Magic Hands Spa'da Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 41473
Magic Hands Spa'da Masaj Seçenekleri Magic Hands Spa'da Masaj Seçenekleri Magic Hands Spa'da Masaj Seçenekleri Magic Hands Spa'da Masaj Seçenekleri Magic Hands Spa'da Masaj Seçenekleri Magic Hands Spa'da Masaj Seçenekleri

Seçenekler

Magic Hands Spa'da kendinizi şahane hissedeceğiniz masaj keyfini yaşamaya hazır olun...

Günlük hayatın tüm yorgunluğunu üzerinizden atıp yenileneceğiniz muhteşem masaj seçenekleri uygun fiyatlarla yanınızda.


Sakın kaçırmayın!

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

İsveç Masajı

Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

Aromaterapi Masajı

Aromatik yağlar kullanılarak yapılan masajın en büyük özelliği vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesi. Aromaterapi masajı sırasında buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri, bitki yağları kullanılıyor. Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı, canlandırıcı etkileri fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapıyor.

Refleksoloji Masajı

Birçok kültürde eski zamanlardan beri uygulanan refleksoloji masajı; ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşı gelen refleks noktalarına el ve parmak yardımıyla özel tekniklerle uygulanan bir baskı terapisidir. Günümüzde rahatsızlıkların pek çoğu strese bağlıdır ve pek çok rahatsızlık enerjinin belli bir yerde bloke olmasından kaynaklanmaktadır. Refleksoloji masajı ile vücut uyarılır ve kendi kendini onarma mekanizması harekete geçirilir. Ayağa uygulanan özel basınçla, o noktalar ile bağlantılı olan organlarda serbest enerji akışı sağlanır, kas gerginliği giderilerek kan ve lenf dolaşımı yükseltilir.

 

Selülit Masajı

Dolaşım ya da beslenme bozuklukları veya genetik sebeplerle oluşan selüliti özel tekniklerle hafifletmek için yapılan masajın adıdır. Selülit masajı diz kapaklarının hemen üzerinden başlayarak kalçaların bitimine kadar olan bölgeye yapılmalıdır.

Medikal Masaj

Uygulama yapan ellerin organizmanın yüzeyine tatbik ettiği mekanik enerji ile derinlerde fizyolojik etkiler meydana getirerek reflexleri uyandırmasıdır.


Masajın inkar edilemeyecek tesirleri mevcuttur, buna rağmen masaj her yerde kullanılan bir medot olarak da düşünülmemelidir, diğer taraftan kullanılması gereken yerlerde, bilerek ve tam olarak tatbik edilirse o zaman bu tabii tedavi metodunun insanı güldüren, sevindiren, psikolojisini yükselten neticeleri alınmış olur.

Masaj, hormonların dengelenmesi sağlar, kan ve lenfa sistemlerinde düzenli akışkanlık yaratır ve bu sistemler vasıtası ile kalbin mekanik olarak düzenli çalışmasını sağlar.


Enerjik bir masaj uygulaması ile cildin gerekli kanı almasını temin ederiz, doğal olarak böyle bir masaj insanı rahatlatır, günün yorgunluğunu üzerimizden alarak stresten kurtulmamızı sağlar. Kaslara yapılan masaj 
uygulamaları ile kan dolaşımı artırılarak kasların beslenmesi sağlanır, kaslarda oluşan zayıflıklar önlenir.


Ayrıca masajın, gerekli solunum ve dolaşımın ile sağlandığı iyi bir beslenme bağ dokusunu olumlu yönde etkileyerek iltihaplar ve diğer istenmeyen durumların ortadan kalkmasına sebep olur. Eklemlere yapılan iyi bir masaj, hareket kabiliyetini korur.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 175.00 TL
İNDİRİM %43
KAZANCINIZ 75.00 TL
100.00 TL

Magic Hands Spa'nın Yorumları

 
Harika kompleks harika hizmet muhteşem masaj
Tesekkurler
 
Deneyimlerim arasında en iyisi diyebilirim işletme sahibi ve çalışanlar gayet güler yüzlü işlerinde profesyoneller çok teşekkürler.
100.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 175.00 TL
İNDİRİM %43
KAZANCINIZ 75.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 46 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Ağustos 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Çalışma saatleri 10:00 ile 22:00 arasıdır.
 • Haftanın 7 günü hizmet verilmektedir.
 • Masaj hizmeti alınması durumda ıslak alan olarak buhar odası, sauna, havuz kullanabilme hakları bulunmaktadır.
 • Havuz için bone kullanımı kesinlikle şarttır .
 • İçecek ikramı soğuk olarak ayran soda veya gazoz; sıcak olarak türk kahvesi, çay veya bitki çayları.
MEKANLAR