Bu Fırsat Kaçtı :(

'Kaptan Amca ve Tayfası' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 620934

Çocuklara okul sevgisini aşılayan eğlence dolu oyun 'Kaptan Amca ve Tayfası' minik dostlarıyla buluşuyor!

Çocuklarımızın keyif dolu anlar geçirim, özendirici bilgiler kazanacağı bu oyun için indirimli çocuk tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın.

Siz de bu eğlence dolu çocuk oyununda yerinizi alın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler.

Kaptan Amca ve Tayfası

Uzun yolculuk yapan bir geminin kaptanı olan Kaptan Amca ile beraber yolculuk eden, yaramaz mı yaramaz, afacan mı afacan ve bir o kadar da sevimli olan Tayfa arasında geçen, ana mesajı okul sevgisi olan oyunun konusu şöyledir: Kaptan geminin aşçısı olan, aşçı anneye yardım etmesi için tayfa yı gönderir, Tayfa bütün yoğurdu yediği için aşçı anne mantı yapamayacaktır ki, bu arada, kaptanın bir ayağı, tayfanın yaptığı bir sakarlık yüzünden alçıdadır. Tayfa, kaptanın odasına kapıyı çalmadan öylesine dalmış, alçının çıkması için kaptana yardım edeyim derken diğer ayağına basmıştır. Tayfa ne kadar yaramazlık yapsa da kaptan onu çok sevmektedir. Çünkü Kaptan, tayfanın gemide çok sıkıldığı için olmadık şeyler yapmakta olduğunun farkındadır ve her çocuğun olduğu gibi, tayfanın da okula
gitmeye ihtiyacı vardır, okulun öneminin ve kendisinin tayfaya öğrettiği şeylerin asla okulda öğretilenlerin yerini dolduramayacağını gayet iyi bildiğinden, tayfayı okula göndermeye ve artık kaptanlık yapmamaya karar verir. Ama Tayfa okula gitmek istememektedir. Çünkü gezmek, dolaşmak bir çocuğun hayal edip de bulamayacağı bir şeydir. Kaptan tayfadaki bu düşüncenin de farkındadır.

Okul sevgisini ve güzelliğini, tayfaya kendisinin ne yapsa da anlatamayacağını bildiği için, gemide bulunan bir öğretmenden yardım almak ister. Bu konuda, kaptana seve seve yardım etmek isteyen öğretmen ile tayfaya bir oyun hazırlarlar. Seyirciden de interaktif olarak yardım istenir ve oyunun ikinci perdesinde adaya çıkarlar. Adada öğretmen sanki o adanın yerlisi gibi davranır, aynı şekilde seyircinin içinden gelen ve oyuna interaktif olarak katılan çocuk da cüce karakterini oynar, hep beraber tayfaya güzel bir oyun oynanır. Oynanan bu oyun sonucunda Tayfa, adadaki yamyamın çok güzel şeyler bilmesinden oldukça etkilenir. Yamyamın aslında öğretmen olduğunu öğrenmesi Tayfa’nın öğretmene ve okula olan sevgisini artırır, böylece okula gitmeyi seve seve kabul eden Tayfa, oyunun sonunda artık bir öğrenci olmuştur. Oyun konusunun içinde; bir çocuğun hayata hazırlanırken edinmesi gereken genel toplum kuralları ve okul sevgisi iç içe geçmiş ve komedi ile seyirciye iletilmiştir.

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %10
KAZANCINIZ 15.00 TL
135.00 TL
135.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %10
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 561 kişi satın aldı!
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Mart 2024
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
Tatil Fırsatları