Bu Fırsat Kaçtı :(

EG Jupiter Sağlıklı Yaşam Merkezi, Caddebostan'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Kadıköy EG Jupiter Sağlıklı Yaşam Merkezi'nden Profesyonel Masaj Uygulamaları

Fırsat Numarası: 29929

Monoton hayatın en büyük derdi vücut ağrıları!

Kadıköy EG Jupiter Sağlıklı Yaşam Merkezi bu huzursuzluk veren vücut ağrılarınızdan kurtulmanız için sizlere keyif dolu masaj paketlerini sunuyor...

Alanında uzman çalışanlardan alacağınız refleksoloji, medikal ve relax masaj uygulamalarından seçeceğiniz biri ile sağlıkla dolacak, rahatlayacaksınız!

Sıhhatler dileriz...

EG Jupiter Sağlıklı Yaşam Merkezi Masaj Seçenekleri

Refleksoloji Masajı

Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Medikal Masaj

Uygulama yapan ellerin organizmanın yüzeyine tatbik ettiği mekanik enerji ile derinlerde fizyolojik etkiler meydana getirerek reflexleri uyandırmasıdır.


Masajın inkar edilemeyecek tesirleri mevcuttur, buna rağmen masaj her yerde kullanılan bir medot olarak da düşünülmemelidir, diğer taraftan kullanılması gereken yerlerde, bilerek ve tam olarak tatbik edilirse o zaman bu tabii tedavi metodunun insanı güldüren, sevindiren, psikolojisini yükselten neticeleri alınmış olur.

Masaj, hormonların dengelenmesi sağlar, kan ve lenfa sistemlerinde düzenli akışkanlık yaratır ve bu sistemler vasıtası ile kalbin mekanik olarak düzenli çalışmasını sağlar.


Enerjik bir masaj uygulaması ile cildin gerekli kanı almasını temin ederiz, doğal olarak böyle bir masaj insanı rahatlatır, günün yorgunluğunu üzerimizden alarak stresten kurtulmamızı sağlar. Kaslara yapılan masaj 
uygulamaları ile kan dolaşımı artırılarak kasların beslenmesi sağlanır, kaslarda oluşan zayıflıklar önlenir.


Ayrıca masajın, gerekli solunum ve dolaşımın ile sağlandığı iyi bir beslenme bağ dokusunu olumlu yönde etkileyerek iltihaplar ve diğer istenmeyen durumların ortadan kalkmasına sebep olur. Eklemlere yapılan iyi bir masaj, hareket kabiliyetini korur.

Relax Masajı

Relax masajın en önemli etkeni masajın yavaş ve ağır, hareketlerin baskısı ve tatlı sert olmasıdır, yani acil ve sorunlu olan bölgede çalışıp bitişini relaks olarak tamamlamaktır. Buda kişiyi çok rahatlatır, hem vücutta sorun çözülmüş olur hemde rahatlama uygulaması da yapılmış olur.

GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 41.00 TL
69.00 TL
İlgili Aramalar
EG Jupiter Sağlıklı Yaşam Merkezi, Caddebostan'ın Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Çok memnun kaldım hem sıcak ortamdan hem de verilen hizmetten.tavsiye ederim
69.00 TL
GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 41.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 33 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29929) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Şubat 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Aldığınız hizmet için ilgili işletmeyi 24 saat içinde arayarak fırsat süresi dahilinde rezarvasyonunuzu yaptırmalısınız. Aksi halde işletmenin uyguladığı fiyat revize edildiğinde tarafınıza fark yansıtılabilir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Masajlar bölgeseldir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları