Bu Fırsat Kaçtı :(

Estelera Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Estelera Estetik'te Bakışlarınıza Canlılık Katacak İpek Kirpik Uygulaması

Fırsat Numarası: 38459

Uzun ve gür kirpikler artık hayal değil! Bakırköy'de bulunan Estelera Estetik'te ipek kirpik uygulamalamasından faydalanarak mükemmel görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanmak için acele edin.

Sakın kaçırmayın...

İpek Kirpik

Kirpikler gözlerin tamamlayıcısı ise ipek kirpik uygulaması ile dolgun kirpiklere kavuşabilirsiniz. Kirpiklerinizin azlığından şikayetçi iseniz makyajla kirpiklerinizi yıpratmak istemiyorsanız denizde havuzda bile makyajsız dikkat çekici kirpikler artık hep sizinle...İpek Kirpik uygulaması kısa sürede uygulanan 3 ay kadar gözde kalıcılığı olan bir uygulamadır. Gerçek kirpikten ayırt edilmesi çok zordur.

Estelera Estetik Merkezi

Estelera Estetik'in amacı coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem vermek, müşteri odaklı çalışmak, kalite "Bir yaşam tarzıdır, herkesin işidir, müşteriye verilecek en güzel hediyedir" prensiplerini benimsemek ve bu anlayışla hizmet vermektir. Hizmet politikamızı "müşteri tatmini" üzerine kurmak. İş sağlığı ve güvenliği.Tasarrufa önem verme. Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı işgücü birikimini en önemli varlık olarak görme.Çevreyi koruma. Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müsbet yönde değişimi esas alma. Topluma katkıda bulunma ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde insana değer verme.


İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 220.1 TL
79.90 TL

Estelera Estetik'in Yorumları

 
Guleryuzlu hizmet,egitimli personel... Cildim isil isil oldu yasemin hanim sayesinde...ilgi ve emekleri icin tesekkurler...
 
Güleryüz
Siteden cilt bakımı aldım ve çok memnun kaldım. Dilek hanım bile demek istemiyorum o derece yakınlık oldu aramızda Dilekciğim benimle ve annemle çok güzel ilgilendi ve güleryüzünü eksik etmedi. Zorla ürün sattırmaya asla çalışılmadı. İkramlar edildi. Kesinlikle tekrar gideceğim. :)
 
Kesinlikle cok iyiydi. Asla saygisiz ya da ozensiz degildi. Uzerine giderek satis yapilmaya calisilmadi. Yeri de cok kolay. Tavsiyelerin dibini ederim.
 
Mekan konusunda çok memnunum artı çok başarılı bence sahipleri çok şanlı güler hanima ismi gibi güler yüzlü samimi olduğu için çok tşk ederim
 
Cok memnun kaldim gercekten ilgilendiler bana zorla urun de sattirmadilar samimilerdi:)
 
Gayet iyi
Ben epilasyona gidiyorum,Nuray Hanim ilgileniyor benimle ellerine saglik cok memnunum,cok ilgili,gayet temiz;)
79.90 TL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 220.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1087 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR