Bu Fırsat Kaçtı :(

Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'da Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri

Bu indirimli fırsat bileti sadece T.C. vatandaşları için geçerlidir. (Ticket prices for this campaign is only for Turkish citizens.)
Fırsat Numarası: 37705

Denizin üzerinde tasarlanmış bir alanda eğlence, macera ve bol kahkaha sizleri bekliyor! Devasa bir büyüklüğe sahip Veasea Tema Park'ta toplam 28 ayrı eğlence noktası mevcut. Standart tema park kültüründen, en hızlı roller coastera çeşit çeşit oyun ve eğlence Viasea Tema Park'ta!

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum'da çeşitli iklim şartları içerisinde yaşam süren binlerce su altı canlısının muhteşem dünyasını gözlemleyecek, bu büyülü dünyanın hayranı olacaksınız. Üstelik biberon ile koi balığı besleme, günlük sınırlı sayıda sunulan elle vatoz balığı besleme deneyimini yalnızca Viasea Akvaryum'da deneyimleyebilirsiniz!


Keyifli vakit geçirmek için ideal bir ortam sunan Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a indirimli giriş biletlerinizi hemen alın!


İyi eğlenceler dileriz!

Viasea Tema Park

Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marina ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan ve tamamı deniz üstünde tasarlanmış Viaport Marina bünyesinde yer alan Viasea Tema Park, İstanbul Anadolu Yakası’nda, Tuzla’da İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Adapazarı’nın birleştiği noktada misafirlerine hizmet veriyor.

Her yaştan misafirlerine benzer bir eğlence deneyimi ve güzel bir gün geçirmeyi vaat eden Viasea Tema Park’ta, dünyanın en heyecan verici roller coasterları arasında olan fenomen Red Fire ile birlikte toplam 28 ayrı eğlence ünitesi yer alıyor.

Dünya standartlarında teknoloji kullanılarak tasarlanan Viasea Tema Park, modern eğlence ünitelerinin yanı sıra klasik tema park kültürünü de yaşatıyor.

Viasea Akvaryum ve Via Entertainment aile eğlence merkeziyle iç içe tasarlanmış Viasea Tema Park’ta Dünya’nın en iyi üreticilerinin eğlence üniteleri hizmet veriyor.

Viasea Tema Park, misafirlerine; profesyonel bir misafir ilişkileri, ünite operasyon, yiyecek içecek, bebek bakım, güvenlik, temizlik ve revir hizmeti sunuyor.

Viasea Akvaryum

Viasea Akvaryum birçok “en” ve “ilk” e sahip...

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum’da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemleyebileceksiniz.

Eğitim ve eğlencenin bir araya geldiği Viasea Akvaryum’da 47 farklı temalı sergide 12.000’in üzerinde deniz canlısı sizleri bekliyor. Boğaziçi’nin tarihine su altından bakarak, İstanbul’un 88 metre ile en uzun su altı akvaryum tünelinde köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Biberonla Koi balığı besleme ve sadece Viasea Akaryum’da deneyimleyebileceğiniz, günlük sınırlı sayıda sunulan özel elle Vatoz balığı besleme aktivitelerine katılabilir, sadece Viasea Akvaryum’da sergilenen canlı türleri hakkında rehberlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Viasea Tema Park Üniteler

Red Fire

Dikkat! Adrenalin bağımlılık yapar!

Dünya’nın en heyecan veren roller coasterlarından biri sayılan fenomen Red Fire’ı deneyimleyen adrenalin tutkunu misafirlerimiz 2,5 saniyede 115 km hıza ulaşıyor, 55 metreden serbest düşüş hissini yaşıyor, 958 metrelik raylarda zaman zaman 4.1 G kuvvetinin altında emsalsiz bir adrenalin seviyesine ulaşıyor.

Nautilus Aile Treni

İddia ediyoruz: Daha eğlencelisi yok!

Nautilus Aile Treni, ailenizin tüm üyeleri ile eğlenebileceğiniz bir aile/adrenalin ünitesidir. Hafife almayın, 70 km hıza ulaşan Nautilus Aile Treni sizi kontrollü olarak adrenaline doyurur, en yeni standartlar ve en yeni teknoloji ile güvenli bir eğlence sağlar.

Girdap

Heyecan, adrenalin ve eğlence arayan 32 kişi arıyoruz!

Kendi ekseni çevresinde 360 derece dönerken, yatay eksende 180 derece ile limitleri zorlayan bir adrenalin ünitesi, Girdap’a kapılmamak mümkün değil!

Torpido

Daha hızlı, daha heyecanlı!

42 metre yükseklikte Viasea ve Viaport Marina manzarasının güzelliğine doyamayacaksınız, şayet gözlerinizi açık tutabilirseniz...

Dönence

Çarpış ve dön!

Diğer araçların belirli noktalarına çarp ve başlarını döndür! Kullanımı kolay, eğlencesi üst düzey! Viasea Tema Park’ın popüler ünitelerinden...

Üstelik boyu 80 cm - 105 cm arası olan minik misafirlerimiz refakatçi eşliğinde bu eğlenceye dahil olabilir. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

Formula Marina

Eğimli özel bir pist! Elektrikli özel araçlar!

Sadece Viasea Tema Park’ta yaşabileceğiniz bir karting deneyimi. 1 veya 2 kişilik elektrikli özel araçlarımız ve içe eğimli özel pistimizde ünlü Nascar yarışlarına benzer bir sürüş keyfi yaşabilirsiniz.

 

Üstelik boyu 90 cm - 130 cm arası olan minik misafirlerimiz bu eğlenceye refakat edebilir. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

Büyük Çarpışan

Her zaman ve her yerde, en popüler eğlence!

Dünya üzerindeki eğlence parklarında her zaman en popüler ünitelerden biri olan çarpışan otolar yetişkin misafirlerimize doyumsuz bir eğlence sunuyor. Tıpkı eski günlerdeki gibi...

 

Üstelik boyu 105 cm ve üzeri olan misafirlerimiz bu eğlenceye refakat edebilir. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

Küçük Çarpışan

Hem çılgın! Hem güvenli!

Boyu 90-140 cm arasında olan misafirlerimize özel küçük çarpışan otomobil ünitemiz, deneyimli operatörlerimizin yardımı ile çok güvenli. Yapmanız gereken direksiyonu çevirmek ve gaza basmak.

Reis Gondol

Denizin üzerinde, eğlencenin doruğunda!

Reis Gondol ile denizin üzerinde eğlenceli bir seyir. Her yaştan misafirimizin popüler ünitesi. Viasea’de pruvanız neta rüzgarınız kolayına olsun!

Miço Gondol

Denizin üzerinde ilk keşif!

3 yaş ve üzeri misafirlerimizin denizin üzerinde ilk keşiflerini yapacakları eğlenceli korsan gemimiz sefere hazır. Üstelik refakatçi kullanımı ücretsizdir.

Sekiz

Minik Coaster Başınızı Döndürecek!

Bu eğlenceli coasterin küçük göründüğüne bakmayın, başınızı döndürebilir. Viasea Tema Park’ın popüler ünitelerinden biri olan Sekiz’de yetişkinler de çok keyf alıyor. Mutlaka deneyin!

 

Boyu 95-120 cm arasında olan misafirlerimiz refakatçi eşliğinde binebilir. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

Orka

Dev balina Orka ile serbest düşüş!

Her yaştan misafirimize hitap eden Orka ile 9 metre yüksekten dönerek, heyecanlı ve keyifli bir serbest düşüş hissi yaşayabilirsiniz.!

Ahtapot

Yunus balıklarını takip eden bir ahtapot!

10 farklı program ve senaryo seçeneği ile Ahtapot’umuz yunus balıklarının peşinde...

Her yaştan misafirimize hitap eden Ahtapot ile sürpriz bir eğlenceye hazır olun!

Uçan Balıklar

Mercan resiflerinde 2 anemon balığı yarışıyor!

En güzel manzarayı görebilmek için pedallara asılın. Anemon balıklarının üzerinde yarışırken eğlenin.

 

Boyu 105-130 cm arasında olan misafrlerimiz refakatçi ile binebilirler. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

Hürkuş

Cesur kahramanlar göklerde!

Uçuş tutkusunu doyasıya yaşamak isteyen cesur kahramanlarımız kendi kontrollerindeki uçaklarla uçuyor.

 

Boyu 80-105 cm arasında olan misafrlerimiz refakatçi ile binebilirler. Refakatçi kullanımı ücretsizdir.

Deniz Salıncağı

Bir salıncak kurduk, denizin üzerine!

Deniz salıncağımız ile maviliklerin üzerinde uçabilirsiniz.

Mini Dönme Dolap

Mini dönme dolap, olmazsa olmaz!

Minik ziyaretçilerimiz refakatçileri ile birlikte dönme dolabımızın keyfini çıkaracaklar. Üstelik refakatçi kullanımı ücretsiz.

Atlı Karınca

Bir eğlence klasiği...

Bir eğlence klasiği ile mutluluk ülkesine dört nala...

Üstelik boyu 80 cm - 105 cm arası olan minik misafirlerimiz refakatçi eşliğinde bu eğlenceye dahil olabilir. Refakatçi kullanımı ücretsizdir.

Tornado Bot

Uzaktan kumandalı botlarımız ile denizciliğe ilk adım!

Viasea’de eğlence Viaport Marina Outlet Shopping AVM’ye taştı. Viaport Marina Outlet Shopping AVM Yeme İçme bölümündeki havuzlarda 80 cm’lik uzaktan kumandalı botlarla denizciliğe ilk adımı atacaksınız.

Panayır Oyunları

Geleneksel lunapark eğlencesi!

Viasea Tema Park’ta geleneksel lunapark eğlenceleri ile aile boyu nostalji yaşayıp ve bol bol hediye kazanacaksınız.

 

Atış galerileri, halka atma, at yarışı, çarkıfelek, basket oyunu, kuka devirme ve nicesi...

GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 15.00 TL
34.00 TL
İlgili Aramalar
Viasea Akvaryum, Viaport Marina'nın Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Herşey çok iyiydi, teşekkürler.sorunsuz bir giriş yaptik ve çok eğlendik
Gaywt güzel bir gezi olduk çocuklarınızla vakit geçirebileceğiniz yer
3 parki bu fiyata gezmek kacinilmazdi ben ozellikle aslan parkı cok beğendim oglum da akvaryum ve timsahlar ayrıca çıkışları dükkanda satılan ürünlerin de fiyatları gayet uygun tesekkurler
Mutlaka değerlendirilmesi gereken bir mekan olduğunu düşünüyorum.
Çok güzeldi çocuklar çok beğendi çok eğlendi tertemizdi
34.00 TL
GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 6737 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bayram ve resmi tatiller dahil haftanın her günü geçerlidir.
  • 0-3 yaş çocuk ücretsizdir. 4-14 yaş için çocuk bileti, 15 yaş ve üzeri için yetişkin bileti alınmalıdır.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları