'Oyun Bozan' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 47240

Tiyatroyu, tiyatro ile karıştırıp, eğlence dolu anların kapısını aralayan 'Oyun Bozan' tiyatro oyunu seyircisi ile buluşuyor!

 

Farklı kurgusu ve heyecan dolu olay örgüsü ile izleyiciyi içine alan, tiyatro oyunu içinde tiyatro oyunu deneyimini izleyiciye sunan 'Oyun Bozan' tiyatro oyununu sakın kaçırmayın!

 

Eğlence dolu dakikalar ve farklı bir deneyim için siz de bu keyif dolu oyunda yerinizi ayırın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Oyun Bozan

Broadway’in harika çocuğu Victor Le Pewe, yönettiği gizemli bir cinayeti konu alan “Küt Diye Gitti” adlı oyun ile eski şöhretini ve prestijini yeniden kazanmak istemektedir. Kurduğu kadro birbiri ile yeterince uyumlu olmasa da tüm ekip aksaklıkları halledip oyunu sahnelemeye kararlıdır. Genel provada yaşanan türlü aksaklıklar bir yana, prova beklenmedik bir olayla son bulur.


Ama Show Must Go On..! ??


Gösteri devam etmelidir.


Basının da ilgilisi ile geniş bir izleyici karşısına çıkan oyunun prömiyerinde ise dehşet verici beklenmedik olaylar devam eder. Oyunu ve kariyerlerini kurtarmak tüm ekibe düşmüştür. Perdenin kapanmaması için hayatta kalmaları gerekmektedir.


Oyun Bozan, tiyatronun mutfağından yola çıkan konusuyla seyircisine eğlenceli bir oyun vaat ediyor.

 

Fazla Mesai Tiyatro Grubu

Onlar, tiyatrodan farklı meslekleri olan tiyatro aşıkları. Kimi bankacı, kimi mühendis, kimi öğretmen, kimi öğrenci... Hepsinin ortak noktası tiyatroya gönül vermis, olmaları. İşlerini tamamladıktan sonra dinlenmek yerine tiyatro provası yapmayı tercih ediyorlar, Fazla Mesai'ye geliyorlar...!

 

Yazan: Billy Van Zandy – Jane Milmore
Yöneten: Ümmühan Kıldiş

Fazla Mesai Yapanlar:
Akın Kaplan, Aslı Çelebi, Bilge Soylu, Bilge Yurdakul, Gökçe Deniz, Hülya Efe, Kadriye Özçelik, Merve Sezgün, Oğuzhan Polatkan, Uğur Özkan

GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 15.00 TL
15.00 TL
15.00 TL
GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4856 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.