Bu Fırsat Kaçtı :(

Usta Oyuncu Ferhan Şensoy'un Uzun Yıllardır Sahnelediği 'Ferhangi Şeyler' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 30674

1987 yılından bu yana sahnelerde yerini alan, çeyrek asrı çoktan devirmiş tiyatro oyunu 'Ferhangi Şeyler' seyircisi ile buluşuyor!

 

Usta oyuncu Ferhan Şensoy'un 30 yılı aşkın bir süredir sahnelediği, günlük hayatın karmaşası ve monotonluğunu tiye alıp, bu gündelik olayları Ferhanca yorumu ile aktardığı, sizlere kahkaha dolu anlar yaşatacak 'Ferhangi Şeyler' tiyatro oyununu kaçırmayın!

 

Gün içinde karşımıza çıkan insanlar, onlarla kurulan gereksiz diyaloglar, bir an politika basamaklarında, bir an gazete sayfaları arasında dolanan, yaşadığımız hayatın sıradanlığını ele alan ve bunu bize tüm çıplaklığıyla aktaran 'Ferhangi Şeyler', Türk Tiyatrosunun mihenk taşı olan oyunlarından biri olarak mutlaka izlenmesi gereken bir tiyatro oyunu...

 

Türk tiyatrosunun usta oyuncusu Ferhan Şensoy'u sahnede canlı izlemek, güldürü ve mizah sanatının inceliklerini keşfedip, çeyrek asrı aşan bu tiyatro oyununun sahne tozunu solumak için 'Ferhangi Şeyler' tiyatro biletiniz en uygun fiyatlarla tükenmeden alın!

 

Keyifli seyirler dileriz...

Ferhangi Şeyler

Ferhangi Şeyler, Ferhan Şensoy'un 1987'den bu yana aralıksız sunduğu tek kişilik oyunudur. Ferhan Şensoy bu hikayede günlük olayları komik bir dille ele alır. Ev sahibi Orkinos Hanım, bakkalın saf çırağı, avukat Tayfun vb. hayal ürünü karakterlerin de yer aldığı oyun, 2015 yılının yalnızca Aralık ayında 2000 kez sergilenecek kadar çok rağbet görmüştür. Çoğunlukla Şensoy'un bizzat kendi tiyatrosu olan Ses Tiyatrosu'nda sergilenen Ferhangi Şeyler iki perdeden oluşan bir güldürüdür.

GERÇEK FİYAT 79.00 TL
İNDİRİM %32
KAZANCINIZ 25.00 TL
54.00 TL
54.00 TL
GERÇEK FİYAT 79.00 TL
İNDİRİM %32
KAZANCINIZ 25.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 27673 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.