0 (850) 333 03 23

Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri

Fırsat Numarası: 1118673
Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a Sınırsız Eğlence İçin Çocuk & Yetişkin Giriş Biletleri

Fırsat Seçenekleri

Denizin üzerinde tasarlanmış bir alanda eğlence, macera ve bol kahkaha sizleri bekliyor! Devasa bir büyüklüğe sahip Veasea Tema Park'ta toplam 28 ayrı eğlence noktası mevcut. Standart tema park kültüründen, en hızlı roller coastera çeşit çeşit oyun ve eğlence Viasea Tema Park'ta!

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum'da çeşitli iklim şartları içerisinde yaşam süren binlerce su altı canlısının muhteşem dünyasını gözlemleyecek, bu büyülü dünyanın hayranı olacaksınız. Üstelik biberon ile koi balığı besleme, günlük sınırlı sayıda sunulan elle vatoz balığı besleme deneyimini yalnızca Viasea Akvaryum'da deneyimleyebilirsiniz!


Keyifli vakit geçirmek için ideal bir ortam sunan Viasea Tema Park ve Viasea Akvaryum'a indirimli giriş biletlerinizi hemen alın!


İyi eğlenceler dileriz!

Viasea Tema Park

Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marina ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan ve tamamı deniz üstünde tasarlanmış Viaport Marina bünyesinde yer alan Viasea Tema Park, İstanbul Anadolu Yakası’nda, Tuzla’da İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Adapazarı’nın birleştiği noktada misafirlerine hizmet veriyor.

Her yaştan misafirlerine benzer bir eğlence deneyimi ve güzel bir gün geçirmeyi vaat eden Viasea Tema Park’ta, dünyanın en heyecan verici roller coasterları arasında olan fenomen Red Fire ile birlikte toplam 28 ayrı eğlence ünitesi yer alıyor.

Dünya standartlarında teknoloji kullanılarak tasarlanan Viasea Tema Park, modern eğlence ünitelerinin yanı sıra klasik tema park kültürünü de yaşatıyor.

Viasea Akvaryum ve Via Entertainment aile eğlence merkeziyle iç içe tasarlanmış Viasea Tema Park’ta Dünya’nın en iyi üreticilerinin eğlence üniteleri hizmet veriyor.

Viasea Tema Park, misafirlerine; profesyonel bir misafir ilişkileri, ünite operasyon, yiyecek içecek, bebek bakım, güvenlik, temizlik ve revir hizmeti sunuyor.

Viasea Akvaryum

Viasea Akvaryum birçok “en” ve “ilk” e sahip...

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum’da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemleyebileceksiniz.

Eğitim ve eğlencenin bir araya geldiği Viasea Akvaryum’da 47 farklı temalı sergide 12.000’in üzerinde deniz canlısı sizleri bekliyor. Boğaziçi’nin tarihine su altından bakarak, İstanbul’un 88 metre ile en uzun su altı akvaryum tünelinde köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Biberonla Koi balığı besleme ve sadece Viasea Akaryum’da deneyimleyebileceğiniz, günlük sınırlı sayıda sunulan özel elle Vatoz balığı besleme aktivitelerine katılabilir, sadece Viasea Akvaryum’da sergilenen canlı türleri hakkında rehberlerimizden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 20.00 TL
39.00 TL
39.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 20.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1229 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı tatili hariç haftanın her günü geçerlidir.
  • 0-3 yaş çocuk ücretsizdir. 4-14 yaş için çocuk bileti, 15 yaş ve üzeri için yetişkin bileti alınmalıdır.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet