Bu Fırsat Kaçtı :(

31 Aralık Yılbaşı Özel Gündoğarken & Karışık Kaset KadıköySahne Konser Bileti

Fırsat Numarası: 1148972

Yeni yıla evinde girmek istemeyenler için eşsiz bir fırsat! Müzikal yolculuğunun 40. yılını kutlamaya hazırlanan Grup Gündoğarken ve bir KadıköySahne klasiği olan Karışık Kaset Parti 31 Aralık akşamı KadıköySahne’de!


KadıköySahne’nin artık klasikleşmiş eğlencesi karışık kaset ve sevilen grup Gündoğarken ile yılbaşı gecesini de taçlandırıyor, kasetçiye boş kaset ve şarkı listesi verip sonrasında o kasetten sevdiğin şarkıları defalarca dinlemek gibi…

DJ Ceyhun Erhan 90’ları her anıyla hatırlayacağınız özel playlist'i ve Gündoğarken'in sevilen şarkıları ile sizleri çocukluğunuza, gençliğinize, en mutlu zamanlarınıza götürecek.

Siz de bu muhteşem yılbaşı eğlencesine dahil olun ve indirimli yılbaşı konser biletinizi tükenmeden alın!

GÜNDOĞARKEN

Gündoğarken 1983 yılında İlhan Gökhan ve Burhan Şeşen tarafından kuruldu. Aynı yıl profesyonel müzik kariyerine Levent Kırca ve Oya Başar Tiyatrosu'ndan Tuncer Cücenoğlu'nun yazdığı Kadıncıklar müziğini seslendirerek ve çalarak başladılar. 1985 yılında Ferhan Şensoy, sahneye çıkan ve sahneye çıkan İçinden Tramvay Geçen Şarkı adlı filmin müziklerini yaptı. İlk albümleri 1986 yılında Bir Yaz Daha Bitiyor adıyla yayınlandı. 2001'e kadar 8 albüm, sayısız konser ve birçok tiyatro oyunu yaptı. 2001 yılından bu yana Gökhan ve Burhan Şeşen ile yolculuğuna devam eden Gündoğarken, 2008 yılında Hayat Bu ve 2017 yılında Özlemişim albümünü çıkardı. 2008 yılında Ezgilin adlı albümde yer aldılar. Günlüğü Çeyrek ve Metin Altıok. 2010 yılında, Ferhan Şensoy tarafından sahnelenen Ruhundan Tramvay Geç Adam adlı müzikte Afife Tiyatro Ödülleri'ne aday gösterildiler.

KARIŞIK KASET

Karışık Kaset’i en iyi radyo başında bekleyip sevdiği şarkı çalmaya başladığında kayıt tuşuna basanlar bilir.

 

KadıköySahne’nin artık klasikleşmiş eğlencesi karışık kaset, kasetçiye boş kaset ve şarkı listesi verip sonrasında o kasetten sevdiğin şarkıları defalarca dinlemek gibi…

 

DJ Ceyhun Erhan 90’ları her anıyla hatırlayacağınız özel playlist'i ile sizleri çocukluğunuza, gençliğinize, en mutlu zamanlarınıza götürecek.

 

Yılbaşına özel içeriklerin hazırlandı Karışık Kaset Yılbaşı Özel size 2023'ün tüm dertlerini tasalarını unutturacak bir eğlence vaat ediyor.

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %17
KAZANCINIZ 50.00 TL
250.00 TL
250.00 TL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %17
KAZANCINIZ 50.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 3444 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce bize ulaşarak müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1148972) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2023
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 18 yaş sınırı vardır. 
Tatil Fırsatları