Bu Fırsat Kaçtı :(

Thalia Güzellik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Kadıköy Thalia Güzellik'ten Tatil Bakım Paketi; 4 SEANS 1 ARADA El, Ayak ve Cildinizi Tatile Hazırlayın!

Fırsat Numarası: 35659

Tatil öncesi ihtiyacınız olan genel bakımı yaptırmak ve cildinizi tatile hazırlamak için acele edin!

Kadıköy'de hizmet veren Thalia Güzellik'in 4 seans 1 arada tatil bakım paketini kaçırmayın!

El, ayak ve cilt bakımı uygulamaları ile muhteşem bir yaz sizleri bekliyor!

Sakın kaçırmayın!

1 SEANS PROFESYONEL CİLT BAKIMI

Cildin derinlemesine temizlenmesiyle başlayan bakım işlemi, cildin yapısına göre farklı yöntemler ve farklı ürünler gerektirir. Ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın, mat bir
tabaka oluşturduğu gibi siyah nokta, sivilce ve akne oluşumuna da neden olur. Bu yüzden her cildin ortalama ayda bir defa profesyonel cilt bakımına ihtiyacı vardır. Profesyonel cilt bakımında bu ölü hücreler ve cildin aşırı yağ salgısından oluşan artıkları ciltten uzaklaştırılarak cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Cilt yapısına uygun ürünlerle cildin yağ ve nem oranı dengelenir. Cildiniz temiz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Derinlemesine temizleme, besleyici, nemlendirici yağ ifrazatını önleyici ve hassasiyet giderici spesifik maskeleri ve serumlarla kombine edilerek daha dinlenmiş ve sağlıklı bir cildiniz olacaktır. Cildimiz UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, yanlış beslenme gibi nedenlerle sağlığını kaybeder. Cildimizin sağlığı ve güzel
görünmesi için, temizlik ve bakımına özen göstermek gerekir. Yaşla birlikte oluşacak kırışıklık ve yıpranmalar cilt bakımı ile önlenebilir. 18 yaşından sonra cildinde hiçbir
problem olmayanların dahi, ayda bir kez cilt bakımı yaptırması önerilir.
Cilt temizleme
Tonik
Peeling uygulaması
Ozon ve Buhar uygulaması
Cihaz ile siyah nokta temizlemesi
Yüksek frekans
Bakım maskesi
Serum
Nemlendirici
üz masajı
Göz kremi

1 Seans Hyaluronik Asit Nem Küreciği Mezo ile Bakım

Cildimiz nemsizlikten kurur çatlar ve kırışır.
HYALURONIC ASİT: Hyaluronik asit vücut tarafından doğal olarak üretilen yağlayıcı, berrak bir maddedir. İnsan vücudunda, ciltte, eklemlerde, göz yuvalarında ve kollajen tutmaya , nemi arttırmaya ve esneklik ve esneklik sağlamaya yardımcı olduğu diğer dokularda en yüksek konsantrasyonlardahiyaluronik asit bulunur . Bugün, HA, yaşlanma karşıtı güzellik ve sağlık ürünlerinde etkili olmuştur. HA'nın “chronoaged skin” (güneşe maruz kalmadan dolayı cilt) görünümünü iyileştirmeye yardımcı olmasının birincil yolu, su kaybını azaltmaktır. Aslında, hormon replasman tedavilerinin bazen cildin daha genç ve daha az güneşe zarar vermesine neden olmasının bir nedeni de cildin HAkonsantrasyonunu arttırmasıdır. Kuruluk, kepek , sarkık gözler veya dudaklar ve sarkıklık yaşlanan deri ile ilişkilidir çünkü cildimizde eski molekülleri aldıkça suya bağlanma ve su tutma yeteneklerini kaybederler. Bu sadece kuruluklara neden olmaz, aynı zamanda cildin hacmini de azaltır. Cilt yaşlanması, hem normal ve dışsal yaşlanmaile, hem de kirletici ve UV ışığına çevresel maruziyet anlamına gelen “normal yaşlanma sürecinin” yanı sıra, hem içsel hem de dışsal yaşlanma tarafından tetiklenir. Çalışmalar, ciltte HA sentezinin, birikiminin kontrolünde yer alan birden fazla bölge olduğunu gösterir.

1 SEANS EL BAKIMI

SPA EL BAKIMI
Eller vücudumuzun aynasıdır.
Karışınızdakine yaşınız, dinçliğiniz, bakım durumunuz, sağlığınız hakkında en az yüzünüz kadar bilgi vermektedir. Bundan dolayı kesinlikle özel ihtimam gösterilmesi gereken vücudumuzun en özel en işlevsel parçalarıdır.
SPA El Bakımı ellerin gereksinimlerine göre tırnak dahil tüm bölgelerinin bakımının yapılmasını ve olası sorunların giderilmesi veya sorunların oluşumunun yavaşlatılmasını hedeflemektedir.
Öncelikle ayrıntılı bir analiz sonrası, ellerin durumuna göre tırnak kökündeki ölü hücrelerin temizliği, peeling, özel serum uygulamaları, anti-aging ürünlerinin uygulamasını, maske, leke açıcı işlemlerin yapılmasını kapsamaktadır. Yaklaşık bir saatlik uygulama ile eller hem daha sağlıklı hem daha rahatlamış, hem de daha güzel görünüme kavuşmaktadır.

1 Seans AYAK DETOKSU

Mucize tedavi diye adlandırılan Ayak İyon Detoksu ile vücuttaki artık maddeler temizlenecektir. Ayaklarımızın altında 400 adet ter bezi bulunmaktadır ve işlem için cihaz çalışmaya başladığında hücre duvarlarında biriken zehirli maddelerin (toksinler) vücuttan suya atılmasını sağlıyor. Ayak detoksu tüm vücut fonksiyonlarında refleksoloji düzenleyici rol oynar. Vücut sağlığımız ayak sağlığımızla doğu orantılıdır. 2003 yılında Amerikalı bilim adamı Peter Agre ve Raderick Mackinron, hücre çeperi yoluyla su ve iyon nakline olanak sağlayan ilgili buluşlarıyla Nobel ödülüne layık
görülmüştür. Bu yöntem detoksun temelini oluşturur. İyonizasyon yöntemi ile vücuttaki ağır metaller atılmaktadır. Ağır metallerden kurtulmak eklem ve kas ağrılarına iyi gelir. Nobel ödüllü, ayak iyon detoksu cihazı ile toksinlerden arınacak, sudaki renk değişimi ile kendiniz gözlemleyip vücudunuzun sağlığı hakkında ipuçlarını öğreneceksiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %45
KAZANCINIZ 155.00 TL
195.00 TL
195.00 TL
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %45
KAZANCINIZ 155.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 47 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (35659) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ağustos 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR