Thalia Güzellik'ten Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Fırsat Numarası: 128280
Thalia Güzellik'ten Ameliyatsız Bölgesel İncelme Thalia Güzellik'ten Ameliyatsız Bölgesel İncelme Thalia Güzellik'ten Ameliyatsız Bölgesel İncelme Thalia Güzellik'ten Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Seçenekler

Thalia Güzellik'in tek seansta 2 ila 8 cm incelme programı ile tanışın!

Boyun, göğüs, sırt, bel, basen, kol, bacaklara çok rahatlıkla uygulanan incelme sistemi indirimli fiyata karşınızda!

Sakın kaçırmayın!

Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Çalışılacak bölgeye su bazlı jel sürülerek Ultrasound Probe’undaki ses dalgalarının deri altına nüfuz etmesi sağlanır. Enerji aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl deride yeni kolajen oluşturarak elastikiyet verir. Bu sebepten parçalanarak uzaklaştırılan stok yağlarının üzerindeki derimizde deformasyon (pörsüme-büzüşme) olmuyor. Aksine umulmayacak kadar gergin bir doku oluşur.

Ultrasound’un doku içindeki ilerleme hızı saniyede 1540 metredir. Ses dalgalarının ulaştığı mesafe “PWM” ve parabol teknolojisi ile derinin altındaki 2–3 cm’ lik yağ stok fazlalığının (adiposit hücreler) bulunduğu bölgedir. Bu bölgeye odaklanan ses dalgaları, enerjisini yağ hücreciklerine aktararak onları 1 ila 5 mikron çapındaki parçacıklara böler. Kullanılan ses dalgalarının gücü (W/cm2 cinsinden) hamilelikte kullanılandan bir miktar fazla, böbrek taşlarının kırılmasındaki güç miktarının ise 250 de biri kadardır! Bu oran yağların parçalanmasına fazlası ile kafidir.

100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalarında bel bölgesinde 1,5cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır. 2 ile 4 cm lik sonuçlar olağandır. MarlinTechLaboratory uygulama bölgesindeki sonucu garanti eder.

Boyun, göğüs, sırt, bel, basen, kol, bacaklara çok rahatlıkla uygulanır.

İlgili Aramalar

150.00 TL

Thalia Güzellik'in Yorumları

 
Çok ilgili ve güler yüzlüler. Ayrıntılara çok önem verdiğimden, gerçekten cilt tipime uygun ayrıntılı bakım yapmış olmaları çok iyi. Kesinlikle temizleyelim, maske krem vs sürüp gönderelim diyen işletmeler gibi değiller. Sonuç odaklı olduklarından yapılan işleme üst düzey önem veriyorlar. İhtiyaç dahilinde sürekli gideceğim.
tavsiye ediyorum
Kendime merkez ararken buldum iyi ki bulmuşum. Tüm çalışanlara teşekkürler.
beyaz ve tertemiz
en sevdiğim. her yer beyaz ve çok temiz. Çalışanlar güler yüzlü ve bilgili. Sanırım artık burası benim güvenle gideceğim yer. teşekkür ederim :-)
 
Tavsiye edeceğim tek yer diyebilirim diğer işletmeler gibi kampanyamız bir sefer geçerlidir denilmedi uygulamalar detaylı bir şekilde yapıldı çok tşkler thalia ;)
 
Profesyonel ve Güler yüzlü personel çok beğendim özellikle Pınar hanıma yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum
MEMNUNİYET
MEMNUNİYET ODAKLI HİZMET VERİYORLAR. ERKEN GİTTİM RANDEVUMA 15 DAKİKA BEKLEDİN. GÖZLEMLERİMDE İŞLEMDEN ÇIKANLAR MUTLU VE TEŞEKKÜR EDİYORLAR. BUNU ÇOK RAHAT GÖREBİLECEĞİNİZ BİR ORTAM. İŞLEME GİRMEDEN ÖNCE YAPILACAK İŞLEMLE İLGİLİ GÜLER YÜZLÜ BİR BAYAN BİLGİLENDİRİYOR SİZİ. SONRA İŞLEME ALINIYORUM. YAPTIĞI HER BİR İŞLEMİ DETAYLI ANLATTILAR UYGULAMA YAPAN KİŞİ. BEN MEMNUN KALDIM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
GEREKSİZ BİR İŞLEM YAPMIYORLAR :-)
Hem çalışanlar hem görüşme yapan hanımefendi gerçekten çok iyi bilgilendiriyor. gereksiz işlemler konusunda sizi uyarıyor. Kurum herkese herşeyi yaparım derdinde değil. ameliyatsız yüzgerme işlemi için gittim detayı ile öğrendim işlemden çok memnun kaldım. teşekkürler.
DÜZGÜN BİR MERKEZ
Ameliyatsız yüzgerme işlemi için gittim. çok başarılılar. ne anlattılarsa eksiksiz yapıldı. ben çok memnun kaldım. düzgün bir merkez olduğu için tavsiye ederim. teşekkür ederim :-)
TEŞEKKÜRLER
Kaliteli ve güler yüzlü hizmetiniz için çok teşekkürler.
CİLT BAKIMI ÇOK GÜZELDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK MEMNUN KALDIM
sürekli cilt bakımı yaptırırım ancak bu kadar ayrıntı ve özenli yapılmamıştı. bilinçli ellerde olduğunuza inanıyorsunuz. Herşey için teşekkür ederim. artık çok sık görüşeceğiz.
150.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 294 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0530 418 34 84
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR