Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan Can Bonomo, 24 Mayıs 1987'de İzmir'de dünyaya gelmiştir. Annesinin aldığı gitarla müziğe dokuz yaşında gitar çalarak başlayan Can Bonomo, aradan yıllar geçtikten sonra başarılı bir sanatçı haline gelmiştir.

Çocukluktan başlayan, ilk okul ve lise yıllarına kadar devam eden müzik aşkı sonucunda üniversite öğrenimini de müzik üzerine yapmıştır. İzmir'de büyüyen Can Bonomo, müziğe düşkünlüğü üzerine üniversite hayatını İstanbul'da Bilgi Üniversitesi'nde Sinema - Televizyonculuk bölümünde tamamlamıştır.

17 yaşında İstanbul'a yerleşen Bonomo, müzik dünyasına ilk olarak ses prodüksiyonculuğu yaparak atılmıştır. Üniversite yıllarında öğrenciliğin yanı sıra Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101'de rayoculuk yapmış ve son derece başarılı işlere imza atmıştır. Radyoculuk deneyiminin ardından ise televizyona geçerek Number One TV ve MTV'de televizyon programları hazırlamıştır.

Müziğe annesinin aldığı gitar ile çocukken başlayan Can Bonomo, lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul'da konserler vermiştir. Verdiği konserlerden büyük zevk alan ve dinleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran Bonomo, hummalı bir hazırlığın ardından kendi adıyla albüm çıkarmıştır. 

Büyük hazırlıklar sonucunda Ocak 2011'de çıkardığı ilk albümün adı 'Meczup' olmuştur. Albümde sadece tek bir şarkı hariç bütün şarkılarının söz ve bestesi Can Bonomo'ya aittir.  Hayata geçirdiği şarkıları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Can Bonomo toplamda 6 albüm çıkarmıştır. Albüm isimlerini şu şekilde sıralamak mümkündür, bunlar; Meczup, Aşktan ve Gariplikten, Love Me Back (single), Ali Baba (single), Bulunmam Gerek ve Kainat Sustu'dur.

Albümler çıktığı günden beri dillere pelesenk olmayı başarmış ve Can Bonomo'ya olan ilgi her geçen gün artış göstermeyi başarmıştır. Şarkılarının dilden dile aktarılması, konserlerindeki yoğunluk ve şarkılarının dinlenme oranları sanatçının başarısının oldukça yüksek olduğunu gözler önüne sermektedir.

Siz de Can Bonomo'nun konserlerine giderek sevdiğiniz şarkıları canlı dinlemek istiyorsanuz işte fırsat ayağınıza geldi! IF Performance ve Jolly Joker gibi sahnesinin oldukça keyifli olduğu mekanlarda yerinizi alarak Can Bonomo konseri ile eğlence dolu bir gün geçirebilirsiniz. 

Uygun fiyatlı konserler etkinliğimizden sizler için sıklıkla güncellenen tarihlerden size uygun olanı seçerek yola düşmek için acele edin!

Sakın kaçırmayın... Kapat
devamı...