Bu Fırsat Kaçtı :(

Viaport Marina Tuzla Akvaryum ve AslanPark Biletleri

Bu indirimli fırsat bileti sadece T.C. vatandaşları için geçerlidir. (Ticket prices for this campaign is only for Turkish citizens.)
Fırsat Numarası: 56636

Aslan Yavrularını Biberon ile Besleyin!

Aslan, Kaplan, Leopar ve Jaguar gibi dört büyük kedinin yanı sıra ülkemizde sadece AslanPark’ta görebileceğiniz Beyaz Aslanları gözlemleyebilir, sevimli kaplan ve aslan yavrularımızı beslerken unutamayacağız anlar yaşayabilirsiniz.

Hiç Bir Köpek Balığı İle Burun Buruna Geldiniz Mi?

Tuzla Akvaryumun renkli dünyasında Köpek Balıkları, dünyanın üç büyük timsah türünden biri olan yırtıcı Nil timsahlarını, dev kaplumbağaları, tropik kuşları görebilir, elle vatoz besleyebilirsiniz.

Bi’ Dünya Eğlence ve Heyecan için Türkiye’nin Eğlence Adasına Bekliyoruz.

Eğlence Adası Viaport Tuzla, Marmaray ile 5 Dakika Mesafede!

Ailece Eğlenceye Davet Ediyoruz...

Dünyaca ünlü ortaçağ dövüş sanatları ustası Petro ve Oleksandr, Sömestr Tatili boyunca Viaport Tuzla Eğlence Meydanında şövalye ve korsan şov gerçekleştirecekler. Şovlar, ziyaretçilerimize ücretsizdir.

AslanPark

Türkiye’nin ve çevre ülkelerin ilk büyük kedi parkı olan AslanPark kapılarını açtı.
Alışveriş ve eğlence dünyasının adresi Viaport Marina’da açılan AslanPark 8 dönüm alan üzerinde kuruldu. Büyük kedilerin türlerine göre farklı üniteler barındıran AslanPark ekranlarda gördüğünüz büyük kedileri çok yakından görme ve onları daha iyi tanıma fırsatı sunuyor.

AslanPark’ta neler göreceksiniz?
Beyaz Aslan, Aslan, Bengal Kaplanı, Karakulak, Leopar, Puma, Sibirya Kaplanı, Vaşak, Kara Panter, Serval...

AslanPark’a büyük kediler nereden geliyor?
AslanPark’taki tüm türler doğal yaşamlarından değil Avrupa’daki parklardan getiriliyor. Onlara yaşadıkları parklardan daha iyi olanaklar sağlanması hedefleniyor. AslanPark doğal yaşam ortamlarında yaşayamayan ve yaşayamayacak olan hayvanlara ev sahipliği yapıyor. Tüm ihtiyaçları burada özenle karşılanıyor, türlerinin devam etmesi sağlanıyor.

AslanPark’ta neler yapabileceksiniz?
AslanPark sizin büyük kedileri yakından görmeniz, onların da sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatlarını sürmesi için özel olarak dizayn edildi. Büyük kediler özel bölmelerinde tel kafeslerin değil, cam kafeslerin arkasında olacaklar. Böylelikle onları çok daha net görebileceksiniz. İnsana alışık olan büyük kediler de hem sizi daha net görecekler, hem de daha ferah bir alanda yaşayacaklar.

Yavruları sevme ve besleme deneyimi;
Parkımızda yaşayan yavruları belli yaşa gelene kadar sevebilecek, onları ellerinizle besleyebileceksiniz. Önemli bir hatırlatmamız var: Yavrularımızı sadece belli saatlerde ve belli sayıda kişi sevebilecek. Bunun için parkımızdaki görevlilerden bilgi alabileceksiniz. Bu etkinlik ekstra ücrete tabidir. Yoğunluk olan günlerde besleme yapılamayabilir.

(Timsahpark) Tuzla Akvaryum

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Timsah Park'ta farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemleyebileceksiniz.

