Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Otomobiller günümüzde herkesin en büyük ihtiyaçlarından biri. Hem konforlu hem de hızlı olmasından dolayı tercih edilen kişisel araçlar, uzun ve kısa mesafelerde en büyük kurtarıcılardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bir araç sahibi değilseniz ve şehir içinde toplu taşıma şehir dışı için ise diğer ulaşım araçlarını kullanıyorsanız, ihtiyacınız olduğu vakit araç kiralama imkanınız olduğunu unutmayın. Pek çok farklı model aracı bünyesinde barındıran araç kiralama şirketleri, ihtiyaç sahipleri için farklı alternatifleri de düşünüyor. Spor arabalardan klasik arabalara, lüks arabalardan uygun fiyatlı arabalara kadar birbirinden değişik otomobillere rent a car firmaları aracılığıyla ulaşmanız mümkün oluyor. Genellikle havayolu ile gidilen farklı şehirlerde kısa süreli ve uzun mesafeli turlar için tercih edilen araba kiralama hem fiyat olarak uygun hem de daha konforlu bir seçim oluyor. Yine günlük hayatta ihtiyaç duymasanız dahi tatil ve nişan, düğün gibi önemli günlerde kiralık araç ile ihtiyacınızı karşılayabilir, kısa dönemlik ihtiyaçlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz.

Araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kiralık araç fiyatları, tercih edeceğiniz otomobilin markasına, modeline ve kullanacağınız süreye göre değişiklik gösteriyor. Ayağınızı yerden keserek işlerinizi rahat bir şekilde halletmenize olanak sağlayan kiralık otomobillerle, standart hizmetlerin yanında ekstra hizmetlerden faydalanmanız da mümkün. Yapacağınız araç kiralama sözleşmesi ile kullanım koşullarını dahilinde seçtiğiniz otomobili sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız araç kiralama fırsatları listesinde en ucuz fiyatlı araç fiyatlarını inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun aracı seçerek kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerek şehir içinde gerekse şehir dışında rahatlıkla kullanacağınız araçlarla muhteşem bir seyahat sizleri bekliyor.

Araç kiralama koşulları nelerdir?

Araçların sınıfına göre belirli bir yaşın üstünde olmak ve en az iki senedir kullanılan bir ehliyetin olması araç kiralamak için en önemli noktalar arasında bulunuyor. Bununla birlikte kredi kartı kullanımı da araç kiralama şirketlerinin dikkat ettiğini koşullar arasında yer alıyor. Araç kiralama fırsatlarını inceleyip önceden rezervasyon yaptırarak hiçbir sorun yaşamadan kiralık otomobilinizi istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdikleriniz için bu fırsatı satın alabilirsiniz.

 
Kapat
devamı...