Bu Fırsat Kaçtı :(

Derici Dizayn'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Aracınıza V.İ.P Konforunu Tanıştırma Vakti Geldi... Çabuk Yıpranan, Çok Fazla Miktarda Toz Tutan ve Kendi Başınıza Temizlemekte Zorlandığınız Kumaş Döşemelerinizden Kurtulun! Derici Dizayn'dan Deri Kaplama Paketi 1200 TL Yerine 575 TL!

Fırsat Numarası: 8193

Derici Dizayn:
Firmamız 12 yıllık denemiyle sizlere şahıs firması olarak sektöre girmiştir. 12 yıldan bu yana Deneyimli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Her türlü Yat ve oto iç dizayn işi müşterilerin istekleri doğrultusunda kendi zevk ve beğenilerine göre uygun tasarımları yapılarak üretilmektedir.

 

Kalite Politikamız:
Avrupa standartlarına uygun bir yat ve oto iç dizaynürün değeri ile ilgili aşağıdaki 5 karakteristliğineksiksiz olarak yansıtılması gerekir.

Fonksiyonellik: Yat ve Oto iç dizayn elemanlarını kendisine yüklemiş bulunan fonksiyon ve fonksiyonları yerine getirebilme özelliği.

Güvenilirlik: Normal şartlar altında yat ve oto iç dizaynların ne kadar süre fonksiyonunu yerine getirebildiğinin bir ölçüsüdür.Dayanıklılık: Güvenilirliğin tersine olumsuz şartlar altında yat ve oto iç dizaynların ne kadar süre ile ve ne kadar iyi olarak fonksiyonunun yerine getirebileceğinin bir ölçüsüdür.

Estetik Özellikleri: Yat ve oto iç dizaynların görsel özelliklerin tatmin ediciliğidir. Ölçülendirme uygunluğu, orantı, armoni, yüzey özellikleri, düzgünlük, kusursuzluk, üst yüzey işlemleri gibi görsel ve estetik kuralları esas alır.

Emniyet: Yat ve oto iç dizayn elemanlarının, fonksiyonunu kullanıcı açısından tehlike yaratmayacak şekilde yerine getirmesi özelliğidir.
Bir döşeme ürünü olarak deri; görünümüyle estetik değer yargılarımıza hitap eder. Temas edildiğinde de, dokusuyla duyularımızı cezbeder bu sebeptendir ki lüksün ve asaletin sembollerindendir. 
Standart Kumaş döşemeli araçlardaki en önemli sorun havada uçuşan toz zerreciklerinin kumaş altındaki sünger bölüme işlemesi ve oturup kalktıkça bu süngerden tekrar araç içerisine yayılmasıdır. Özellikle güneşli havalarda bu toz zerreciklerinin uçuştuğuna hepimiz şahit olmuşuzdur. Araç içerisinde uçuşan bu toz zerreciklerinin cağımızın yaygın hastalıklarından Astım ve Alerjik sorunlara yol actığı da Tıp Dünyası tarafından doğrulanmaktadır. 
Çözüm Deri Döşeme yaptırmak, hem aracımızın değerine değer katmak hem de sağlığımızla ilgili bir adım atarak bu toz zerreciklerinden kurtulmaktır. Standart kumaş döşemeler ile ilgili ikinci önemli sorun, özellikle yeni nesil araçlarda kullanılan kumaşlarda en ufak bir içme suyu damlasının bile hare hare büyümesi ve leke haline gelmesidir ki zaman zaman Araç içi temizlik konusunda çalışan firmalar tarafından bile bu lekeler yok edilememektedir. 
Yaklaşık 2 kere detaylı temizlik yaptırdığınızda ödediğiniz ücret karşılığında deri döşeme yaptırarak tüm lekelerden ve araç içerisinde uçuşan toz zerreciklerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1200.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 625.00 TL
575.00 TL
575.00 TL
GERÇEK FİYAT 1200.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 625.00 TL
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ocak 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
  • Suni deri ve Avrupa deri'dir.
  • Hakiki deri değildir.
  • Fiyata kapı döşemesi kaplamaları dahil değildir.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR