Bu Fırsat Kaçtı :(

Esenler Grand S Hotel'de Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama, Odaya Meyve Sepeti + 1 Şişe Şarap İkramı ve Kapalı Havuz & Fitness Center & SPA Kullanımı 250 TL Yerine Sadece 129 TL

Fırsat Numarası: 3182

Grand S Hotel

İddialı dekorasyonu, farklı konsepti, güler yüzlü ve konusunda eğitimli tecrübeli personeli, dünya mutfağının birbirinden farklı lezzetleri, zengin yiyecek ve içecek mönüsü, modern tarzda özgür kullanım amacıyla düzenlenmiş odaları yaşamınızdan ve seyahatlerinizden daha fazla keyif almanız için özel bir yaşam ve özgürlük alanı olarak tasarladığımız, Grand S Hotel şehrin tam merkezinde sizlere çeşitli olanaklar sunuyor.
Grand S Hotel şehir otelciliğine yeni bir tarz ve yaklaşım getirerek iş yaşam ve sosyal aktivite olanaklarını bir araya getirerek misafirlerine çok çeşitli deneyimleri bir arada sunmaktadır. İş seyahatlerinizde ihtiyacınız olan iletişim imkanları ve çalışma ortamı istediğiniz anda kullanımınıza hazır sizi beklerken yorulduğunuzda dinlenmenizi sağlayacak sportif ve sosyal imkanlarda sizi bekliyor olacak.

 

Odalar

103 Standart, 5 Junior Suite, 1 king suite olmak üzere toplam 109 modern tarzda özgür kullanım amacıyla düzenlenmiş odaları yaşamınızdan ve seyahatlerinizden keyif almak üzere tasarlanmıştır. Tüm odalarımızda kablosuz internet erişimi, telefon, kapalı devre tv yayını, klima, mini bar standarttır.

 

Havuz & Spa - Fitness Center

Fitness & Spa Center'da bulunan kapalı Yüzme Havuzu, Fitness, Türk hamamı, Masaj Odaları ve Vitamin Bar yaz kış şehrin tüm streslerinizi üzerinizden atmanıza yardımcı olacaktır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 121.00 TL
129.00 TL
129.00 TL
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 121.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 364 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Haziran 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu fırsatan haftanın her günü yararlanabilirsiniz.
  • Bu fırsat başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR