Bu Fırsat Kaçtı :(

Bayramda Işık Ülkesi Likya'ya Gidiyoruz... 07 - 11 Ağustos Tarihleri Arasında Pay Tur'dan 3 Gece 4 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı, Ulaşım, Çevre Gezileri Dahil Gizemli Likya Bayram Özel Turu 329 TL!

Fırsat Numarası: 5048

Kalkış Noktaları

21:00 Bakırköy Eski İncirli Boyner Mağazası Önü

21:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:00 İzmit Halkevi Karşısı

 

1. Gün (07.08.2013)

Gece siz değerli misafirlerimizle daha önce belirlenen noktalarda buluşarak hareketle, yolculuğumuza İzmit, Adapazarı, Bilecik, Afyon, Burdur üzerinden Fethiye'ye yola çıkıyoruz.

 

2. Gün (08.08.2013)

2013 Fethiye'de ilk olarak otelimize yerleşme ardından On iki Adalar Tekne Turumuza (Ekstra) çıkıyoruz. (Kızılada, Göcek Adası, Tavşan Adası (Panaromik), Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası (Panaromik) ve yüzme molaları sonrası tekne turu dönüşünde konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

 

3. Gün (09.08.2013)

Otelde alacağımız Kahvaltı sonrası  Fethiye'nin simgesi olan Ölüdeniz'in Kumburnunda deniz molası ardından, Dalyan'a hareket. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı'nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti'nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Tekne Turu - Ekstra) Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İz Tuzu Plajında yüzme molası veriyoruz. Ardından Göçek'e uğruyoruz. Marinasında pahalı tekneleri ve güzelliği ile herkesi büyüleyen şirinliği ile Göçek'teki gezimizi tamamlayarak. Fethiye'deki konaklayacağımız otelimize varıyoruz. (Akşam yemeği ve konaklama.)

 

4. Gün (10.08.2013)

Sabah otelimizden alınan açık büfe kahvaltı sonrası Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan. Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek dünyanın en güzel plajı olarak kabul edilen Kaputaş Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasın da Kaş'ta verdiğimiz kısa molada taze sıkılmış portakal suyumuzu içip ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası'nı göreceğiz. Üçağız Köyü'ne gidiyoruz. Kekova Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu'nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkanı). Sonrasında konaklayacağımız otelimize dönüyoruz. (Akşam yemeği ve konaklama.)

 

5. Gün (11.08.2013)

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası. Doğa Harikası Saklıkent'e varış, sözlerle anlatılamıyacak güzellikteki Saklıkent kanyonundan sonra Yakapark'a varış. Orada alacağımız Öğle yemeği (extra) ardından 'Tlos' antik kent gezileri sonrası, dönüş için hareketimize, Burdur-Afyon güzergahından İstanbul'a geç saatlerde varıyoruz. Bir başka Paytur Organizasyonunda buluşmak üzere…

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği)

Ulaşım

Çevre Gezileri

Araç İçi İkramları

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğlen Yemekleri

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 

Ek Hizmet Bedeli; Müze Ören Yeri girişleri, 3 Tekne Turu, Rehberlik Hizmeti, Seyahat Sigortası, Otoparklar ve Hizmet Bedeli olarak 150 TL Rezervasyon kaydı sırasında alınacaktır.

GERÇEK FİYAT 658.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 329.00 TL
329.00 TL
329.00 TL
GERÇEK FİYAT 658.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 329.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2152 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (5048) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 7 Ağustos 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Tur Tarihi; 07 - 11 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.
  • Bu fırsat 3 gece 4 gün çift kişilik odalarda kişi başı yarım pansiyon konaklamada geçerlidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.