0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Doğaçlama Tiyatro Gösteri Bileti

Fırsat Numarası: 43815

Plansız bir eğlence!

Doğaçlama tiyatro için indirimli biletlerinizi hemen alın!

İyi seyirler dileriz...

Doğaçlama Tiyatro

2014 yılı Ocak ayında daha önceden çeşitli doğaçlama ekiplerinde görev almış oyuncular tarafından kurulmuş hem yeni hem eski bir gruptur. İzmir ve İstanbul ekiplerinin birleşmesinden doğan bu grup, bu karmayı enerjilerine de çok olumlu yansıtarak kısa zamanda seyirciden tam not almayı başardı.

Oyunculukları yanında, bir çok kurumsal firma ile eğitim, seminer ve motivasyon toplantılarında da birlikte çalışan ekip, bu etkinliklerde kendi yazı ekipleri ile çalıştıkları firmaya özgün projeler oluşturabiliyorlar. Aynı zamanda çocukların eğitim süreçlerine tiyatro ile katkıda bulunmak adına çalışmaları mevcut.

Eğlence anlayışınıza yeni bir anlam kazandırmak, düşünmeden hunharca gülmek ve az da olsa normal hayattan uzaklaşmak isteyenler için, Karyola Doğaçlama, Gülmenin En Konforlu Hali sloganıyla yola çıkan bu ekibi “Kahkaha Terapisi” için takibe almanızı öneriyoruz. Her Perşembe akşamı Kılçık Mekan Kırmızı Sahne’de sizlerle.

Oyuncular;

Onur Yaldız
Orkan Sancarbarlaz
Ömer Varol Martı
Sedef Zümrüt An
Tuğba Kürükoğlu

Yönetmen: Ömer Varol Martı
Moderatör: Gülay Yıldız Gülün
Müzik: Orkan Sancarbarlaz
Kurumsal İletişim Sorumlusu: Gülay Yıldız Gülün (0538 399 39 12)

Doğaçlama Tiyatro Nedir?

Sahne akışının ve oyuncuların seyirciler tarafından yönetildiği, belli kurgular üzerine tamamen doğaçlama performanslarla ilerleyen tiyatro oyunudur.
Belli başlı turlar üzerinden, seyirciden gelen yönelimlerle skeçler halinde sahnelenir. Oyuncunun doğaçlama anında sunduğu hareketler ve sözler, spontane bir biçimde ortaya çıkar.
Ayrıntıları önceden saptamadan, bir metne bağlı kalmadan ancak belirli bir hazırlık süreci barındıran; büyük ölçüde grup dinamiğine dayanarak içten geldiği gibi ve aniden gelişen rol oynama sürecidir.

+13 (Mekan alkollü olduğu için 18 yaşa kadar ebeveynle gelme zorunluluğu mevcut)

GERÇEK FİYAT 25.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 5.00 TL
20.00 TL
20.00 TL
GERÇEK FİYAT 25.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 5.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 82 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (43815) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Nisan 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.