Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İş yükü ve hayatın gün geçtikçe ağırlaştığını mı düşünüyorsunuz, tatile ihtiyacınız var ama izniniz mi yok? Bunların yanı sıra bir de nasıl yapılır diye mi düşünüyorsunuz? Hiç merak etmeyin, tatilim yok diye de üzülmeyin! Eğlenmesini bilene her zaman tatil var. Nasıl kolaylıkla yapıldığını öğrenene her zaman seçenek var! Haftasonu aktivitelerinde eğlenceyi, huzuru ve hayatınıza katacağınız onlarca yeni bilgi ile yeni anıları bulabilirsiniz. Bu kolaylığı ve hayatınızı renklendirecek uygun fiyatlı haftasonu aktivitelerini sizler için seçtik ve hazırladık. Artık hafta sonu ne yapacağım sorusuna son veriyoruz!

Gez, dolaş, eğlen, öğren, yaşa, daha mutlu yaşa!

Ailenizle birlikte veya arkadaşlarınızla birlikte, İstanbul'un en büyük tema parklarında eğlence dolu bir gün geçireceğiniz, Vialand İsfanbul Tema Park, Forestanbul, Jungle İstanbul, Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum gibi birbirinden güzel ve büyük merkezi haftasonu aktivitenize ekleyebilirsiniz. Hem kendinizi, hem de çocuklarınızı veya arkadaşlarınızla birlikte sizleri eğlenceye ve yepyeni dünyalara kavuşturacak bir günü cebinizi düşünen fiyatlarla bu merkezlerde her zaman bulacaksınız. 

Bunun yanı sıra ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yaz günlerinin tadını çıkaracağınız, sarı kumlarda, rahat şezlonglarda güneşin keyfine varacağınız, aquapark, havuz ve plaj fırsatlarını da uygun fiyat seçeneği ile bulacak, huzur ve mutluluk dolu anılar kazanacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte bu huzur dolu anlarda uzun bir tatilin şart olmadığını, hafta sonu tatilinde yapılacak aktivitelerle de tatilin tadına varılacağını göreceksiniz.

Aynı zamanda hafta sonunuzu huzur, doğa, spor ve yepyeni aktivitelerle geçireceğiniz; Yamaç Paraşütü, At Binme, Atv Safari, Paintball, Go-Kart, Rafting, Dalış Eğitimi ve daha bir çok eğlenceli aktivite ile buluşacaksınız. Dostlarınız ile birlikte eğlence dolu bir güne ve uzun bir tatil geçirmiş hissi uyandıracak unutulmaz anılara kavuşacaksınız. Katıldığınız aktivitelerin hepsinde karşılaşacağınız doğal güzellikler ve heyecan dolu etkinlikler ile hafta sonu tatillerini iple çekeceksiniz.

Dediğimiz gibi, eğlenmesini bilene her zaman tatil var! Hemen sizler için seçtiğimiz bu uygun fiyatlı ve dolu dolu hafta sonu aktivitelerini inceleyin ve vakit kaybetmeden başlayın! 

Eğlence, huzur, mutluluk sizi bekliyor...
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları