Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

1981 Ankara doğumlu pop sanatçısı Berkay Şahin, 2010 yılında çıkardığı ilk albümü Ele İnat ile hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Aynı albümdeki Taburcu isimli parçası ile kısa sürede yaza damgasını vurdu. Standart pop tonlamasının dışında kalan etkileyici sesi ile Berkay Şahin herkesin ilgi odağı olmayı başardı ve büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. 

Berkay'ı çıkar çıkmaz sevdiğimiz ve dillere pelesenk olan şarkıları, Lolita, İzmirli, Gel Gel, Dejavu, Benim Hikayem gibi popüleritesi yüksek şarkıları ile aklımıza kazımış iken bir anda rotasını değiştirip arabesk şarkılar söylerek hayranlarını bir kez daha kendine aşık etmeyi başardı. Ses tonunun arabesk şarkılara dahi olan uyumu Berkay'ın başarılı yorumu ile birleşince ortaya harika şarkılar çıkmış oldu. 

Magazin haberlerinde son zamanlarda başarısının yanı sıra eşi ve kızı ile olan kuvvetli iletişim ve sevgisi ile yer alan Berkay, Türkiye'nin her anlamda sevdiği sanatçılardan biri oldu ve gönlümüzü fethetti. 

Berkay yorumu ve şarkılarında başarılı olduğu kadar sahne performansı ile de çok konuşulan bir isim. Gece hayatının vazgeçilmez sahne sanatçılarından olmayı başaran Berkay, verdiği konserlerde coşkuyu hat safhaya çıkarmayı başarıyor. Canlı performansının etkileyiciliğini onu sahnede izleyen herkes uzun uzun konuşuyor!

Siz de Berkay'ın yorumunu, şarkılarını ve duruşunu beğenenlerden iseniz onu bir de konser sahnesinde görmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Önümüzde bulunan konser takviminde Berkay'ın bol bol sahnesi olduğunu söyleyebiliriz. Konser biletlerini indirimli fiyatlara temin etmek için de bizi tercih edebilirsiniz. Berkay konserinde eğlenmenin keyfini sonuna dek yaşamak için hemen etkinlik takvimimize göz atın!

Berkay konserine katılmak isteyenlere nerelerde sahne aldığını söyleyecek olursak, İstanbul'un en sevilen konser mekanı Jolly Joker ve IF Performance Hall sahnelerinde sık sık izleme şansını yakalayabileceğiniz bilmenizi isteriz. 

Berkay ile birlikte onu en sevdiğiniz şarkılarını bağıra bağıra söylemek ve harika bir konser eğlencesi yaşamak için konser biletlerinizi hemen alın ve bu deneyimi yaşamanın keyfini çıkarın!

Müzik, sanat, eğlence ve tüm güzellikler sizinle olsun!

Keyfini çıkarın! Kapat
devamı...