Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 338444
Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi'nden Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri

Seçenekler

Bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek masaj seçenekleri...

Sense Spa, A11 Hotels Exclusive Bağdat Caddesi kalitesiyle, profesyonel ellerden yapılan masaj ile arınırken ıslak alan kullanım alanlarında geçireceğiniz vakitle yenileneceksiniz.

Aromaterapi, medikal ya da klasik masaj seçeneklerinden ihtiyacınız olanı seçerek uygun fiyatlı masaj paketlerine hemen sahip olun!

Sakın kaçırmayın!

Seçebileceğiniz Masajlar

 • Medikal
 • Klasik
 • Aromaterapi

Islak Alan Kullanımı

 • Sauna
 • Buhar Odası
 • Hamam

Masaj

Kese - Köpük Masajı

Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan ‘kese’, vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksik maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir. Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı bir masajdır.

Klasik Masaj:

Klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. 

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacıyla yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir. 

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş esansiyel yağlar eşliğinde, aromaterapinin kendinden geçirici etkisi ve dokunmanın gücünün bir arada kullanıldığı aromaterapi; vücudu ve ruhu dinlendirir, canlandırır.

Medikal Masaj

Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır. Vücudun tüm sistemlerine faydalı ve iyi bir sağlığa sahip olmamız için gerekli olan masaj, en eski tedavi yöntemlerinden biridir. Dolaşım sistemini güçlendirme, bel, boyun sırt tutulmaları, kireçlenme, romatizma, kas kasılmaları, ödem ve şişlikler, stres ve uykusuzluk, spor öncesi ısınma, spor sonrası dinlenme, cilt estetiği ve rehabilitasyon gibi alanlarda faydalanılan masaj ayrıca, tıbbi tedaviye destek olarak adale problemleri, eklem hastalıkları, bel ve sırt ağrıları gibi daha bir çok tedavide kullanılmaktadır.

İlgili Aramalar

139.00 TL
139.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 3 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Aralık 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Haftanın her günü 10:00 - 21:00 arası hizmet vermektedir.
 • Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
MEKANLAR