Ayran İkramları Dahil Maşukiye Kartepe, Sapanca Turu 49.90 TL

Fırsat Numarası: 549607

Tur Kalkış Nokta ve Saatleri:

07:00 Bakırköy Boyner önü

07:30 Beşiktaş Yıldız Camii

08:00 Kadıköy Belediyesi Karşısı Kayacanlar Cafe önü

 

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktası önünden alarak CRN Tur ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Maşukiye’ye varmış oluyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz Köy Kahvaltısı alabilirler. (Maşukiyede alınan köy kahvaltısı Extra ücretli olup isteğe bağlıdır)  köy kahvaltımızın ardından misafirlerimiz verilen serbest zamanda Maşukiye Bölgesi’nde doğa ile iç içe güzel bir gezinti yapabilirler aynı zamanda hediyelik eşya satan dükkanlardan alış veriş imkanı bulabilirler. Serbest zaman sonrasında aracımıza geçerek Kartepe’ye doğru hareket ediyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilirler, telesiyejlerle geyikalanına çıkabilirler. (telesiyej ücretleri extra olup isteğe bağlıdır. Telesiyejlerin kullanıma açık olup olmamasında firmamızın bir sorumluluğu yoktur)Kartepe de alacağımız sucuk ekmek ayran ikramımızın ardından Sapanca Gölüne hareket ediyoruz. Sapanca da misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir deniz bisikletleri ile gölde gezebilirler (deniz bisikleti extra ücretli olup isteğe bağlıdır). Göldeki gezimizin ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere siz değerli Crn Tur misafirlerimize veda ediyoruz.

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Konforlu otobüslerle ulaşım

Rehberlik Hizmetleri

CRN TUR araç içi ikramlar

Park ücretleri

Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek+1 meşrubat)

 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Maşukiye de alınan sabah kahvaltısı

Özel ve şahsi harcamalar

Kartepede kullanılan telesiyej ücretleri

Sapanca gölünde kullanılacak olan deniz bisikleti

 

Ulaşım Araçları:

Tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına gore belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 - 31 - 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

 

Biniş ve dönüş noktalarımız sabit olup tur gidişi ve dönüşünde misafirlerimiz bu kalkış noktalarımızdan alındığı gibi yine bu kalkış noktalarında indirilir.

 

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

 

Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri rehberlik hizmetleri muze & ören yeri giriş ücretleri vb. haklar iade edilmez.

 

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

 

Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda firmamız Crn Turun sorumluluğu yoktur.

 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Crn Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Crn Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.

 

 

GERÇEK FİYAT 99.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 49.1 TL
49.90 TL
49.90 TL
GERÇEK FİYAT 99.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 49.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 312 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (549607) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Haziran 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet