0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı :(

Tiyatro 34 Yarıyıl Çocuk Tiyatro Şenliği

Fırsat Numarası: 39319

Tiyatro 34 minik dostlarımıza sömestre döneminde en özel çocuk oyunlarından harmanlanmış muhteşem tiyatro şenliği programı düzenledi!

Çocukların hem çok eğleneceği hem de güzel mesajlar ile eğitileceği her şey düşünülmüş tiyatro oyunları sömestre boyunca sürecek...

Sizde keyif alacağını düşündüğünüz bir oyunu çocuğunuz için satın alın, uygun fiyata çocuk tiyatro bileti ile sömestre dönemini keyifli hale getirin!

İyi seyirler dileriz...

Davetsiz Misafir

Karduk Gezegeninden, Dünya’ya bitki örnekleri toplamaya gelen bir grup uzaylı, bir arkadaşlarını geciktiği için Dünya’da bırakarak gezegenlerine dönerler. Dünya’da kaldığını ve bir daha gezegenine geri dönemeyeceğini düşünen Dingo paniğe kapılır. Geldikleri yeri bulmaya çalışırken, Cansu ve ailesinin yaşadığı eve gelir. Dostluk, sevgi mesajları veren bu oyunu çocuklar büyük bir keyifle izleyecekler. Hem heyecanlanacaklar
hem de Dingo’nun şaşkın halleri, ailenin paniği onları çok güldürecek.

Yaş: 5+
Süre: 60dk
Müzikal
Yazan: Özlem Tezel
Yöneten: Altan Tezel
Müzik: Altan Tezel
Oynayanlar: Özlem Tezel, Emre Gedik, İncilay Şengüllüer, Emre Can Tekgül, Mertcan Bilal, Erva Bütün, Serdar Serdaroğlu, Duru Gülbek, Doruk Bölükbaş, İpek Aygün, Boran Ergin, Berrak Kayra Mızrak, Talya Altunç, Eray Zeybek, Zeliha Şahinboy.

Pablo Picasso ve İlham Perileri

Picasso bir türlü resim yapamamaktadır. Bir gece, evine gelen Mavi İlham Perileri sayesinde, tekrar resim yapmaya başlar. Bu Picasso'nun "Mavi Dönemini" anlatır. Hemen ardından başlayan "Pembe Dönem" ise, gelen Pembe İlham Perileri sayesinde başlar. Mavi ve Pembe Periler arasındaki çatışma, aslında Picasso'nun, içinde yaşadığı çatışmayı simgeler. Bu çatışmadan ortaya çıkan karmaşa, Picasso'nun "Kübik Döneme" geçmesine ve bu akımı oluşturmasına neden olur.


Picasso'nun hayatından kesitleri ele alan oyunda, resimlerindeki "Mavi Dönem", "Pembe Dönem" ve "Kübik Dönem", anlayabilecekleri bir dille çocuklara aktarılmaktadır. İlham perileri sayesinde, Picasso'nun dönemleri soyutlaştırılarak, çocukların daha rahat anlayabilecekleri bir şekle getirilmiştir.

 

Yazan: Özlem Tezel

Yöneten: Altan Tezel

Oynayanlar: Özlem Tezel, Emre Gedik, Mertcan Bilal, İrem Avlar, Erika Defne Kılıç, Eylül Kayacı, Nehir Aksoy, Doruk Ölçer, Sarp Ölçer, Toprak Ateş, Göktuğ Özkan

Leonardo Da Vinci İle Müzede Bir Gün

Babası bir müzede bekçi olan Pıtırcık, babasını ziyarete gider. Müzedeki Mona Lisa tablosunu çalmaya gelen 2 hırsızın konuşmalarını duyar. Fakat babası onların bakanlıktan gelen müfettişler olduğunu sandığı için onu hırsız olduklarına inandıramaz. Neyse ki Leonardo Da Vinci heykeli canlanır ve Pıtırcık’a yardımcı olur.

Yaş: 5+

Süre: 60 dk.

Tür: Müzikal

Yazan: Özlem Tezel - Altan Tezel

Yöneten: Altan Tezel

Oynayanlar: Serkan Günüşen, Deniz Tanfener, Batuhan Köse, Emre Gedik, Mertcan Bilal.

Görünmez Çocuk

Babasının kimya laboratuvarında rastlantı sonucu bir sıvıyı içerek görünmez olan Mert'in inanılmaz macerası, çocukları heyecanlı ve gizemli bir dünyaya götürüyor.

Yaş: 5+ 
Süre: 60 dakika
Yazan - Yöneten: Altan Tezel

Zaman Makinesi Alexander Graham Bell

Okul proje ödevleri için “Zaman Makinesi” tasarlayan iki kafadar, babaannenin bilmeden yardım etmesiyle kendilerini, tam da telefonu icat ettiği sırada Graham Bell’in laboratuvarında bulurlar ve onun icadına şahit olurlar. Bell ve yardımcısını da alarak günümüze dönerler. 1876 yılından günümüze gelen Bell ve yardımcısının yaşadığı şaşkınlıktan kaynaklanan durum komedisi, çocuklara keyifli anlar yaşatırken, aynı zamanda bilim tarihini öğrenmelerine yardımcı olacak.


Yazan - Yöneten: Altan Tezel
Müzik: Altan Tezel

Kostüm Tasarım: Özlem Tezel
Kayıtlar: Stüdyo Maestro
Oynayanlar: Özlem Tezel, Batuhan Köse, Serkan Günüşen, Deniz Tanfener, Mertcan Bilal

Yaş: 5+

Zaman Mankinesi 2 Albert Einstein

Okul proje ödevleri için, zamanda yolculuk makinesi yapan Kemal ve Ayşe, babaanne Hacer’i de alarak 1951 yılına Albert Einstein’ın evine giderler. Einstein “İzafiyet Teorisini” onların anlayabileceği bir dille anlatır. Dönem farklılıklarından dolayı çeşitli karışıklıklara ve yanlış anlaşılmalara neden olurlar. Eistein’ın okul çağında okumayı geç öğrenmesi, okuldaki başarısızlığı oyunda ön plana çıkarılarak, çocuklardaki potansiyelin okul başarılarına göre değerlendirilmemesi ve her çocuğun mutlaka bir şekilde başarılı olabileceğinin altı çizilmektedir. Fotoğraf sanatçısı Arthur Sasse tarafından, Eistein’ın ünlü fotoğrafının çekilmesiyle onlara veda ederler.

Yaş: 5+

Süre: 60 dk.

Müzikal

Yazan ve Yöneten: Altan Tezel

Oynayanlar: Özlem Tezel, Emre Gedik, Serkan Günüşen, Deniz Tanfener, Batuhan Kurt

Aramızda Kalsın

Bir dostluk ve eğlence kampına katılan Lokum ve arkadaşları, katıldıkları bu kampta son derece eğlenceli vakit geçirirken, birden bire başlarına gelen esrarengiz olayları, çözmeye çalışırlar. Eğlenceli, neşeli bol müzikli bir macera sizleri bekliyor.

Yazan ve Yöneten: Özlem Tezel

Müzik: Altan Tezel

Oynayanlar: Mertcan Bilal, Deniz Tanfener, Serkan Günüşen, Batuhan Köse, Batuhan Kurt

Yaş: 3+

Süre: 50 dk.

Tür: Müzikal

GERÇEK FİYAT 34.00 TL
İNDİRİM %27
KAZANCINIZ 9.1 TL
24.90 TL
24.90 TL
GERÇEK FİYAT 34.00 TL
İNDİRİM %27
KAZANCINIZ 9.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2607 kişi satın aldı!
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Şubat 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.