Eğitim ve eğlencenin bir araya geldiği Timsah Park'ta 47 farklı temalı sergide 12.000’in üzerinde deniz canlısı sizleri bekliyor. Boğaziçi’nin tarihine su altından bakarak, İstanbul’un en uzun su altı akvaryum tünelinde köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Biberonla Koi balığı besleme ve sadece Timsah Park'ta deneyimleyebileceğiniz, günlük sınırlı sayıda sunulan özel elle Vatoz balığı besleme aktivitelerine katılabilir, sadece Timsah Park'ta sergilenen canlı türleri hakkında rehberlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Tesisimizde şu an 2 büyük, 7 küçük toplam 9 timsahımız bulunmaktadır.


Viaport Marina Tuzla'ya Nasıl Ulaşım Sağlanır?

İlgili Aramalar

39.00 TL

Aslan Park, Viaport Marina'nın Yorumları

 
İlk defa eşimle beraber gittik . içerisi çok gizemli ve büyüleyiciydi . herkesin görmesini tavsiye ederim
 
Çok güzeldi, ilk defa aslan gördük eğlenceliydi. Herkese tavsiye ederim
 
Çocukların ile geldim.O kadar beğendiler ki ve çok sevdiler özellikle yavru aslanlar ile resim çekilmek onlar için mükemmel bir anı oldu.
 
Cok guzel di hayvan cesişitiliğide gayet yeterliydi yavru kaplan sevme cekimlerinde oldukca sıra bekledik gayet guzel bir gundu tesekkurler
 
Alışılmış bir hayvanat bahçesi gezisinden farklı bir deneyim sunarak sizi sadece aslan, kaplan, leopar, puma, karakulak gibi yırtıcı büyük kedilerin arasında yaşadığınızı hissettiriyor; Özellikle müzeyyen isimli puma'nın, bakışlarına denk gelirseniz bunu anlayacaksınız. Ziyaretçilerle koca kediler arasında demir parmaklıklı değil de camdan duvar olması bunu sağlayan etkenlerden biri;
Yavruları sevmenin verdiği mutluluk ise eşsiz. Ancak keşke bu canlılar doğal ortamlarında özgürce yaşayabilselerdi ve türleri hızla yok olup gitmeseydi de böyle parklarda koruma altına alınmak zorunda kalmasalardı diye düşünmeden de edemiyorsunuz.
Temiz bir ortam, ailece gidilebilecek bir yer...

 
Çok güzel bir deneyim oldu ailecek gidilebilecek nadir yerlerden
 
Ailece vakit geçirilebilecek keyifli bir ortam. Bursa Kocaeli gibi şehirlerden gelenler için ulaşım oldukça kolay.
 
Cok eglendik bayildim aslankardeslere misafirimide cok eglendi
 
Gidilmesi ve görülmesi gereken mekanlardan bitanesi
 
Aslanları sevmek farklı bir tecrübe oldu oldukça fazla aslan var. Gezmek görmek lazım temiz ve duzenli

Timsah Park, Viaport Marina'nın Yorumları

 
Çok memnun kaldık. Bilet konusunda sorun yaşamadık. Yeni indirimleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
 
Öncelikle bize bu görsel şöleni yaşatan FIRSAT BU FIRSAT ' a teşekkür ederiz, oğlumuz için müthiş bir deneyim oldu, Atmosfer ve hizmet çok iyi , elle balık besleye biliyorsunuz çocuklar bundan çok hoşlanıyor, içeride gezerken başınızın üstünde köpek balıklarının geçmesi biraz tedirgin edici ama oldukça güzel. Çok fazla derin sularda yaşayan canlılar hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Okul gezisi ve haftasonu çocuklar ile gezmek için güzel bir yer.
39.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 3794 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu kampanya, başka indirim veya kampanyalar birleştirilemez.
  • Bilet satın alan misafirlerin T.C. kimlik numarası ibraz etmeleri zorunludur. T.C. kimlik numarası ibraz edilmediği taktirde bilet kullanılamayacaktır.
  • It is compulsory for visitors, who purchase ticket, to submit their Turkish Identity Number. Tickets will not be available unless Turkish Identity Number is submitted.
MEKANLAR