Zebra Atv & Safari'den Macera Dolu Bir Gün Geçirmek İsteyenler İçin Şile'de Keyif Dolu Atv Turu

Fırsat Numarası: 34692
Zebra Atv & Safari'den Macera Dolu Bir Gün Geçirmek İsteyenler İçin Şile'de Keyif Dolu Atv Turu Zebra Atv & Safari'den Macera Dolu Bir Gün Geçirmek İsteyenler İçin Şile'de Keyif Dolu Atv Turu Zebra Atv & Safari'den Macera Dolu Bir Gün Geçirmek İsteyenler İçin Şile'de Keyif Dolu Atv Turu Zebra Atv & Safari'den Macera Dolu Bir Gün Geçirmek İsteyenler İçin Şile'de Keyif Dolu Atv Turu Zebra Atv & Safari'den Macera Dolu Bir Gün Geçirmek İsteyenler İçin Şile'de Keyif Dolu Atv Turu Zebra Atv & Safari'den Macera Dolu Bir Gün Geçirmek İsteyenler İçin Şile'de Keyif Dolu Atv Turu

Seçenekler

Eğlence, macera, heyecan hepsi bir arada!

Zebra Atv & Safari aracılığı ile muhteşem bir gün geçirme şansı uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor...

Atv heyecanını yaşamak isteyenler; bu kampanyayı sakın kaçırmayın!

İyi eğlenceler!

Zebra Atv & Safari İle Şile'de Atv Turu

Türkiye'de benzeri bulunmayan çok etaplı parkurumuzda, Ormanda, bakir plajlarda, derelerde , yerli yapımlarda çöl ve savaş sahnelerinin çekildiği film setlerinde, yeşillikler içerisindeki doğal alanımızda, tamamen şehirden ve stresten tamamen uzaklaştığınızı hissedeceğiniz unutulmaz bir atv safari macerası sizleri bekliyor.

Program

 • Öncelikle sürüş ve güvenlik eğitimi verilir ve ATV'lere alışana kadar test parkurumuzda alıştırma turları gerçekleştirilir. Teorik eğitim ve alıştırma turları yaklaşık 15-20 dk sürmektedir.
 • Tur boyunca tamamını geçtiğimiz, biribirinden farklı 4 etapdan oluşan doğal safari parkuru, grubun sürüş performansı ve hava şartlarına göre değişmekle birlikte ortalama 1 saat 30 dk. sürmektedir. (+/- 15 dk. sürüşe göre değişiklik gösterebilir) Eğitim, hazırlık ,test turları ve ATV Safari turu bütün olarak toplamda tahmini 2 saatlik bir aktivite olarak düşünülmeli ve planlama buna göre yapılmalıdır.
 • Etaplar parkurun bölümleridir ve Turlarımızda tüm etaplar geçilerek tam parkur yapılmaktadır. Parkurumuz düz yolda gidilen Turistik gezinti tarzı değil,amatörler için stress noktaları ve gri alanları belirlenmiş ve profosyonel olarak hazırlanmış 10 yıldır güvenle kullanılan sadece ATV lere özel Off-road parkurudur. Trafiğe kesinlikle çıkılmamaktadır.

Etaplar

 • 1. Etap Orman Safari: Off-roadcıların da tercih ettiği, tamamen şehrin keşmekeşini unutturacak yeşillikler içerisinde sık orman ve patikalarda unutulmaz Off-Road safari heyecanı.
 • 2. Etap Çöl Safari: Büyük kum tepelerinden oluşan ve yerli yapımlarda meşhur çöl sahnelerinin çekildiği ünlü Sofular kumluğunda kum tepelerini aşarak, ve film setlerinin içinden geçerek Türkiye'de çöl safari heyecanı yaşayabileceğiniz tek alan.
 • 3. Etap Bakir Plajlar: ATV Motorlarla kayalıklar ve deniz arasına sıkışmış sonsuz bakir plajlarda sürüş keyfi
 • 4. Etap Tırmanma ve Su Geçişi: Büyük kum tepesine atv ler ile virajlı bir tırmanış yaptıktan sonra Bapsu nehri yatağını kullanarak uzun safari sonrası alanımıza dönüş
 • Tur boyunca tüm etabların tamamı geçilmektedir.

Fırsata Dahil Olanlar

 • ATV sürüş ve güvenlik Eğitimi
 • Kum, orman, tırmanma, ıslak geçişler ve plaj etaplarında full program ATV safari keyfi
 • Tur boyunca tüm resim çekimleri ücretsizdir
 • Kask, tulum, eldiven, gözlük ve gerekli diğer tüm safari ekipmanlar ücretsiz
 • Safari boyunca tüm rehberlik hizmetleri ücretsiz
 • Firmamızda hiçbir hizmet için ekstradan herhangi bir sürpriz ücret talep edilmez.

KİMLER ATV KULLANABİLİR - SAFARİDE KIYAFET SEÇİMİ

 • Tura katılımı engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorunu olmayan 18 yaş ve üzeri Bay/Bayan bireyler turlara katılabilir. 16-18 yaş grubu sadece velisi ile yolcu olarak katılabilir, kullanıma izin verilmez. Bu tür aktivitelerde hiçbir şekilde katılım yaşı konusunda esneklik bulunmamaktadır.
 • ATV Safari bir grup/hedef etkinliğidir. Amaç Gruptaki her birey ekibin bir parçası olarak hedeflenen etapları başarmak için belirtilen kural ve önlemler dahilinde parkuru bitirebilmektir. Tolerasyonu düşük, kişisel önceliklerini ön planda gören ve sürekli bireysel davranışlar sergileme eğilimli bireyler, aşırı hassas/tedirgin bireyler ve Grup aktivitelerine uygun olmayan kişiler için uygun bir etkinlik olmayabilir.
 • Protez ya da Kontakt Lens kullananlar, etkinlik öncesi bu durumu mutlaka bildirmelidir. Lens kullanan bireyler görevliden mutlaka sürüş gözlüğü istemelidir.
 • Son 2 yıl içerisinde kalp rahatsızlı, vertebral sorunlar ve inme yaşamış bireyler katılıma uygun değildir.
 • Hamile ya da Hamilelik şüphesinde olan bireyler katılıma kesinlikle uygun değildir.
 • Son 3 ay içerisinde Covid19 rahatsızlığı geçirmiş bireyler katılıma uygun değildir.
 • COVİD19 önlemleri kapsamında Turlarımızda sosyal mesafe kuralları dahilinde, sadece Aile/Çift/birinci dereceden sosyal yakın çevrede yaşayan birey ve gruplara hizmet verilmektedir. Turlarda kişi ve araç sayılarımız kısıtlanmış ve limit üstü kalabalık gruplara müsade edilmemektir. Katılımcılara ücretsiz tek kullanımlık eldiven verilmektedir. Araçların hijyen ve temizliği standartları belirlenmiş dezenfektanlarla düzenli yapılmaktadır.
 • ATV yi çok iyi kullandığını/kullancağını düşünen, etkinliğin amacı ve rut dışında bireysel davranışlarla diğer katılımcılar için risk oluşturabilecek bireylerde sand-offroad tekniğine geçiş güçlüğü ve grup ortalamasına uyum sağlayamadıkları için aktiviteye uygun olmayabilir. Bu tür aktivitelerde daha önce hiç Atv kullanmamış olmak , alınan eğitimi uygulamaya çalışmak konusunda bir avantaj olarak görülebilir. En az riskli grup ilk kullanıcılardır.
 • Motor sporlarında hiçbir zaman sürprizlere yer yoktur ve hiçbirşeye için tur esnasında anlık karar verilmez. Sürüş ve güvenlik kuralları, nereden gidileceği, nerelerde durulacağı, hız, zamanlama, hangi teknik uygulanacağı, hangi etapta hangi bilgilerin iletileceği, herhangi bir aksaklık durumunda ne yapılacağı her zaman nettir ve va katılımcılara bunun detaylı eğitimi verilir. Eğitim sonrası kullanıcıların %99 u başarı sağlamakta ve kolaylıkla atv kullanabilmektedir.
 • GİYİM : Hareketleri kısıtlamayacak rahat kıyafetlerin tercih edilmesi yeterlidir. Katılımcılara doğada yürüyüş yapacakmış gibi giyim tercihi yapmaları önerilir. (Bayan kullanıcıların güvenlik açısından etek giymemesi önemlidir, Atkı, şal ,askılı çanta gibi aksesuarlar ile araç kullanımına kesinlikle izin verilmez.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %36
KAZANCINIZ 70.1 TL
129.90 TL

Zebra Atv Safari'nin Yorumları

 
Serkan bey ve Can beyin ilgisi kibarlığı beyefendiliği sizi karşılayacak önce sonra güzel bir eğitim ve harika safari engebeli yollar çöller ağaçlar sizi neden bu zamana kadar ben bunu yapmadım diye kızdırırken bi yandan da bir daha gelmenin planlarını yaptıracak adrenalin dolu bir yolculuk teşekkürler herşey için en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere
 
On numara bir yer Serkan beyin ilgisi alakası dört dörtlüktü kesinlikle gidin biz çok eğlendik.
 
Keyifli bir deneyim yaşadık, yaza tekrar gideceğiz
Mükemmeldi
İlk gördüğümüzde katılsak mı katılmasak mı diye tereddüt etmiştik ama daha arabadan iner inmez Serkan Bey'in enerjisini gördük ve iyi ki dedik. Eğitimleri aldık tur başladı ve bitti. Çok eğlenceli geçti. Kısa zamanda tekrarlamayı düşünüyoruz herkese tavsiye ediyorum
 
Çok keyifli ve heyecanlı. Tavsiyede ederim. Eğlenceli bir aktivite
 
Merhabalar
07.05.2017 'de Zebra Atv 11:00 Seansına rezervasyon aldık. Hocamızın bize verdiği 15 dk'lik eğitim esnasında verdiği güzel küçük sohbet ve eğitim çok eğlenceliydi. Parkur kum parkuru olduğu için daha eğlenceli geçti. Extereme sport yapmaya çalışıyorum her hafta sonu ve yaptığım eğlenceler arasında ilk sıralarda ve bunu sağlayan zebra atv farkı, herkese öneririm. İyi günler
 
zafari atv sile
Cok keyifli ve professiyonel düzenleme. Herkese tavsiyede ederim, mutlaka cok zevk alicaksiniz.
 
güzel bir mekan sahipleri oldukça ilgili, parkuru çok eğlenceli kesinlikle tavsiye ederim.
 
Gayet başarılı çok beğendim. İnanılmaz keyif aldım
129.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %36
KAZANCINIZ 70.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1296 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Ağustos 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Kampanya fiyatları sadece en az 48 saat önceden yapılan rezervasyon ve ödemeler için geçerlidir. Son gün rezervasyonları ve kapı müşterileri için kampanya ve indirimler geçerli değildir. Kişi sayısının artması fiyatlarda değişiklik ya da bir avantaj oluşturmaz
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır..
 • Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0532 333 83 63 no'lu telefona ulaşabilirsiniz.
 • Kesin katılımcı kişi sayısını belirterek rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Hafta sonu turlarında rezervasyonlar çok yoğun olduğundan birkaç gün önceden rezervasyon yapılması tavsiye edilmektedir.
 • ATV motorlar dört tekerlekli, basit düzenekli, verilen eğitim sonrasında herkezin kolaylıkla kullanabileceği araçlardır
 • Tur saatleri: 11:00 - 13:00 - 15:00 -17:00 -19:00 - (21:00-23:00 akşam turları :Akşam turları hazırlık gerektirdiğinden sadece rezervasyon ile yapılır ve ilk kullanıcılara tavsiye edilmez)
 • Turlarımız bütün dünyada uygulanan ve kontrollü safari olarak adlandırılan teknikle güvenlik kuralları dahilinde, rehber eşliğinde yapılmaktadır. Rehber Güvenlik riski görüldüğü durumlarda katılımcılara gerekli uyarılar iletilir ve riskin devamlılığı durumunda tur rehber tarafından sonlandırılabilinir.
MEKANLAR