İsfanbul Tema Park Giriş Biletleri

Bu indirimli fırsat bileti sadece T.C. vatandaşları için geçerlidir. (Ticket prices for this campaign is only for Turkish citizens.)
Fırsat Numarası: 137831
İsfanbul Tema Park Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park Giriş Biletleri

Seçenekler

İsfanbul Tema Park’ta sınırsız eğlence kaldığı yerden devam ediyor!

İsfanbul bileti burada!

İsfanbul Tema Park'da 
gün boyu eğlence, macera ve serüven sizi bekliyor! 

İsfanbul Tema Park'ta 7'den 70'e herkes doyasıya eğleniyor. Onlarca ünitede, saatlerce eğlence için indirimli İsfanbul giriş ücreti fırsatını kaçırmayın!

 

Gününüzü İsfanbul Tema Park'ın birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile geçirmek ve unutulmaz bir yolculuğuna çıkmak için İsfanbul Avm'ye gelin!

 

İndirimli İsfanbul bilet fiyatları sayesinde eğlence gün boyu sürecek!

İsfanbul nerede? İsfanbul'a ulaşım nasıl? diye düşünüyorsanız aşağıdaki İsfanbul Ulaşım kısmında belirtilen İsfanbul otobüslerini ve İsfanbul servislerini inceleyebilirsiniz. 

 

Çocuklar ve yetişkinler için indirimli İsfanbul Tema Park biletinizi hemen alın!


İyi eğlenceler dileriz...

Koronavirüs (Covid-19) Bilgilendirme

Güvenlik Önlemleri

Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, siz kıymetli misafirlerini korumak için gerekli bütün dezenfeksiyon işlemleri yapılmış ve Park içerisinde aralıklarla el temizleme üniteleri yerleştirilmiştir.

Misafir Gereksinimleri

Sosyal mesafe kurallarına uygun bir deneyim yaşatmak üzerine gerekli çalışmalar yapılmıştır. Park içerisinde, gişelerde ve ünitelerde güvenli mesafeyi korumak için yeterli alanlar sağlanmış, ilgili noktalara sosyal mesafe yönergeleri, işaretler yerleştirilmiştir.

Kalabalık ve kuyrukları engellemek için sınırlı sayıda ziyaretçi kabulü ve misafir rezervasyon sistemi bulunmaktadır.

Sağlığınız ve güvenliğiniz için alınmış tüm önlemlere uymanız sizin ve toplumsal refahımız için önceliklidir.

İsfanbul Tema Park, misafirlerinin sağlığı ve güvenliği için söz konusu önlemlere uymayanların parkı terk etmesini talep etme hakkını saklı tutar.

Riskin Kabulü

Riski en aza indirgemeyi amaçlayarak uygulanan tüm önlemler siz değerli misafirler ve tema park ekibi içindir. Bu nedenle virüse karşı korunmak hepimizin sorumluluğundadır.

İsfanbul 

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İSFANBUL, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle 26 Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını açtı. Gürsoy Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 600.000m2 bir alana yayılmış olan İSFANBUL, açık ve kapalı alışveriş caddeleri içerisindeki geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmakta. İSFANBUL Tema Park’ın girişinde tüm görkemiyle yükselen İSFANBUL Şato’su ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını açarken, gösteri merkezi ise konser alanı, geniş yeşil alanı, göleti ve büyük ölçekli kitlelere hitap edecek daha birçok aktivite alanını misafirlerine sunuyor. Farklı mimarisi ile dikkat çeken, içinden tramvay geçen İSFANBUL Alışveriş Caddeleri ise 200’ün üzerinde mağazası, yeme-içme noktaları ve aktivite alanlarıyla açık havada alışveriş zevki ve eğlenceyi ziyaretçileri için sağlamaktadır.

Avrupa'nın En İyi 10 Tema Parkı Arasında!

Bünyesinde bulundurduğu AVM ve Tema Park bütünleşik konseptiyle dünyada bir ilki gerçekleştiren Türkiye'nin entegre perakende dünyası İSFANBUL, 2015 yılında 24 milyonu aşkın ziyaretçiyi ağırladı. Her yıl yaptığı yeni yatırımlar ile büyümeye devam eden İSFANBUL, üst üste aldığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. European Star Award 2016’da Avrupa’da 800 Tema Park arasında ikinci defa En İyi 10 Park arasına girerek bu konudaki başarısını ortaya koyan İSFANBUL, 2015 yılında ICSC‘de "Avrupa'nın En Özellikli Perakende Projesi" kategorisinde jüri özel ödülünün, Superbrands’de ise “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi oldu. İSFANBUL ayrıca Atrax Ödülleri'nde “Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi” ve Sign of The City Awards’te "Türkiye'nin En İyi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine layık görüldü.

İsfanbul Ulaşım

İsfanbul'a ulaşabileceğiniz otobüsler:

49G, 390, 39D, 39 Y, 47, 49T, 49Y, 49K, 47E, 47L, 39, 49A

 

Kapı servisi:

09:45 - 21:00 saatleri arasında ring servisleri hizmettedir.

İsfanbul Tema Park Üniteler

Nefeskesen

Dünyanın dört bir yanından hız tutkunları onun için sırada bekliyor!
3 saniye gibi kısa bir sürede 110 km’ye çıkan süratiyle gerçek eğlenceye davet eden Nefeskesen’de, kendinizi havanın akışına güven içinde bırakın! Çığlık atmak, heyecanı doruklarda yaşamak serbest! Nefeskesen ünitesi saatte 900 kişilik kapasitesiyle, sizlerle… Acele edin!

Saray Salıncağı

Bu salıncak, bildiklerinizden biraz farklı!
Tarihin içinde yükselen, eğlence dolu anlar vaad ediyor! 40 kişiye kadar hacmi ve 20 metre çapında dairesi ile Osmanlı Sarayı’nın bahçesinde heyecanı doruklara taşıyan bir salıncak!

Viking 

İsfanbul’u Vikingler bastı!
Sulu eğlenceleri seviyorsanız, dünyanın en popüler 4’üncü eğlence treni Viking, favoriniz olacak. Beklenmedik bir anda harika bir düşüş, adrenalin tavanda!
15 metre yüksekten yeryüzüne...

Adalet Kulesi

50 metre yukarıdan İSFANBUL’e şöyle bir bakmak ister misiniz?
Eğer isterseniz, Adalet Kulesi’ndeki yerinizi alıp, eğlenceyi ve adrenalini elli metreden yaşayabilirsiniz.

Zıp Zıp Kanguru

Enerjisi yüksek herkes burada!
Burada zıplamak çok eğlenceli! Zıp zıp kanguru yerinde duramıyor ya siz…

Sihirli Oda

Sihirli oda beynimizin bize oynadığı oyunların en aykırılarından birini sunuyor. Nasıl mı? Merak ediyorsanız hemen gelin!
Optik illüzyon sonucu köşelerin birinde duran bir insan, diğer köşedekinden 2 veya 3 kat daha büyük görünüyor... Bu teknikten bir çok sinema filminde de yararlanıldı. En başta Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Gandalf ve hobbitlerin iç sahne çekimlerinde… Bu ilginç deneyim için acele edin!

Atlı Karınca

Sihir dolu masal diyarlarında keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyen minikler için...

Atlıkarınca, 82 kişilik kapasitesi ve 15 metre çapında genişliğiyle kocaman, rengarenk, çok eğlenceli bir gün yaşatacak!

Bir Zamanlar İstanbul

Eski İstanbul'un huzuru burada!
Bu sokağa girer girmez kendinizi eski İstanbul’un o cumbalı evleri, çeşmeleri, şık mimarisi ile dükkânları arasında bulacak, eşsiz lezzetler tadarken geçmişe büyük bir yolculuk yapacak, keyif dolu bir tarihi serüvene başlayacaksınız.

Bulut Ekspresi

İSFANBUL’un eğlence dolu dünyasının üzerinden, bulutlara eşliğinde geçmeye hazır mısınız?
Tam da bu dünyaya yakışır şekilde bir trenle seyahat etmeye hazırsanız, hayatınızın en keyifli yolculuğuna çıkacaksınız. Bulutların üstünde başka, bambaşka bir dünyaya…

Cesur Sürücüler

Oyuncak arabadan, gerçek bir araba sürme deneyimine daha yakından tecrübe etmek ve unutulmaz bir eğlence için minik dostlarımızı Cesur Sürücüler ünitesinde bekliyoruz!
Kocaman bir parkurda, eğlence dolu bir aksiyon içinde, direksiyon ise minik dostlarımızın elinde...

Çarpışan Arabalar

Çarpışan arabalarla ilgili kesin bilgi:
“Çarpışan arabalar her zaman eğlencelidir!” İSFANBUL’da ise eğlence her zaman zirvededir!

Çılgın Nehir (Sezonluk bakıma alınmıştır.)

Coşkusuyla çağlayan bir şelalenin ortasında, 700 metre boyunca sürecek çılgın bir macera!
Dokuz kişilik botlarla asla unutulmayacak bir macera, Çılgın Nehir’de Açılış: 12:00 Kapanış: 18:00

Gelin Oynayalım

Hadi gelin oynayalım!
İSFANBUL’a, özgürce eğlenen, yaratıcı park oyunları içinde sosyalleşen ve kendi dünyalarını güzelleştiren tüm çocuklar için bir, muhteşem bir oyun alanı eklemeyi ihmal etmedik. Hadi, gel!

Jet Ski

Şehrin orta yerinde Jet Ski yapmak İSFANBUL’da mümkün.
Çocuklar, direksiyona sıkı tutunun, kendinizi keyif dolu bir sürüşe bırakın!

Kahraman İtfaiyeciler

Geleceğin kahraman itfaiyecileri İSFANBUL’da ilk tatbikatlarını yapıp; hem eğlenip hem öğrensinler diye Kahraman İtfaiyeciler’i tasarladık. Eğlence ile bilgi bir arada, çocuklarımızı bekliyor!

Küçük Madenciler

Çekirdekten yetişen maceracılar için, yüksek dozda güvenli, yeterli dozda heyecan dolu bir tren: Küçük Madenciler sizi beklliyor! 

Minik Kaşifler

Dünya kültürlerini keşfetmek, macerayı körüklemek için minik kaşifleri hazırlıyoruz! Dünyanın tüm çocukları İSFANBUL’da buluşuyor, hem görerek hem de gezerek dünya kültürlerini öğreniyor.

Mini Kule

Yükseklerin neşesini arayan çocuklar için “Mini Kule” iş başında!

Yüksek güvenlik, yüksek kule, yüksekte eğlence, hepsi bir arada!

Neşeli Çiftlik

İSFANBUL’un bir çiftliği var, çiftliğinde bir treni var!
Mutlu inekleri, mutlu tavukları ve çiftlik hayatını gezip öğrenebilecekleri bir tren yolculuğu tüm çocuklarımıza keyif dolu ve eğitici anlar yaşatıyor! Hadi, çuf çuuf!

Uçan Çocuklar

Bulutların arasında bir macera hazır mısınız?

Çocuklar uçuşa hazırsa, uçaklarımız havalanmak için onları bekliyor!
Rotamız bulutlar ve engin gökyüzü!

King Kong

King Kong İstanbul’da!
Bir Hollywood klasiği King Kong da İsfanbul’da!
King Kong, filmlerde izledikleri aksiyon ve heyecan dolu sahnelerin içinde yer almayı hayal eden ziyaretçilerimizi hayran bırakacak! 

Fatih'in Rüyası

Tarihin tozlu sayfalarından çıkıp, İstanbul’un fethine şahit olmak ne kadar harika olurdu değil mi?
“1453’e lütfen!” diyorsanız, Fatih'in Rüyası tam size göre! Bu kutlu günün yaşadığı günlere bir yolculuk sizi bekliyor...

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 269.00 TL
İNDİRİM %64
KAZANCINIZ 170.00 TL
99.00 TL

İsfanbul'un Yorumları

Cok güzel eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tüm oyuncaklara binebilirsiniz ben en çok nehiri sevdim diyebilirim
Çok fazla cihaz olan ve çok güzel bir işletme mutlaka Zoom my day alın özellikle nefes kesende bir harika. adalet kulesi. ama hafta sonu gidilmez çok sıra ve kuyruk var pidecim fiyatları ekenomik yemek orda yenebilir.
Çok güzel çok eğlenceli temiz rahat her şey var içinde çocuklarım çok seviyor her yaz kaç defa gideriz teşekkür ederiz
Çocuklar için de yetişkinler için de oldukça eğlenceli bol etkinlikli harika bir yer.
Cok guzel bir yer surekki gidiyorum disarida olmak ayrica keyifli cok alternatif var
Eğlenmek için harika bir yerdi. Özellikle adalet kulesi nefes kesici
Ailecek gidilecek bir yer özellikle çocuklu aileler için mükemmel bir yer.
İstanbulda görülmesi gereken bir yer ancak içerde ürünler çok pahalı yerli ve yabancı turistler işin ücretler ayrılabilir
Oldukça güzel geniş bir mekan oyunvaklar yan yana istiflenmiş vaziyette değil aksine geniş bir araziye yayılmış durumda. Lunaparkı Türkiyedeki en iyi lunapark tartışmasız.
güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel
99.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 269.00 TL
İNDİRİM %64
KAZANCINIZ 170.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 19887 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (137831) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Ekim 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

İsfanbul Tema Park:

 • Rezervasyon zorunludur.

  https://a.isfanbul.com/ParkDailyReservation adresinden “Günlük Bilet Rezervasyonu” alanından satın aldığınız PNR’lar için ziyaret gününüzü seçerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Randevu sistemi üzerindeki takvim kota kontrolü yapıyor olup, kotası dolu günler için randevuya izin vermemektedir.

 • 0-3 yaş ücretsizdir. Giriş yapacak çocukların kimlikleri mutlaka yanlarında olmalıdır.
 • Bilet fiyatı 1 gün içindir.
 • Bayram ve resmi tatiller dahil Tema Park'ın açık olduğu her gün geçerlidir.

 • 7, 14, 21 ve 28 Eylül Pazartesi tarihlerinde Tema Parkımız KAPALI OLACAKTIR.
 • Tema Park, hafta içi 11:00 - 19:00; hafta sonu 11:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
 • Ziyaretçiler park kurallarını okumak ve uymak zorundadır.
 • Bilet satın alan misafirlerin T.C. kimlik numarası ibraz etmeleri zorunludur. T.C. kimlik numarası ibraz edilmediği taktirde bilet kullanılamayacaktır.
 • It is compulsory for visitors, who purchase ticket, to submit their Turkish Identity Number. Tickets will not be available unless Turkish Identity Number is submitted.
MEKANLAR