İstanbul'un Yanıbaşında Saklı Bir Cennet Olan İğneada'yı Keşfetmeye Çıkıyoruz! Mayak Tour'dan Retro Party Dahil, İğneada Resort Hotel & Spa'da 1 Gece Konaklama 399 TL Yerine Sadece 189 TL!

Fırsat Numarası: 5989

Doğa, Deniz, Kum, Güneş ve daha fazlası için İstanbul'un yanıbaşında saklı bir cennet olan İğneada'yı keşfetmeye çıkıyoruz.

 

Tur Programımız

06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

06:45 Mecidiyeköy Ziraat Bankası Önü

07:10 İncirli ömür Plaza Önü

07:30 Avcılar Pelikan AVM Önü

 

1. Gün: Buluşma noktalarından hareketle yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından ilk noktamız olan Kırklareli ilinin Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere köyü yakınlarında bulunan ve Trakya'nın turizme açılan tek mağarası konumunda olan Dupnisa Mağarası'na varıyoruz. Günümüzden yaklaşık 4 milyon yıl önce oluşmaya başlamış olan bu karstik özellikteki mağara, 2750 m uzunluğuyla Turkiye'nin en uzun mağarası olarak ün yapmıştır. Mağara ziyareti ve fotoğraf molamızın ardından öğle yemeği için yol güzergahımız üzerinde bulunan ve yörenin meşhur kuyu kebabıyla ün salmış restaurantımıza geçiyoruz. Burada vereceğimiz yaklaşık 1 saatlik yemek molamızın ardından konaklamamızı yapacağımız İğneada Resort & Spa oteline geçiyor ve akşam otel discosunda düzenleyeceğimiz partimize kadar sizleri deniz, kum ve güneş ile başbaşa bırakıyoruz.

 

Dileyen misafirlerimiz masaj hariç diğer tüm hizmetler fiyata dahil olan otel Spa salonu kullanarak akşam ki parti için enerji depolayabilir, dileyenler otel aktiviteleri olan Quadro (ATV) safari turlarına ücret karşılığı katılabilir, Istıranca dağlarınının eşsiz doğası eşliğinde muhteşem yerleri keşfetme fırsatı yakalayabilirler.

Otelde yiyeceğimiz akşam yemeğinin ardından parti öncesi kumsalda yakacağımız ateş etrafında şarap ikramımızın ardından bara geçiyor ve Dj'imizin hazırladığı muhteşem 80'ler koleksiyonu eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğleniyoruz. (Disko girişini kişi başı 15 TL ve ilk alkollü, alkolsüz içecek free olarak verilecektir.)

 

2. Gün: Sabah otel çıkışımızı 11:00 olarak belirlenmiş olup, dileyen misafirlerimiz kahvaltıdan sonra otelin sahilinde denize girebilir, temiz havası ve yeşil doğası eşliğinde yürüyüş yapabilirler. Otel çıkışıyla birlikte, koruma altına alınmış ve sadece ikisi gezmeye müsait olan 7 gölden Mert ve Erikli göllerini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Rezve deresi kıyısında kurulu ve Bulgaristan'a sınır köy olan deniz, kumsal ve nehir üçlemesiyle kendisinde hayranlık uyandıran Beğendik köyüne geçiyoruz. Burada vereceğimiz kısa bir molamızın ardından öğle yemeğimiz için Balık restaurantımıza geçiyor ve yaklaşık bir saatlık yemek molamızın ardından İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Takribi 20:00 civarlarında İstanbul'a ulaşıyoruz ve misafirlerimizi alınış noktalarında bırakıp bir sonraki turumuzda tekrar görüşme sözünü aldıktan sonra turumuzu noktalıyoruz.

 

www.mayaktour.com.tr

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüx ve konforlu otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım, otobüs içi ikramlar

İğneada Resort & Spa Hotel'de yarım pansiyon konaklama

Otel Spa kullanımı (Masaj hariç)

Sahilde sıcak şarap ve ateş partisi

1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Mayak Tour garantisi

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Rehberlik, otopark ücreti

Öğle Yemekleri, otel haricinde alınacak kahvaltı ve akşam yemekleri

Ekstra turlar

Kişisel harcamalar

Disco giriş ücreti 15 TL

 

Tur Tarihleri:

28.09 / 12.10 / 26.10

GERÇEK FİYAT 399.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 210.00 TL
189.00 TL
189.00 TL
GERÇEK FİYAT 399.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 210.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 68 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (5989) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Ekim 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
 • Tek kişilik konaklamalarda oda farkı 60 TL olup, rezervasyon esnasında acentaya ödenecektir.
 • Rehberlik ve otopark ücretleri kişi başı 35 TL rezervasyon sırasında acentaya ödenecektir.
 • 0 - 6 yaş çocuk 70 TL, 07 - 12 yaş çocuk ücreti 129 TL olup rezervasyon sırasında acentaya ödenecektir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR