Bu Fırsat Kaçtı :(

'Oyun Bozan' Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 47240

Tiyatroyu, tiyatro ile karıştırıp, eğlence dolu anların kapısını aralayan 'Oyun Bozan' tiyatro oyunu seyircisi ile buluşuyor!

 

Farklı kurgusu ve heyecan dolu olay örgüsü ile izleyiciyi içine alan, tiyatro oyunu içinde tiyatro oyunu deneyimini izleyiciye sunan 'Oyun Bozan' tiyatro oyununu sakın kaçırmayın!

 

Eğlence dolu dakikalar ve farklı bir deneyim için siz de bu keyif dolu oyunda yerinizi ayırın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Oyun Bozan

Fazla Mesai Tiyatro Grubu iki perde çılgın bir komediyle karşınızda.
Broadway’in Harika Çocuğu Yönetmen Victor Le Pewe; son başarısızlığından sonra oyun yazarı Alabama Miller’in eserini kısıtlı imkânlarla sahneye koymaktadır. Fakat yapımcı Piggy Banks oyunda sevgilisi Candy’nin de oynamasını şart koymuştur. Le Pewe hayranı ve sadık asistanı set amiri Phillip’le birlikte kendini hala tv starı sanan Mona, işitme problemleri olan ihtiyar Constance, metod oyuncusu Brent, aksi oyuncu Lilly ve acemi Chaz Looney’ e rağmen oyunu premiyere yetiştirebilmiştir. Dahası aniden “talihsiz” bir kazaya kurban giden John Smith’ in yerine kuzeninden torpilli televizyon tamircisi Dick geçmiştir. Her şeye rağmen seyirci karşısına çıkan “Kim Vurduya Gitti” seyirci karşısına çıkar ama aksilikler peşlerini bırakmayacaktır. Ayrıca tüm oyuncular oyunun sonunu göremeyecektir.

Yaş: 12+
Süre: 2 perde/ 110dk

Fazla Mesai Tiyatro Grubu
Onlar, tiyatrodan farklı meslekleri olan tiyatro aşıkları. Bankacı, mühendis, öğretmen, öğrenci, doktor, avukat, sigortacı, esnaf, hemşire... Hepsinin ortak noktası tiyatroya gönül vermiş olmaları. İşlerini tamamladıktan sonra dinlenmek yerine tiyatro provası yapmayı tercih ediyorlar, Fazla Mesai'ye geliyorlar...


Künye

Yöneten: Ümmühan Kıldiş

Oyuncular
Canan Süzgenli
Efe Serkan Boz
Emrah Argon
Gülen Feyzan Kılıç
Hakan Yılmaz
Meriç Kahvecioğlu
Mine Bayram
Nilgün Çimen
Oğuzhan Polatkan
Özdeş Şehirlioğlu
Pınar Güngör

 

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 25.00 TL
75.00 TL
75.00 TL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 25.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 17813 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 21 Mayıs 2024
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
Tatil Fırsatları