Bu Fırsat Kaçtı :(

Relax Massage'tan İstanbul'un Tarih Kokan Semti Sirkeci'de Bulunan Levni Hotel & Spa'da Tüm 1 Saatlik Masaj Çeşitlerinden Seçeceğiniz Birinde İndirim ve Fitness, Havuz, Sauna, Hamam, Spa Kullanımı 205 TL Yerine 180 TL!

Fırsat Numarası: 5455

Levni Otel & Spa:

İstanbul'un tarihi semtinde, Topkapı Sarayı'na sadece 200 metre uzaklıkta yer alan bu özel konaklama belgeli otel, LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalara sahiptir. Levni Hotel'de kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve Türk hamamı bulunur.
Levni Hotel'in aydınlık odalarında modern mobilyalar, bornoz ve kahve makinesi vardır. LCD TV'lerden uydu yayınlarını izleyebilirsiniz. Bazı odalarda özel açık balkon mevcuttur.
Levni'nin resepsiyonu 7/24 açıktır ve personel araç kiralama hizmeti ayarlayabilir. Tesis bünyesindeki spa ve sağlıklı yaşam merkezinde masaj hizmetleri verilmektedir.
Levni Hotel'in restoranında Türk spesiyaliteleri ve vejetaryen yemekler servis edilmektedir. Şarap ve bira servisi yapan bar akşamları açıktır.
Sirkeci Garı Levni Hotel'e 300 metre uzaklıkta olup 1 dakikalık yürüme mesafesindeki Gülhane Tramvay Durağı'ndan modern Taksim semtine kolayca ulaşılır.

 

Masajlar:

Yüz Masajı:

Cildinize yirmi dakika boyunca BABOR'UN eşsiz masaj kremleri ile temizlenmiş cildinize uygulanan masaj amacına göre, kan dolaşımının hızlanması, hücre alış verişinin artması sayesinde cildin sağlıklı bir görünüme sahip olması dışında rahat bir nefes alması sonucunda kırışık ve sarkmalara karşı bir mücadele aşamasına girmesi ve aynı zamanda rahatlatıcı ve dinlendirici bir bakım metodudur.

 

Spor Masajı:

Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellikleri ritm, süre ve baskı miktarlarının  farklı  uygulanmasıdır.

 

Klasik Masaj:
Genellikle vücudun güne zinde başlamasına yada yaşamın rutinleşen yorgunluğu ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Sert baskı içermez.

 

Aroma Terapi:

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Aromalı bitki özlerin kullanılması masajınıza tümüyle yeni bir boyut kazandırır. Çeşitli bitki ve ağaçlardan elde edilen bu konsantre özler, esanslar olarak bilinirler. Aromaterapi, uykusuzluk ve stresten akneye, cillt sarkmasından, depresyon ve sinirsel gerginliğe kadar uzanan birçok problemin çözümünde bu yağların önleyici amaçlı kullanılması demektir.

 

Lenf Drenaj Masajı:
Vücudun arıtma ve drenaj sistemi olan lenf sistemi vücut yaralandığında ve sağlık bozulduğunda zorlanır.Artık  maddeler yeterince hızlı  süzülemez ve birikerek yara yerine yada lenf düğümlerinin çevresinde  birikerek şişmeye neden olur,Elle lenf drenajı, bu sistemi uyararak artık maddelerin giderilmesini hızlandırmayı amaçlayan dolaşım destekleyici ve hafif bir masajdır. Bu teknik, şişlikler veya herhangi bir yaralanma için, özellikle de spor yaralanması görülen herkes için çok yararlıdır. Sıvı toplanmasını azaltır ve  ödemin atılmasına yardımcı etkilere sahiptir.

Sıcak Yağ Masajı:
Isıtılmış yağlarla yapılan hoş kokularını yanı sıra verdiği sıcaklıkla  kasların rahatlamasını sağlar.

