Bu Fırsat Kaçtı :(

Dokun & Değiş Değişim Merkezi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Koşuyolu Dokun & Değiş’te Medikal Masaj, Meridyen Terapi, Manuel Terapi, Kupa Terapi Uygulamaları

Fırsat Numarası: 53263

Refleksoloji, acupressure ve kupa terapisi ile Koşuyolu'nda hizmet veren Dokun & Değiş'te sizleri bekliyor!

Kendinize bir iyilik yapacağınız rahatlatıcı masaj uygulamaları Dokun & Değiş'te karşınızda!

Sakın kaçırmayın!

Dokun & Değiş

Dokun değiş değişim merkezi bir sağlık danışmalık şirketi olarak hizmet vermekte olan bir kurumdur. Kurumda işlemle fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır. Tek seans içinde sizin bedeninizi rahatlatacak tüm işlemler yapılmaktadır. Fohow meridyen terapi ile titreşimli dalgalar, medikal masaj ile gevşemiş kas ve fasya, kupa terapi ve manuel terapi gibi rahatlatıcı  uygulamalarla sizlere kendinizi en iyi hissedeceğiniz hizmeti sunuyoruz.

Medikal Masaj

Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır. Vücudun tüm sistemlerine faydalı ve iyi bir sağlığa sahip olmamız için gerekli olan masaj, en eski tedavi yöntemlerinden biridir.
Dolaşım sistemini güçlendirme, bel, boyun sırt tutulmaları, kireçlenme, romatizma, kas kasılmaları, ödem ve şişlikler, stres ve uykusuzluk, spor öncesi ısınma, spor sonrası dinlenme, cilt estetiği ve rehabilitasyon gibi alanlarda faydalanılan masaj ayrıca, tıbbi tedaviye destek olarak adale problemleri, eklem hastalıkları, bel ve sırt ağrıları gibi daha bir çok tedavide kullanılmaktadır.

Kupa Terapi

Kupa terapisinde,kan dolaşımını arttırmak istediğimiz bölgeye kupa konup içindeki hava alınır.Kan dolaşımının hızlanması bölgedeki iyileşmeyi hızlandırır. Kupa çekmenin akupunktur noktalarına uygulandığı zaman daha etkili olduğu biliniyor: “Bu tamamlayıcı tıp yöntemi olarak kabul ediliyor. Şimdiye kadar gerçekleştirilen bütün bilimsel araştırmalar kupa terapinin kan ve sıvı dolaşımını pozitif yönde etkilediğini, ESR değerlerini (eritrosit sedimantasyon hızı) düşürdüğünü ve anti-enflamatuar etkisi olduğunu göstermiştir.”

125.00 TL
İlgili Aramalar
Dokun & Değiş Değişim Merkezi'nin Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Başta Melisa Hanım ve diğer tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Bugün üçlü genel masaj hizmeti satın aldım. Çok memnun kaldım. Ağrılarım da azalma var ve vücudumu dinç hissediyorum. Ellerinize sağlık
Not: İzmirli
Temiz ve çok ilgili bir ortam. tekrar gideceğim ve giderken bir kaç arkadaşımı da götüreceğim. Teşekkür ederim Merve Hn. ilgi ve alaka için
Medikal Masaj konusunda uzman fizyoteraoist Nuri ulutaş'ın ellerinde bilinçli ve çok güzel bir Masaj seansı geçirdim. Temiz, güvenli ve işini iyi yapan bir takım, mutlaka medijak masaj, Kupa çektirme ve meridyen terapi öneririm.
Tam anlamiyla etkileyici. Bilgilendirmeler ve yaklaşım cok guzeldi. Memnunum hizmeti aldigima. Devamde edeceğim.
Başarılı buldum, tavsiye edeceğim bir sağlık merkezi.
125.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 58 kişi satın aldı!
  • Görseller temsilidir. Uygulamanın sonucu kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Aldığınız hizmet için ilgili işletmeyi 24 saat içinde arayarak fırsat süresi dahilinde rezarvasyonunuzu yaptırmalısınız. Aksi halde işletmenin uyguladığı fiyat revize edildiğinde tarafınıza fark yansıtılabilir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • İşletme haftanın her gün 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları