Bu Fırsat Kaçtı :(

Bağdat Caddesi Sim Güzellik'te Kavitasyon, Lenf Drenaj ve Pasif Jimnastik Uygulamalarından Oluşan 18 Seanslık Bölgesel İncelme Paketi 99 TL!

Fırsat Numarası: 7474

Kavitasyon:

Bölgesel yağlanma ve selülit sorunlarında kısa sürede yanıt veren, cerrahi olmayan bir uygulamadır. Bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu bölüme uygulanan ultrason yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere yol açar. Yağ dokusundaki hücrelerde ilk önce genişleme ve daha sonra patlama meydana gelir. Kavitasyon denilen bu değişiklikler, yağ hücrelerinin yapısını bozar. Parçalanan yağ hücreleri ve yağ asitleri, lenf yolları ile vücuttan dışarı atılır.


Kavitasyon Kimlere Uygulanamaz?

Tamamen ağrısız ve zararsız bir uygulama olan kavitasyon, yüksek tansiyon ve koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıkları olanlara, uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunanlara, uygulama bölgesinde metal protez bulunması halinde hamilelere, akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilere uygulanamaz. Pasif Jimnastik Faradik akım veren bir vücut bakım cihazıdır. Faradik akım kasları en etkili çalıştıran bir akım türüdür.

Selülit giderme, yağ parçalama, kasları toparlama, beden küçültme işlemleri yapar. Ortaya çıkan enerji kası hareket ettirir. Bu hareketten sonra ortaya atık maddeler (toksin) çıkar. Bu maddeler ter ve idrar yoluyla dışarı atılır.


Lenf Drenaj:

Pressoterapi venöz ve lenfatik akışı destekleyerek ekstra selüler sıvı akışındaki sorunun normale dönüşünü sağlamaktadır. Bu alandaki birikimin ortadan kalkması direk olarak mikrosirkülasyonun arttığının göstergesidir. Pressoterapide lenf drenajı yöntemiyle vücuttaki toksinler temizlenerek detoksikasyon sağlanmaktadır. Dokudaki revitalizasyon ve oksijenasyona bağlı olarak cilt tonüsitesini artırır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta toplanan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini artıran bir yöntemdir.

Pasif Jimnastik:
Pasif Jimnastik aleti farklı program seçenekleri ile zayıflama sağlayabilmektedir. Pasif jimnastik uygulamaları sadece bölgesel zayıflama ve incelme için değil, aynı zamanda selülit olan bölgelerde de kullanılabilinen bir zayıflama tekniğidir.


İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %87
KAZANCINIZ 651.00 TL
99.00 TL
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %87
KAZANCINIZ 651.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 23 Aralık 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR
 • Sim Güzellik

  Rami Yeni Mah. Bağdat Cad. Noter Sok. Gülşen Apt. B Blok D:7 No:13 Şaşkınbakkal / İstanbul Tel: 216 385 15 17
  Kadıköy / İstanbul