 

Tahi Masajı:
5000 yıllık Thai ve Çin kültüründen gelir..Klasik masajın aksine altmış çeşit germe,çekme,esnetme ve baş hareketleri ile uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır. Verilen özel kıyafetlerle yapılır ve masaj yağı kullanılmaz..Thailan’ da tembeller için yoga olarak da bilinir.. kasları esnetmeye ve noktaları ile basınç uygulamaya yardımcı olmak suretiyle terapist yoga yaptırılır.

 

Dört El Masajı:
Mandara masajı, aynı anda 2 terapistin sekronize hareketlerle Klasik Masaj uygulama yapmasıdır.

 

Mum Masajı:
İçeriğinde % 100 doğal soya yağı ve çeşitli saf, organik, aromaterapik yağların kullanıldığı bitkisel bir mumdur. Bilinen mumların aksine kesinlikle parafin içermez ve vücut ısısına yakın sıcaklıkta eridiğinden cildi yakmaz. Üstelik parafin içeren mumlarla kıyaslandığında % 50 daha uzun ömürlüdür. İssiz yanar. İçeriğindeki doğal aromatik yağlar sayesinde bulunduğu ortamı hoş kokusu ile sararak aurasını değiştirir.

 

Taş Masajı & Reiki:
Isıtılmış taşlar kullanılarak ısının bedenin derinlerine nüfuz ettirilmesini sağlayan bir masaj terapisidir. Masaj, ısıtılmış ve soğutulmuş volkanik lav taşlarıyla özel bir teknik uygulanılarak yapılır. Bel ve sırt ağrıları, Kas, kemik ve Eklem Rahatsızlıkları, Stres,gerginlik,baş ağrısı Sancılı Regl ağrıları ve dolaşım bozukluklarına karşı uygundur.

 

İstiridye Masajı:
Güney pasifik adalarındaki tropikal bölgelerden toplanan istiridyeler şekil ve yapısal olarakaynı standarttaki %100 gerçek kaplan çizgili deniz taraklarından özel olarak seçilmektedir.. istiridyeler insan vücudunda kemik ve dişlerde doğal olarak bulunankalsiyum karbonattan oluşmaktadır.istiridyelerin yaşamları boyunca absorve ettikleri mineraller kabuklar üzerindeki renk çizgi ve dokuların oluşmasını sağlar...istiridyeler doğal olarak ısındığında kabuk yüzeyinde bulunan kalsiyum iyonlarının cilde nufuz etmesini sağlar .. kalsiyum sayesinde cilt kendini yenileyerek daha sıkı ve sağlıklı bir görünüme kavuşureğer masaj yaptırırken doğal sıcaklığın şifa gücü ile tanışmak istiyorsanız ..lavashell masaj terapi yi uygulatın.

 

El ve Ayak Masajı:
El ve Ayaklarda bulunan ve beynin diğer organları iner ve ederken sinaps oluşturarak ayaklara ve ellere yansıdığı kabul edilen bir masajdır. Ayaklardaki ve ellerdeki reflex noktalarının optimum basınç ile uyarılması ile yaratılan periferal sinyal önce beyne, beyinde işlenen bu uyarının da beyinden uyarı noktasına geri dönüşümü sırasında ilgili sinaps vasıtasıyla arzu edilen organa da ulaşması istenir. Bu esas üzerine terkip edilen masaj oldukça rahatlatıcı ve tedavi edicidir. Küçük çocuklarda hiperaktivite tedavisinde dahi kullanılır. Çocuklara uygun ve tavsiye edilen tek masajdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 205.00 TL
İNDİRİM %13
KAZANCINIZ 25.00 TL
180.00 TL
180.00 TL
GERÇEK FİYAT 205.00 TL
İNDİRİM %13
KAZANCINIZ 25.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 8 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (5455) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
  • Gün içerisinde saat 10:00 ile 22:00 arası kullanılabilir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR