'Söz Veriyorum' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 1149077
'Söz Veriyorum' Tiyatro Oyunu Bileti
'Söz Veriyorum' Tiyatro Oyunu Bileti

Seçenekler

Savaşın ortasında direnen hayatların hikayesi 'Söz Veriyorum' sahnede!

İnsanlığa, aşka ve masumiyete övgü niteliğinde bu hikayeye eşlik edeceğiniz indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

Siz de bu özel oyunun bir parçası olun ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler.

SÖZ VERİYORUM

Tiyatro Keyfi'nin yeni eseri, Arbuzov'un klasikleşmiş metni Söz Veriyorum, uluslararası yönetmen Kemal Başar'ın rejisiyle sahnelerde... Oyun çevremizde süregelen savaşların yıkıcılığına karşı insanlığa, aşka ve masumiyete övgü niteliğinde...

Bombardıman altındaki kentte yaşam savaşı veren üç gencin yolu sığındıkları neredeyse yıkıntı halindeki evde kesişir. Birbirlerinden başka kimseleri kalmayan Lika, Marat ve Leonidik’in savaş sırasında ve sonrasında yaşadıkları, umutsuzluk ve yıkım içinde yeşeren aşkları, sevgileri, hayal kırıklıkları, sevinçleri, kavgaları ve acıları aralarında ölümsüz bir dostluğa dönüşür.

*3 bölümden oluşmaktadır.
Yaş Sınırı: 12+

Yazan: Aleksei Arbuzov
Çeviren: Fatoş Sevengil
Yöneten: Kemal Başar
Müzik: Savaş Alp Başar

Oyuncular
Savaş Alp Başar
Zelal Barlas
Efe Can Karakaya

GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 70.00 TL
280.00 TL
İlgili Aramalar
Oda Tiyatrosu'nun Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Ağladım ve Montaigne oyunlarını zevkle izledim. Ağladımı ikinci defa izleme niyetindeyim. Harika oyunculuklar, tiyatroda sıcak karşılama ve uğurlama. Tavsiye edilir.
Dış ses alması oyuna katkı mı sağlıyor etkiliyor mu karar veremediğim bir noktadayım :) genel olarak küçük samimi keyifli bir yer. Havalandırma konusuna odaklanılabilir ;)
Selena’nın mükemmel oyunculuğuna denecek söz yok❤️ herkes çok ilgiliydi bizimle
Mekanı çok seviyoruz, küçük ve çok samimi bir ortam. Fırsat buldukça eşimle oyunları izlemeye gidiyoruz. Ulaşımın kolay olması da cabası. Erkam beyin yaptığı işleri de ayrıca takdir ediyoruz. Herkese iyi seyirler:)
Çok küçük ama sıcak bir atmosfer.
Sahne ve oyuncularla iç içe bir ortam.
Desteklenmesi gereken tiyatrolardan.
İmkanlar dahilinde daha fazlasını beklememekle birlikte yine de fuaye ve genel alan daha düzenli ve özenli olmalı. Dikkate alınması dileği ile.
Farklı bir deneyim küçük bir salon kısa bir oyun ama sıkılmadan izliyorsunuz
mekan küçük ama gayet samimi bir ortam vardı sahne ve koltuklar neredeyse iç içe montaigne oyunu için gittik çok güzeldi teşekkürler.
Cok Güzel Tek sıkıntı biraz dar ama onunda keyifli yani var daha net hersey
Yıllar önce de geldiğimi sonradan hatırladığım bu tiyatro, ismi gibi büyükçe bir odada yapılan ama tam da bu sebepten çok sıcak, samimi ve orda izleyen tüm seyirciyi oyunun tam da ortasında yer alıyormuşçasina sarıveren ve duyguların izleyiciye çok güzel geçtiği bir atmosfer.. Beklenmedik misafir isimli tek kişilik oyun gerçekten de karşımıza bir genç kız geçmiş ve kendini anlatiyormuş gibi hissettirdi. Mekan sahipleri çok ilgili. Üstelik de çok merkezi bir yerde. Trump Tower in ve metronun hemen yanında olması da, ulaşım acisindan da büyük avantaj.
Oyunu gerçekten çok beğendim. Konu ve İşlenen konu gerçekten ilgimi topladı. Güzel vakit geçirdim, bulunduğumuz yer gerçekten bir oda. Küçük bir yer olduğunu göz önünde bulundurarak gelin. İçerisi biraz havasız kalsa da oyunculara yakın olmak daha samimi bir ortam yarattığını düşünüyorum. Tekrar geleceğim bir yer.
Şişli Tiyatrosu'nun Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Merhaba,
Mekan çok güzel ve temizdi. Girişte güler yüzlü bir şekilde karşılandık. Ćocuk tiyatrosu izledik eğitici ve eğlenceli idi. Tüm ekibe teşekkür ederim.
Karşılayan enerjisi süper oyun konusu vs çocuklar için çok eğlenceli güzeldi keyifli bir oyun tiyatro daki arkadaşlar ilgisi güzel
İkinci kez şişli tiyatrosunda, ayni oyuncuların farklı bir gosterisini ailecek izledik. Gerçekten çok başarılılar ve eğlendik. Sizlere de tavsiye ederiz.
Mekan güzel , yanlız biraz küçük , güzel sıcak bir ortam, kapıyı biraz geç açıyorlar tek negatif yön belki bu ....
Oldukça sakin ve güzel. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Hangisini yazalım salon ful dolu burak ve barış herşeyi organize etmek icin azami özen gösterdiler ve çıkıp sahne de muhteşem performans sergilediler hem cocuklar hemde kendi adıma çok teşekkür ederiz...
“İtibar Hastası”oyununu izledik.Oyun çok güzeldi,mekan da gayet güzel bir yer…Mini bir tiyatro,salonun tüm koltuklardan rahatlıkla izlenebilecek bir oturumu var,kızım da çok rahat izleyebildi.Biz çok memnun kaldık,herkese tavsiye ediyoruz.
Her şey harika ve mühteşemdi tüm ekibe teşekkür ederim
güzel bir mekan , memnun kaldım, personel ilgisi ve kibarlığı üst düzeydeydi
Herşey çok güzeldi çok teşekkürler tüm ekibe .Daha çok tiyatro oyunu olsun iyiki varsınız
280.00 TL BİLET AL
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 70.00 TL
17 Nisan için Son 30 Bilet!
Bu işletmenin fırsatlarını 2140 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları