0 (850) 333 03 23

Thalia Güzellik

Osman Ağa Mah. Bahariye Cad. Harunoğlu Apt. No: 7
Kadıköy / İstanbul

5
Puan: 5/5 (Toplam 20 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

40 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Tulin

Berna

Leyla

Burcu

Tülin

Sudenaz

Aleyna

Arzu Fidan

Asli

Erinc

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
GÜVENİLİR BİR SALON
Leke tedavisi için gittim. bu mevsim başlanmasının doğru olmadığını ve benim günlük hayatımda ne yapmam gerektiğini tane tane anlatılar. ekim ayı en ideal zaman olduğunu öğrendim. açık ve net bilgi veren bir yer çok memnun kaldım ilgi ve alakalarına.
KADIKÖYDE BÖYLE NEZİH MEKAN
Güler Yüzlü personel ile hizmet almak isteyenler kadıköyde böyle nezih bir merkez şaşırttı beni. tertemiz bir ortamda cilt bakımı yaptırdım. artık sanırım hep burayı tercih edeceğim teşekkür ederim.
 
Gayet hoş, temiz bir güzellik salonu.Lazer Epi. memnun kaldım. Çalışanlar da ilgili ve kibar. Teşekkürler.
MÜKEMMEL BİR ORTAM
Huzur veren müzikler eşliğinde selülit masajımı yaptırıyorum. 1,5 saatlik yoldan geliyorum ama burada kendime zaman ayırmanın keyfini yaşıyorum masajımda 3. haftam ve haftada 2 geliyorum. çok memnun kaldım. randevularımı da düzenli ayarlamaları çabası. seans saatlerimi elirinden geldiği kadarıyla bana göre ayarlıyorlar. buda 1,5 saatlik yoluma değiyor. kendinize zaman ayırmak isteyen herkesin tercih etmesi gereken bir yer.
EPİLASYON İÇİN TAVSİYE EDİYORUM
2 yıl boyunca kıl problemi ile uğraşıyorum. epilasyona başlayalı 9 ay oldu. 3 aydır uygulama yapmamıza rağmen bitti gibi. epilasyonda tercih edebileceğiniz bir yer. uzmanın da sürekli aynı kişi olması daha çok cazip hale getiriyor. güvenerek epilasyona başlayabilirsiniz.